Як відкрити туристичне агентство – інструкція

27.07.2017 - 08:18 | Категорія: Туристичний бізнес

Зовсім недавно, десь близько двадцяти років тому через падіння так званого «залізної завіси» і введення нових законів і правил про незалежне переміщенні людей з’явилася галузь туристичного бізнесу, яка є стрімко розвивається. Спочатку перші спроби створення туристичних агентств надавали просто масу незручностей і клопоту не тільки для турагентств, а й для органів, що контролюють їх. Акти законодавства в період цього часу коригувалися неодноразово і, очевидно, мають серйозні підстави для відкриття і розвитку туристичної справи.Зовсім недавно, десь близько двадцяти років тому через падіння так званого «залізної завіси» і введення нових законів і правил про незалежне переміщенні людей з’явилася галузь туристичного бізнесу, яка є стрімко розвивається. Спочатку перші спроби створення туристичних агентств надавали просто масу незручностей і клопоту не тільки для турагентств, а й для органів, що контролюють їх. Акти законодавства в період цього часу коригувалися неодноразово і, очевидно, мають серйозні підстави для відкриття і розвитку туристичної справи.

В даний час практично щотижня турістіческіеагентства відкриваються не одним десятком. Вони стали конторами, що забезпечують якісний відпочинок клієнтів, а так само біржами, що поширюють путівки за кордон. Туристичне агентство є многокомпонентнимпредпріятіем, що пропонують путівки для відпочинку і лікування людей не тільки всередині країни, але і за її кордоном. Туристична сфера на сьогоднішній день є галуззю дуже конкурентоспобной, тому забезпечити найшвидший успіх для тільки початківця бізнесмена допоможе тільки організована і складена робота фірми, а також велике бажання. Існує кілька варіантів і принципів для відкриття цього бізнесу. Не мало фірм відкриваються пачками в недалекому часу мали не достатню багатофункціональність і швидко закривалися.

Для початківця бізнесмена може принести проблеми такий варіант, коли взятий кредит в банку є телефон, але офіс є невеликим і розташовуватися в своїй квартирі. Очевидно, що недовіра до подібних офісах викликається підсвідомістю клієнта, яка думає, що домашній телефон, один співробітник, та ще й квартира – це обставини ситуації з шахрайством. Обстановку не рятує навіть те, що ви маєте перевірені і легальні документи. Отже, для відкриття фірми обов’язково потрібно зняти якусь приміщення або офіс. Не дуже велика реклама, яка вказує однозначне місце розташування і контактні телефони дуже сильно допоможе клієнту повірити вам за допомогою візуального розвідати той приміщення.

Рентабельність і витрати туристичної фірми безпосередньо залежить від спільних дій, спрямованих на забезпечення успіху цього бізнесу. Для таких цілей необхідна сума близько десяти тисяч доларів США. Вашими постійними постачальниками послуг стануть туристичні оператори. Вони будуть забезпечувати всіма необхідними послугами та путівками, такими як бронювання готелів та квитків на літак.

Головний двигун успіху цього бізнесу – персонал. Спочатку вам потрібно знайти бухгалтера, так як з ним ви можете розробити початковий фінансовий план і зможете обчислити первинні витрати. Існує закономірність, що туристичні оператори путівки пропонують з певною комісією. Найпопулярніша комісія складає десять відсотків і є самою мінімальною. Ця сума може доходити до 18 відсотків від вартості у відомих операторів. Очевидно, що перший час вам буде дуже важко і велика конкуренція зажадає від вас або здійснення хорошого рекламного ходу або пересмотрения своєї точки ренію щодо цієї справи. Наприклад, путівка із середньою вартістю становитиме суму двадцять і п’ять тисяч рублів, а в день ви реально можете продати приблизно чотири такі путівки. Отже, за один місяць ваш прибуток може скласти близько трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і цих коштів буде достатньо для покриття ваших витрат, які обов’язково виникнуть.

