Бізнес з переробки макулатури

21.06.2016 - 07:24 | Категорія: Виробництво

Переробка макулатури в наші дні є прибутковим бізнесом, як у нас, так і в усьому світі. Так само нам відомо, що в європейських країнах половина паперових видань здійснюється з паперових відходів. Навіть якщо не враховувати той момент, що виробництво економить свої ресурси за рахунок того, що у них є вже готову сировину, то і в цьому випадку дохід великий. Ні для кого, не секрет, що виробництво паперу з макулатури це турбота про екологію, цей б факт ніяк не зачепив би бізнесменів, якби він не приносив дохід.Переробка макулатури в наші дні є прибутковим бізнесом, як у нас, так і в усьому світі. Так само нам відомо, що в європейських країнах половина паперових видань здійснюється з паперових відходів. Навіть якщо не враховувати той момент, що виробництво економить свої ресурси за рахунок того, що у них є вже готову сировину, то і в цьому випадку дохід великий. Ні для кого, не секрет, що виробництво паперу з макулатури це турбота про екологію, цей б факт ніяк не зачепив би бізнесменів, якби він не приносив дохід.

У Росії 12% всієї папери, становить вторинна перероблена паперова продукція, одним словом макулатура, так само знайдеться не мало людей, які могли б відкрити свою нішу доходу в цій галузі, тим самим давши людям нові робочі місця.

Першою дією з виготовлення вторинної паперової продукції є придбання обладнання – це, техніка з підйомною силою від 2 тонн, а так же з’їм приміщення для зберігання продукції (склад), і її переробки (цех).

Обов’язково вся папір ділиться на кілька видів:

1-ий вид – як правило, це білий папір, високої якості, яка буде використовуватися для друкованих видань і листи.

2-ий вид-це, візитні картки, наклейки, буклети, і каталоги.

3-ий вид – це, газети або кольоровий картон.

Так само, необхідно придбати гідравлічний прес. Його можна придбати з рук, це заощадить гроші на початковому етапі розвитку бізнесу, якщо габарити виробництва не великі, то можна обійтися малим пресом, для великих виробничих ділянок потрібно тиск від 15-ти до 45 тон.

На другому етапі потрібно продумати і проаналізувати всі можливі місця поставки сировини, це допоможе по максимуму зануриться в робочий процес не відриваючись від нього, тому досвідчені бізнесмени даного виду діяльності рекомендують зберігати в наявності на складі близько 20 тонн сировини.

Дуже вигідним буде співпраця з великими фірмами офісами. Так само чудовим джерелом сировини буде не тільки велика компанія постачальник, а й шкільний збір макулатури, це буде не тільки процес збереження дерев, і турбота про екологію, а й як мотив для заробітку певної суми грошових коштів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.