Бізнес ідеї у сфері туризму

23.02.2018 - 22:55 | Категорія: Туристичний бізнес

Сфера туристичного бізнесу дуже активно розвивається, залишаючись однією з найпривабливіших для бізнесменів і інвесторів. З цієї статті Ви дізнаєтесь, які незвичайні бізнес ідеї туризму вже з’явилися в світі і мають потенціал розвитку на російському ринку.

Відкриття туристичного агентства – варіант бізнесу, частіше за інших розглянутий російськими підприємцями, які планують почати свою справу. Причина цього – низький вхідний поріг: для відкриття туркомпанії на російському ринку досить суми, що не перевищує 15 000 доларів.

Однак, у багатьох випадках, для того, щоб побудувати бізнес, пов’язаний з туризмом, зовсім необов’язково відкривати турагентство, можна обійтися меншими коштами. Деякі наведені тут бізнес ідеї туризму припускають співробітництво з турагентствами і туроператорами, інші можна реалізувати самостійно, взагалі без співпраці з такими компаніями.

Туризм – досить давня галузь, якою займаються багато компаній і вже давно. Найдавніша з професій, майже :). А це значить, що за класичною схемою маркетингу пошук прибутковою бізнес ідеї будується на основі сегментації цільової аудиторії на групи. Потім визначаються потреби кожного сегмента і створюється пропозиція, яке задовольняє потребу якоїсь вузької групи.

Люди дуже цінують, коли звертаються персонально до них, і туризм це не обійшло стороною. Особливо це актуально для груп туристичної аудиторії, складових меншість, про потреби яких весь час забувають туристичні компанії, орієнтовані на «масовий стандарт».

1. Тури для «сов». Результатом вивчення потреб «тих, хто в меншості» стала оригінальна бізнес-ідея «Тури для« сов ». Туристична компанія з Південної Каліфорнії «Executive Tours International» першою створила цей незвичайний вид туристичних послуг.

Всі туристичні послуги компанії побудовані так, щоб це гармонійно вписувалося в режим дня людей, які відносять себе до «совам». Початок екскурсій не раніше полудня, пізній сніданок, і такий же пізній обід і вечерю. Зібрані координати закладів, де «сови» можуть перекусити у найзручніший для них час, з розкладу виключені ранні ранкові рейси. Крім того, у компанії є спеціально зібрана база закладів, які працюють за графіком, зручним для «сов». Ці дані планується використовувати в мобільному додатку.

Реалізувати таку ідею не складно. Знадобиться тільки детально вивчити місця відпочинку, куди Ви плануєте організувати тури. Особливу увагу звернути на графіки роботи розважальних закладів та закладів громадського харчування, зібрати їх дані в базу. А все решта «деталі проекту» будуть функціонувати за стандартною схемою роботи туроператорів та туристичних агентств.

2. Міні-бутик прямо в готельному номері. Досвід бельгійських колег, що реалізували ще один геніальний варіант бізнес-ідеї туризму, грунтується на «забудькуватості» туристів. Дуже легко наспіх збираючись в подорож, забути сонцезахисні окуляри, наприклад, або плащ від дощу, або якусь іншу дрібницю. Потім цю дрібницю людина купує вже в поїздці. А оскільки шопінг – справа приємна, чому б не прикупити до цих дрібниць ще інші милі дрібниці, адже не треба нікуди йти, все можна купити прямо в готельному номері.

Марка одягу Pimkie створила міні-бар бутик в кожному номері готелю в Антверпені. Готель Dylan в Амстердамі так само має торговий сервіс, який дозволяє гостям зробити замовлення прямо зі свого номера і протягом години замовлення буде доставлений в номер.

Щоб реалізувати ідею на російському ринку знадобиться укласти угоду з торговельними організаціями, з якими можна співпрацювати за відсоток від продажів або по іншій зручній для всіх схемою.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.