Тури для сліпих – перспективний бізнес з легким стартом!

02.06.2018 - 22:01 | Категорія: Туристичний бізнес

Тури для сліпих – перспективна і корисна для суспільства бізнес-ідея, для реалізації якої потрібно мінімальний стартовий капітал. Чим особливий цей бізнес? Що потрібно для його відкриття? Чи дозволить така бізнес-ідея заробити великі гроші і чому варто зробити вибір на її користь?

Тури для людей з вадами зору як одна з найбільш вдалих бізнес-ідей

Кількість незрячих людей і тих, хто має поганий зір, збільшується. Але сьогодні навіть люди зі слабким зором можуть жити повноцінним життям. Ті, хто бачить добре, при наявності відповідного бажання можуть допомогти слабким зором. Можна організовувати тури для сліпих, тим самим надавши їм можливість подорожувати по світу. Від поїздок слабозорі люди будуть отримувати масу позитивних емоцій, зможуть познайомитися з різними містами і країнами. Надаючи допомогу, ви при цьому зможете добре заробити.

Можна відкрити невелике туристичне агентство, яке працює саме зі сліпими людьми. Якщо у вас такої можливості немає, то ведіть бізнес, не залишаючи стіни будинку, через свій комп’ютер.

Тури для сліпих – корисна бізнес-ідея. Вона дозволяє людям зі слабким зором забути про бар’єри і в повній мірі насолодитися поїздкою, отримувати емоції, які можна порівняти з тими, що відчувають люди з хорошим зором.

З чого починати бізнес з проведення турів для людей з вадами зору?

Якщо ви вирішили відкрити туристичне агентство для людей з вадами зору, то для початку орендуйте відповідне приміщення. Важливо, щоб при бажанні будь-сліпа людина зміг легко до вас дістатися. Якщо ви вирішили надавати послугу, перебуваючи вдома, обов’язково отримаєте дозвіл у відповідній організації. Ще можна укласти договір з вже працює туристичною фірмою і діяти через неї.

Туристична фірма може сама втілити в життя цю бізнес-ідею, виділивши для реалізації цієї задумки свого співробітника. Вкладені кошти повернуться через рік. Через цей час вдасться працювати по даному напрямку в прибуток. Багато солідні турфірми вже заробляють чималі гроші на такому бізнесі.

Схема реалізації даної бізнес-ідеї така.

До групи з туристами, які бачать добре, набирається кілька людей з вадами зору або взагалі не бачать людей.

Люди, у яких із зором все в порядку, повинні відправлятися в тур тільки в тому випадку, якщо незрячим мандрівникам буде приділятися достатньо уваги.

За таку допомогу бачить туристам надаються бонуси. Це можуть бути, наприклад, більш вигідні умови поїздки або знижки на тур.

Співвідношення незрячих і зрячих людей може становити 50 до 50. Важливо, щоб у кожного незрячого мандрівника були свої «очі».

Перш ніж відправити слабозорих людей в поїздку, необхідно провести бесіду з тими, хто їх буде супроводжувати. Важливо, щоб зрячі люди знали як потрібно себе вести. Це не говорить про те, що люди, які бачать добре, стають няньками для людей з вадами зору. Головне завдання, що покладається на зрячих, полягає в тому, щоб детально описувати все, що відбувається і побачене. Виходить, що зрячий людина повинна вміти знаходити потрібні слова, щоб достовірно і барвисто описати ті пам’ятки та природні ландшафти, які будуть потрапляти йому на шляху.

Якщо на даний момент у вас немає коштів на реалізацію подібної бізнес-ідеї, але ви маєте величезне бажання, тоді нічого не бійтеся, дійте! Гроші можна взяти в кредит у банку або позичити в хороших знайомих.

Скільки можна заробити на наданні турів людям зі слабким зором?

Багато слабозорі або взагалі не бачать люди втратили зір внаслідок природних катаклізмів, військових конфліктів, різних аварій, катастроф, аварій на виробництві. Також зір могло бути втрачено через нещасних випадків під час занять екстремальними видами спорту. Нерідкі випадки, коли люди з’являються на світ з дефектами зору. Все це свідчить про те, що організація турів для сліпих має всі передумови для подальшого розвитку.

У Росії на частку людей, які бачать погано, доводиться 8% від загальної кількості громадян, в Європі – 10-15% населення. У туристичній сфері інвалідам по зору і за іншими показниками надаються різні екскурсійні та туристичні сервіси.

Кожен з вадами зору людина є вашим потенційним клієнтом. Реалізуючи бізнес-ідею по організації турів для сліпих, ви зможете заробляти чималі гроші. Так, якщо в середньому вартість туру складе 20 000 рублів, а в місяць вам вдасться залучити хоча б 3-5 чоловік, то ваш щомісячний дохід становитиме до 100 000 рублів. Тут важливий лише уважний підхід до справи. Проявіть терпіння, і у вас неодмінно все вийде!

Переваги та недоліки бізнесу з надання турів зі слабким зором

У кожного незрячого повинна бути можливість пізнавати навколишній світ. Реалізуючи бізнес-ідею по організації турів для сліпих, ви тим самим допомагаєте людям, творіть добро. Незрячий або слабозорих турист зможе відчути себе повноцінним мандрівником. Протягом всього відпочинку зрячі туристи зможуть не тільки описувати всю красу місць, а й ділитися своїми емоціями.

Також даний вид бізнесу має наступні переваги:

вимагає мінімальних початкових вкладень;

окупається в найкоротші терміни;

не викликає ніяких складнощів при оформленні;

має низький рівень конкуренції;

викликає позитивне ставлення людей. Будьте впевнені в тому, що дану бізнес-ідею суспільство сприйме в позитивному ключі.

Гарні тури для людей зі слабким зором і тим, що вони можуть бути організовані в будь-якому напрямку. Може бути організована, наприклад, поїздка в Париж, Рим, Перу, Іспанії, Китай або в якусь іншу країну. Тривалість поїздки також може бути будь-хто. Тут все залежить тільки від бажань туристів.

З мінусів варто відзначити те, що можуть виникнути складнощі з пошуком зрячих людей, які погодилися б допомагати незрячим подорожувати по світу. Однак впадати у відчай не варто. Можна знаходити помічників через соціальні мережі або через друзів. Безумовно, знайдуться ті, хто побажає допомагати.

Якщо ви бажаєте працювати в сфері послуг, тоді вам обов’язково сподобаються бізнес-ідеї в сфері розваг . Дізнайтеся більше про те, як почати своє важливе і цікаве справу і викликати у людей тільки приємні емоції!

Поспішайте заробляти, почніть прямо зараз!

Якщо ваша мета полягає не тільки в тому, щоб стати успішним приватним підприємцем, але і в тому, щоб принести користь певної групи населення (людям, які бачать погано або що не бачить взагалі), тоді тури для сліпих – це саме та бізнес-ідея, яку вам негайно потрібно почати реалізовувати. При правильному підході ви розбагатієте і заручитися позитивною репутацією в своєму місті, а можливо і далеко за його переділами. Дійте сміливо!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.