Як відкрити турагентство (турфірму) – бізнес-план

16.06.2017 - 21:46 | Категорія: Туристичний бізнес

Якщо Ви роздумуєте відкрити своє туристичне агентство, але не знаєте, з чого почати, тоді ця стаття – для Вас. Тут ви зможете познайомитися з зразковим бізнес-планом для організації туристичного бізнесу. Новачкам складно витримати конкуренцію в цьому секторі, оскільки тут досить багато великих активних гравців. Але якщо Ви добре продумає стратегію і надасте клієнтам послуги, що вигідно відрізняють Вас від конкурентів, і проявіть при цьому старанність, Ваші зусилля можуть увінчатися успіхом.

Необхідно розуміти, що туризм – активно розвивається і конкурентна галузь. Новачкові багато доведеться врахувати і передбачити. Необхідно буде вести довгі виснажливі переговори з різними людьми, всіляко потураючи їм зерна, вміти знаходити індивідуальний підхід до кожного, подати свої послуги таким чином, щоб зацікавити потенційного клієнта, переконати його придбати тур саме в вашому агентстві. Головне при цьому – не вміння продати путівку або консультацію, а вміння мобілізуватися, витримка, гнучкість, самовладання.Якщо Ви роздумуєте відкрити своє туристичне агентство, але не знаєте, з чого почати, тоді ця стаття – для Вас. Тут ви зможете познайомитися з зразковим бізнес-планом для організації туристичного бізнесу. Новачкам складно витримати конкуренцію в цьому секторі, оскільки тут досить багато великих активних гравців. Але якщо Ви добре продумає стратегію і надасте клієнтам послуги, що вигідно відрізняють Вас від конкурентів, і проявіть при цьому старанність, Ваші зусилля можуть увінчатися успіхом.

Необхідно розуміти, що туризм – активно розвивається і конкурентна галузь. Новачкові багато доведеться врахувати і передбачити. Необхідно буде вести довгі виснажливі переговори з різними людьми, всіляко потураючи їм зерна, вміти знаходити індивідуальний підхід до кожного, подати свої послуги таким чином, щоб зацікавити потенційного клієнта, переконати його придбати тур саме в вашому агентстві. Головне при цьому – не вміння продати путівку або консультацію, а вміння мобілізуватися, витримка, гнучкість, самовладання.

Як відкрити турагентство з нуля?

Цілком реальна можливість організації туристичного бізнесу на дому. Головне при цьому – наявність телефону і вміння користуватися комп’ютером, орієнтуватися в інтернеті. Цілком можливо надавати послуги, які не потребують наявності офісу. Але якщо Ви вирішили діяти з розмахом в розрахунку на солідний прибуток, Вам потрібно офісне приміщення. Перш ніж приймати рішення про придбання у власність або оренду приміщення, об’єктивно оціните можливості свого бюджету.

Офіс.

З метою економії коштів, краще орендувати приміщення під офіс в районі, де він коштує дешевше. Але при цьому обов’язково потрібно врахувати його транспортну доступність для майбутніх клієнтів.

Персонал.

При наймі персоналу на роботу віддаленість може виявитися недоліком, так як Вам необхідний персонал з мінімальним досвідом, щоб скоротити витрати на навчання.

Реклама.

Вам необхідно донести інформацію про Ваш бізнес до якомога більшої кількості людей. Найефективніший метод реклами в даному випадку – створення власного сайту компанії і активне просування його в рейтингу. Для цього необхідна ефектна подача інформації і вміла монетизація сторінок. Скористайтеся на початковому етапі контекстною рекламою в соціальних мережах, і Ви відчуєте віддачу в найближчі 3-4 місяці.

Прибуток туристичної фірми.

В даному сегменті бізнесу популярність вкрай важлива, так як маловідомої компанії туроператори хороших комісійних за путівку не заплатять. Комісія у відомих операторів досягає 18-ти відсотків від угоди. Мінімальна ж комісія – 8 відсотків. Різниця дуже велика, – слід подбати про рейтинг компанії на ринку аналогічних послуг.

Якщо Ви не плануєте збанкрутувати вже в перший рік своєї активної діяльності, франшиза – відмінний для Вас варіант. Плата за можливість отримати готовий бренд, модель управління бізнесом та інші корисні нюанси при цьому не надто велика. Для цього зверніться у будь-яку компанію, що займається франчайзингом, і укладіть з нею договір на прийнятних для себе умовах співпраці. Франшиза для новачка – найкращий варіант.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.