10 ідей для бізнесу у сфері туризму

05.10.2017 - 14:01 | Категорія: Туристичний бізнес

Декілька цікавих ідей для бізнесу у сфері туризму

1. Готель «з доставкою» до вибраного місця. Креативна бізнес-ідея, яка втілила Мрію любителів подорожувати у віддалені місця з комфортом. Компанія Scandic To Go забезпечує доставку готельних номерів в будь-яке місце, обране замовником.

Форма готельних номерів «з доставкою» може бути будь-який, від звичайних, схожих на вагончики з терасою, до фантастичних яйцевидних форм або форм літаючої тарілки.

Поки складно сказати, наскільки легко ця ідея приживеться на російському ринку, але якщо є любителі подорожувати з комфортом в далекі від цивілізації місця, значить потенціал для її реалізації в Росії теж є.

2. Карта, що рятує від алергії. Мандрівники завжди мріють спробувати страви місцевої кухні. Але ось біда: деякі компоненти екзотичних, так і самих звичайних місцевих страв можуть бути небезпечні для них, тому що можуть викликати алергію.

На карті від алергії, яку можна віддрукувати друкарським способом на звичайному картоні, вказані всі продукти, які можуть викликати алергічну реакцію. А так же в цій карті перераховано, в яких місцевих стравах вони можуть бути. Туристу залишається тільки відзначити на карті продукти викликають алергію саме у нього. А потім карту турист може надати співробітникам ресторанів, і тим самим врятувати себе від нападу алергії.

Бізнес ідеї в туризмі – алергія

Можна побудувати свій бізнес на виробництві таких карт. Інвестиції мінімальні – знадобиться лише час від часу виділяти кошти на друк карт. Сама ж карта, в якій вказуються продукти, що викликають алергію, має стандартний зміст. Її тільки треба буде перевести на різні мови і віддрукувати партії на мовах тієї місцевості, куди планується здійснювати поїздки. А так же знадобиться вивчити склад страв місцевої кухні.

Зовсім не обов\’язково відкривати турагентство, щоб створити такий бізнес. Досить співпрацювати з турагентствами або туроператорами за відсоток від продажу карт або за домовленістю.

3. Організація подорожей для музикантів. Ідея, дуже співзвучна ідеї «Тури для« сов »». Принцип практично той самий.

Оригінальність цієї бізнес-ідеї в сфері туризму полягає в тих немаленьких вигоди, які туркомпанія може запропонувати музикантам.

Чого хочуть музиканти? Не просто подорожувати, а подорожувати по тих місцях, де є їхні прихильники, фанати, які з задоволенням прийдуть на концерт.

Бізнес ідеї в туризмі – музиканти

Підприємець, який бажає здійснити цю ідею повинен бути хорошим організатором, щоб укласти всі необхідні домовленості, включити в маршрут подорожі кілька міст в одній країні або в різних країнах і гарантувати своїм клієнтам наявність в цих містах великої кількості шанувальників, готових заплатити, щоб слухати музиканта або музичну групу.

4. Організація екскурсій торгових делегацій. Теж хороший спосіб заробити гроші, тому що Вашими клієнтами будуть успішні ділові люди або підприємці, які бажають відвідати іншу країну з метою вивчення її різних галузей і успішних підприємств і планують укладання торговельних угод.

Щоб почати такий бізнес, звичайно, необхідно самому знати всі нюанси приймаючої країни, цікаві для ділових людей. Для російських підприємців великий інтерес зараз в цьому плані являє Китай: хтось тільки планує почати бізнес з Китаєм, а хтось його вже успішно розпочав і тепер має великий інтерес ближче познайомитися з постачальниками, щоб укласти з ними більш масштабні угоди.

Бізнес ідеї в туризмі – Китай

5. Екотуризм – це вже існуюча і швидко розвивається галузь на зарубіжному туристичному ринку, але поки не дуже розвинена в Росії, тому ринок майже вільний.

Екотуризм є подорожі в нові незвідані місця з дотриманням всіх умов захисту навколишнього середовища. Наприклад, для подорожей використовуються альтернативні види транспорту, які мають низький рівень викиду вуглецю. Це можуть бути електромобілі або електровелосипеди.

Щоб почати бізнес не потрібно ніякої спеціальної підготовки, крім досвіду роботи в туристичних організаціях, а так само досвіду поводження з екологічними видами транспорту. Так само важлива Ваша захопленість екотуристичними напрямками і хороші організаторські здібності.

6. Медичний або оздоровчий туризм. Оздоровчий туризм набирає все більшої популярності. Люди з усього світу подорожують в інші країни для отримання медичної, стоматологічної та хірургічної допомоги, і в той же час ці люди зацікавлені отримати враження і задоволення від таких подорожей.

Але щоб почати такий бізнес, організаційного досвіду та досвіду в плануванні подорожей недостатньо. Необхідні знання медичних послуг і засобів оздоровлення, наявних в іншій країні. Потрібно надати своїм клієнтам можливість отримати високоякісні медичні послуги в іншій країні, переважно за нижчими цінами, ніж це може зробити людина у себе на батьківщині. Однак, в умовах російського ринку поки складно собі уявити виконання останньої умови.

Тому головне, що Вам потрібно, щоб відкрити такий бізнес в Росії – це вивчити попит на високоякісні медичні та оздоровчі послуги, які люди прагнуть отримати за кордоном, і будувати свій бізнес на підставі отриманих даних.

