Недорогий міський готель

15.01.2017 - 00:33 | Категорія: Туристичний бізнес

Ви коли-небудь чули про сучасних готелях, які працюють за системою «все включено»? Незважаючи на наслідки економічної кризи, в світі продовжують будувати готелі з високим рівнем сервісу. Одним з таких є недорогий міський готель в Москві. Він призначався для багатих клієнтів. Система обслуговування постояльців в готелі побудована за принципом «все включено».

Готель налічує 108 номерів. Кімнати обладнані всім необхідним для гідного відпочинку і проживання: зручні ванна і душ, пухові матраци на ліжка, безкоштовний вихід в інтернет з встановленого в номері комп’ютера і т. п. Але, крім звичайних зручностей, є і ще одна чудова особливість міського готелю. Це унікальний інтер’єр і обробка кожного номера. Внутрішнє оздоблення кожного номера строго індивідуально і різниться навіть формою вікон в кімнатах.Ви коли-небудь чули про сучасних готелях, які працюють за системою «все включено»? Незважаючи на наслідки економічної кризи, в світі продовжують будувати готелі з високим рівнем сервісу. Одним з таких є недорогий міський готель в Москві. Він призначався для багатих клієнтів. Система обслуговування постояльців в готелі побудована за принципом «все включено».

Готель налічує 108 номерів. Кімнати обладнані всім необхідним для гідного відпочинку і проживання: зручні ванна і душ, пухові матраци на ліжка, безкоштовний вихід в інтернет з встановленого в номері комп’ютера і т. п. Але, крім звичайних зручностей, є і ще одна чудова особливість міського готелю. Це унікальний інтер’єр і обробка кожного номера. Внутрішнє оздоблення кожного номера строго індивідуально і різниться навіть формою вікон в кімнатах.

Існують і спеціальні сервіси спрямовані на завоювання клієнтів. Наприклад, доставка клієнта з аеропорту на спеціальному автомобілі. Лімузини обладнані системою Wi-Fi, що забезпечує клієнтам можливість користуватися інтернетом і протягом поїздки. Також в обслуговування постояльців включено 3-х разове харчування, користування міні-баром, безкоштовні коктейлі, відвідування сауни і заняття в тренажерному залі.

За попереднім планом міський готель з системою «все включено» був призначений бізнес еліти, але поступово виникла ідея про розширення кола клієнтів, що включає в себе не тільки бізнесменів, але і людей з меншим рівнем достатку. Це була новаторська ідея. На думку керівництва готелю, вони зробили все для того, щоб забезпечити всім постояльцям комфортні умови для відпочинку і роботи. І якщо вірити опитуванням клієнтів і статистикою, такий недорогий готель вважається одним з кращих в своєму класі. Так середня заповнюваність готелю становить – 76%, а із загальної кількості постояльців 80% – корпоративні клієнти. Номер в готелі коштує – 150 доларів США або 115 Євро на добу.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.