Персонал повинен підбиратися за певними критеріями. Було б не зайвим мати людину, яка надає таку сферу послуг. Він повинен вміло запропонувати клієнту путівку і розповісти про всі переваги нюансах обраного туру. Обов’язковою умовою є володіння іноземною мовою як мінімум для одного, а краще для декількох операторів. Важливо зрозуміти, що зарплата буде виплачуватися за комунікабельність, метод роботи, осягнути знання, а не за красиві очі. Якщо офіс тільки відкритий досить буде мати двох операторів і одного бухгалтера, які доповнюють один одного в професійній сфері. Головне що становить успіху це наявність необхідного інвентарю. Початковий комплект виглядає наступним чином – два стаціонарного телефону і офісні меблі для гостей і співробітників. Щоб гості могли зручно розташуватися і ознайомитися з пропонованими варіантами відпочинку можна придбати дешеві шкіряні диванчики. Також, використовуючи друковану продукцію та інтернет клієнту зручно буде візуально познайомитися з туристичними путівками.

Створення своєї ніші – наступний момент успеха. Еслі займатися всіма підряд путівками, то є висока ймовірність втрати прибутку і втрати багатьох постійних клієнтів. Наприклад, при організації продажів путівок на території країни необхідно вивчення найбільш поширених місць відвідування громадянами. Потім необхідно запропонувати клієнтам тільки екзотичні, добре розкручують місця для відпочинку. Така організація допоможе клієнту зацікавитися і незвіданим місцем відпочинку і популярним. Слід бути впевненим, що обиватель не може не «клюнути» на новинку. Швидкість віддачі вам переваги поширення путівок в цьому напрямку туристичним оператором буде залежати від того наскільки цікаво буде йому пояснено перевага даного відпочинку.

Налагодження зв’язків з туристичними операторами і реклама допоможе протриматися впевнено в перші роки роботи і потім провести успіх в майбутньому. Реклама може подаватися по-різному, як за допомогою друкованої продукції, так і за допомогою інтернету. Було відмічено, що в перші дні великий потік клієнтів забезпечується за рахунок використання листівок через розповсюджувачів на вулиці. Після опрацювання свого бізнес-плану потрібно використовувати подібну рекламу в майбутньому в великому форматі друкування і розповсюдження.

Наявність ліцензії на ведення туристичної діяльності входить в набір документів для відкриття справи. Це означає, що в штаті необхідно мати не менше двадцяти відсотків співробітників, які мають спеціальну та вищу освіту в сфері надання туристичних послуг та маєток не менше трирічного досвіду роботи. Очевидно, директор фірми просто зобов’язаний відповідати такими ж вимогами.

Ліцензія надається Департаментом туризму Мінекономрозвитку Росії на термін до п’яти років. Щоб подати заяву н ліцензію необхідно орендувати або мати у власності передбачуване приміщення під офіс. Термін прийняття рішення становить шістдесят днів з моменту подачі заяви. Таким чином, при веденні діяльності в даний період дуже важко буде порахувати збитки.

До другої задачі належить отримання сертифікату відповідності. Коли ви отримуєте цей документ потрібно мати на увазі, що такі місяці як жовтня січень і лютий є мертвими зонами для обгрунтування отримання сертифікату відповідності. Третій документ безпосередньо пов’язаний зі здоров’ям клієнтів і є гігієнічним сертифікатом. Щоб отримати відповідний документ необхідно прослухати лекції з існуванню тропічних хвороб і інших небезпек.

Забезпечення ведення бізнесу в галузі туризму або франшіза – це найбільш вигідний метод для початківців, в якому створено повний склад для ведення завдань модельного бізнесу в галузі туризму. Ця система, на жаль, не поширена на території нашої держави і, отже, складання початкового капіталу і успіх справи безпосередньо залежать від вправності та діловитості бізнесмена. Як показує статистика – дев’яносто відсотків початківців туристичних агентств в перші роки закриваються через не витримування конкуренції. Рекомендується бізнесменам деякий час попрацювати в відомої туристичної фірмі, детально вивчити всі плюси і мінуси ведення подібного бізнесу і тільки потім відкривати свою справу, де буде можливість втілення кращих рис ведення бізнесу попередній роботі і внести свої фішки.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.