Екскурсійний бізнес як організувати з нуля

18.11.2016 - 17:43 | Категорія: Туристичний бізнес

Любов до подорожей у людей зародилася давно. Поїздки в екзотичні і історичні місця за кордон і по рідній країні, та й просто по красивих місцях давно завоювали інтерес. Туристичний бізнес давно завоював ринок, а ось екскурсійні бюро не так широко представлені на ньому. У світлі останніх подій, що відбулися на туристичному ринку, можна припустити, що інтерес до подорожей по Росії підвищиться. Тому відкриття екскурсійних бюро буде дуже актуальним. Поглиблене вивчення особливостей і історії рідного краю дозволить зайняти нішу в цьому бізнесі. Для цього потрібно підготувати цікаві екскурсійні маршрути.Любов до подорожей у людей зародилася давно. Поїздки в екзотичні і історичні місця за кордон і по рідній країні, та й просто по красивих місцях давно завоювали інтерес. Туристичний бізнес давно завоював ринок, а ось екскурсійні бюро не так широко представлені на ньому. У світлі останніх подій, що відбулися на туристичному ринку, можна припустити, що інтерес до подорожей по Росії підвищиться. Тому відкриття екскурсійних бюро буде дуже актуальним. Поглиблене вивчення особливостей і історії рідного краю дозволить зайняти нішу в цьому бізнесі. Для цього потрібно підготувати цікаві екскурсійні маршрути.

Пам’ятки, які вказані в путівниках, можна використовувати, доповнивши їх іншими аспектами історичних надбань і цікавими місцями, розробити цікаві маршрути для молоді, запропонувати додатково розважальний сценарій, з можливістю розташування в короткочасних наметових таборах. Це можуть бути відвідування рідкісних і унікальних місць з природного магічною тематикою, екскурсії по забутим пам’ятникам і околицях, оглядові екскурсії по місцях слави великих людей і земляків.

Зважившись організувати таке бюро необхідно вивчити туристичної законодавство, це Федеральний закон «Про основи туристичної діяльності в Російській Федерації» від 24 листопада 1996року № 132-ФЗ. Цей вид діяльності оподатковується спрощеним податком (6%).

Для відкриття бюро не потрібно купувати ліцензію або інше спеціальний дозвіл. Буде потрібно: реєстрація ІП або ТОВ; самостійно розроблені договори на надання послуг; договори з транспортними організаціями, музеями, пунктами громадського харчування; посадові інструкції для персоналу; пам’ятки для екскурсантів.

При розрахунку вартості послуг, що надаються, потрібно враховувати ціни конкурентів, середню зарплату жителів, щоб зробити доступними екскурсії для бажаючих.

Відкриття офісного приміщення є важливою умовою (невелике, акуратне). Для зручності клієнтів воно повинно знаходити на першому поверсі, зі зручним місцем розташування, паркуванням. Вивіска повинна бути яскравою, привабливою.

Рекламувати ваші послуги можна в інтернеті (соцмережах, форумах), друкованих ЗМІ, створення свого сайту, в подальшому буде працювати так зване «сарафанне радіо». Адже інтерес проявлятимуть і місцеві жителі.

Велике позитивне перевага такого бізнесу полягає в тому, що при початковій малої витратності, він має широкі можливості для розширення.

Мінімум для відкриття екскурсійного агентства:

$ 200-300 – оренда офісу;

$ 100- $ 200 – створення сайту компанії

$500 — реклама

$ 800-900 – офісні меблі

від $ 1000 – оргтехніка

$ 500 на людину (в міс.) – Зарплата менеджера

від $ 300 (в міс.) – зарплата бухгалтера

Приблизна сума становить близько 3400-3700 $.

При таких початкових вкладень і серйозний підхід до реклами, продуманість в маршрутах і заходах, в перебігу нетривалого часу екскурсійний бізнес забезпечить високий прибуток.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.