7. Бізнес-карти представляють собою звичайні карти, на яких особливим кольором відзначені місцеві визначні пам\’ятки і міститься інформація про те, чим конкретно цікаві ці місця. Також бізнес-карти містять рекламу туристичних підприємств і готелів.

Як правило, рекламодавці викуповують спеціальні «місця» для реклами на зворотному боці картки, а місце розташування рекламодавця вказується на лицьовій стороні картки. Карти роздають промоутери всім туристам безкоштовно. Передбачається, що туристи будуть знайомитися з інформацією про рекламодавців на карті і будуть активно купувати їхні товари або послуги. Карти, як правило, публікуються раз на рік.

Розширення такого бізнесу так само легко організувати, як почати сам бізнес: потрібно тільки знайти нових клієнтів-рекламодавців, що бажають розмістити інформацію про себе на картах.

8. Спільнота екскурсоводів з місцевих жителів. Якщо ви живете в районі, який активно відвідується туристами, чому б не розглянути можливість створення спільноти екскурсоводів, які надають послуги індивідуального гіда? Така послуга може бути запущена практично без стартових витрат, і має великий потенціал для отримання хорошого доходу. Продвигайте свої послуги, активно вибудовуючи контакти з туристичними підприємствами та приватними особами, які можуть рекомендувати ваші індивідуальні екскурсії своїм клієнтам.

На додаток до звичайного тарифу за екскурсії по загальновідомим пам\’яток, можна також організувати екскурсії по самих незвичайних визначних пам\’яток Вашої місцевості. Сюди можуть входити місця зйомки сцен з відомих фільмів, а також місця минулого, описані в знаменитих книгах.

У будь-який телефон з операційною системою Android можна встановити всім відомі карти з Google Maps або Яндекс. Карти, щоб можна було краще спланувати екскурсію. У вільний від екскурсій час можна, написати путівник і продавати його в друкованому вигляді, в форматі електронної книги або як додаток на смартфон.

Зараз стали дуже популярними бізнес ідеї, пов\’язані з розробкою мобільних додатків. Про це докладніше читайте в статті Бізнес ідеї в інтернеті .

9. Екстремальні пригодницькі поїздки. Створення клубу пригод у Вашому регіоні для організації екстремальних пригодницьких поїздок є захоплюючим способом прокотитися на хвилі зростаючої популярності таких поїздок, заходів та екстремальних видів спорту в цілому. Щоб почати діяльність клубу пригод запропонуйте його учасникам знижки на спортивні заходи, свята, прокат спортивного інвентарю для спортивних заходів.

Ще одна привертає фішка – ніякої плати за членство. Непоганий дохід Ви зможете отримувати від компаній, які захочуть розмістити рекламу в каталозі знижок і на сайті клубу. Вашими клієнтами будуть усі, хто любить бувати на природі, любить гострі відчуття і шукає де б все це поєднати. Як щодо льодолазіння в Фінляндії, глибоководної риболовлі в Австралії, стрибка з парашутом в Африці, або відвідування руїн племені Майя на повітряній кулі? Отримуйте задоволення разом зі своїми клієнтами, організовуючи для них пригода, яке запам\’ятається на все життя.

Щоб приступити до роботи на ринку пригод, складіть туристичні пакети Ваших послуг, розмістіть рекламу в спеціалізованих спортивних і оздоровчих виданнях, організуйте участь свого клубу в спортивно-оздоровчих шоу, а також використовуйте рекламу в E-mail розсилках.

Приклавши трохи фантазії, підприємливі підприємці можуть заробити пристойний дохід на організації пригод для екстремалів.

10. Водне таксі. Великий плюс цієї бізнес ідеї полягає в тому, що у самої послуги водного таксі поки ще дуже мало конкурентів, а це значить, що є реальна можливість перетворити незвичайний бізнес в цілком звичайний і регулярний заробіток. Найактивніший сезон для такого підприємництва – це весняно-літньо-осінній період.

Якщо в місті, де Ви живете, досить пам\’яток, то великим успіхом будуть користуватися прогулянкові екскурсії. Водне таксі перевезе пасажирів з однієї точки в іншу, при цьому вони зможуть помилуватися чудовими краєвидами – видом міста з моря або видом на відкритий океан.

На заході ця послуга вже перестала бути чимось незвичайним. Наприклад, у Франції замовити водне таксі досить просто і можна зробити це в будь-який час. Треба просто зробити дзвінок в службу таксі, де і приймуть Ваше «водний» замовлення. Через кілька хвилин «карета» буде подана до найближчої пристані. Венеція теж пишається своїм «водним» транспортом – великим успіхом користуються місткі водні «автобуси», якими користуються місцеві жителі, гості міста та туристи.

Бізнес ідеї в туризмі – водне таксі

У Росії водне таксі використовується переважно як екскурсійний вид транспорту, а не звичайний транспорт для переміщення з дому на роботу і назад. Переваги бізнесу на водному таксі полягають у тому, що воно має високу надійність і пристойну швидкість, а так само може працювати не тільки вдень, але і вночі. Сьогодні потенційні клієнти водного таксі – це люди, які не хочуть втрачати свій час в пробках наземного транспорту, а так же допитливі туристи.

Перераховані тут бізнес ідеї туризму – це далеко не все, що існує і має потенціал існувати на російському ринку. Як говорилося на початку статті, якщо Ви уважні до потреб різних груп туристичної аудиторії і особливо трепетно ставитеся до запитів тих, хто в меншості, то для Вас не складе труднощів «намацати» чергову вигідну бізнес ідею.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.