Реклама на багажі – великі перспективи з простим початком!

08.04.2018 - 12:35 | Категорія: Туристичний бізнес

Реклама на багажі – простий варіант зовнішньої реклами, який не вимагає істотних фінансових вкладень. Зовнішній вигляд валіз і сумок перетвориться. Пасажири будуть наклеювати на свій багаж спеціальні наклейки, на яких вдасться розмістити все, що тільки можна прорекламувати. А коли рекламна компанія закінчиться, мандрівник без зайвих проблем зможе прибрати наклейку.

Чим унікальний бізнес з нанесення реклами на багаж?

Рекламний бізнес даного типу корисний для мандрівників. Їм більше не доведеться витрачати багато часу на пошуки своєї валізи на багажній стрічці. Завдяки незвичайній наклейці людина зможе в лічені хвилини дізнатися свій багаж і щасливим відправитися далі. Будьте впевнені, що туристи залишаться вам вдячні!

Наклейки, призначені для багажу, що не відклеюються і не тріскаються під час транспортування. Навіть самий делікатне турист може бути спокійний за охайний вигляд своєї валізи.

Але особливо цікаво те, що ви реалізуєте бізнес-ідею, згідно з якою мандрівникам не доведеться платити сервісний збір за багаж. Їм необхідно буде лише дозволити розмістити рекламу на своєму валізі або на дорожній сумці. Це ідеальний варіант для людей, які люблять багато їздити по світу. З вами вони непогано заощадять, а ви з ними пристойно заробите. Рекламу побачить величезна кількість людей з різних країн.

Рекламний бізнес на багажі може бути реалізований в сфері авіаперевезень. Також її можна розміщувати на валізах людей, які подорожують на автобусах, поїздах, круїзних судах і поромах. Ще можна задіяти туристів, які подорожують автостопом.

Як грамотно почати бізнес?

По суті, вам доведеться тільки знайти замовників і розробити ескіз наклейки. Для виготовлення наклейок можна звернутися в друкарню. Вибирайте компанію, яка вже заручилася на ринку позитивною репутацією. Багато в чому від цього залежить успіх вашого бізнесу.

Замовників шукайте в будь-якому місці, наприклад, через тематичні блоги і соціальні мережі, звертаючись до офісів різних компаній. Інформацію про все, що можна рекламувати, вдасться розмістити на валізах і сумках. Вашим клієнтом може стати, наприклад, власник кафе, освітнього закладу, туристичного агентства і ін. З метою залучення замовників можна надавати послугу зі створення картинки, яка світиться в темряві. Врахуйте, що доведеться купити спеціальну фарбу. Однак подібна пропозиція дозволить вам залучити ще більше клієнтів. Так як послуга з розміщення реклами на багажі дешевше, ніж подача оголошення в рядки, що біжать, на телебачення чи радіо, то труднощів із пошуком замовників у вас не виникне.

Переносити готові наклейки на багаж будуть пасажири. Обов’язково надайте мандрівникам можливість самостійно вибирати рекламну картинку, яка буде розміщена на їх валізі. Не виключено, що хтось побажає розповідати оточуючим, наприклад, про своє улюблене шоколаді, а кому-то по душі бесіди про фільми.

Для створення реклами на багажі можна використовувати трафарети. Їх вдасться виготовити самостійно. Для цього знадобляться фторопласт, картон або фанера. Також необхідна хороша фарба. При цьому слід використовувати такий склад, який мандрівник потім зможе прибрати. Наносити рекламу за допомогою трафарету доведеться самостійно.

Скільки вдасться заробити на «багажної» рекламі?

Реалізувати бізнес-ідею з реклами на багажі може кожен, хто має креативними здібностями і художніми навичками. Початкові інвестиції в цей бізнес складають порівняно невелику суму. По суті, всі витрати зводяться до придбання наклейок або матеріалу для створення трафарету і фарби.

Припустимо, що до вас за місяць звернися 3 замовника. Кожен з них замовив 100 рекламних оголошень, тобто ви витратилися на 300 наклейок (3 * 100). Собівартість однієї наклейки (з урахуванням, що її дизайн розробляли ви) склала 150 рублів. Виходить, що за наклейки ви заплатили 45 000 рублів. Клієнту ви продали ці наклейки по 400 рублів. В результаті вам вдалося заробити 120 000 (300 * 400). Ваш чистий прибуток склала 75 000 рублів (120 000-45 000).

Барвиста реклама обійдеться в чималу суму, ніж одноколірні зображення. З чого почати – вирішувати тільки вам. Можливо, саме у вашому випадку є сенс позичити гроші і почати з барвистою реклами.

Переваги та недоліки бізнесу по «багажної» рекламі

Реклама на багажі – одна з найперспективніших бізнес-ідей. Щоб реалізувати її, не доведеться докладати якихось надмірних зусиль. Тут все гранично зрозуміло. Але простота – далеко не єдина перевага даного виду бізнесу. У число інших його особливостей входять наступні.

Солідна географія поширення. Рекламу зможуть побачити в різних країнах світу, містах і населених пунктах.

Мобільність. Багаж постійно переміщається, тому інформація буде «поширюватися» на весь маршрут прямування.

Величезний охоплення цільової аудиторії. Рекламу буде бачити не тільки мандрівник, на валізі якого поміщена наклейка, а й інші пасажири, а також водій і звичайні пішоходи.

Хороша частотність контактів. Це сприяє кращому запам’ятовуванню інформації. Особливі відчуття. Складність маршрутів руху реклами формує почуття її всюдисущість.

Швидкий ефект. Це можливо завдяки високій частоті зорового контакту, а також широкого охоплення аудиторії.

Солідний рівень окупності. Ви і ваш замовник зможете почати підраховувати прибуток вже через кілька днів після «запуску» реклами.

Низька ціна одного рекламного контакту. Це говорить про те, що багато замовників побажають скористатися такою рекламою. Всі вони є вашими потенційними клієнтами.

Можна створити наклейку, яка буде носити інформаційний характер. Подібну рекламу люди сприймають найбільш позитивно.

Мінусів бізнес-ідея по розміщенню реклами на багажі не має.

Якщо вас цікавлять дійсно перспективні бізнес-ідеї , тоді неодмінно дізнайтеся про них на нашому сайті. Ви можете реалізувати, наприклад, бізнес в сфері мобільних технологій. Ця бізнес-ідея також проста і дуже вигідна.

Будьте сміливіше і у вас неодмінно все вийде!

Реклама на багажі – це бізнес, який, по суті, дозволяє заробляти на фінансових інтересах мандрівників. Формула успіху проста: у більшої кількості туристів виникає бажання заощадити на поїздках – у вас з’являється можливість пристойного заробітку. Такий бізнес можна почати в будь-який час року. Люди їздять по світу незалежно від погоди.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.