Відкриваємо туристичний бізнес, азія – прибутковий напрямок

01.11.2016 - 06:52 | Категорія: Туристичний бізнес

Туристичний бізнес, згідно зі статистичними дослідженнями, є одним з найбільш вигідних і швидко окупаються варіантів при відкритті власної справи. У будь-який час і за будь-яких кризах люди продовжують подорожувати. Азія – варіант куди цікавіший, незвичайний і дешевий, ніж стара Європа. В даний час відпочинок в Азії вважається одним з найбільш економічно привабливих видів туризму.Туристичний бізнес, згідно зі статистичними дослідженнями, є одним з найбільш вигідних і швидко окупаються варіантів при відкритті власної справи. У будь-який час і за будь-яких кризах люди продовжують подорожувати. Азія – варіант куди цікавіший, незвичайний і дешевий, ніж стара Європа. В даний час відпочинок в Азії вважається одним з найбільш економічно привабливих видів туризму.

Варто відзначити, що туристичний бізнес окупається з дійсно фантастичною швидкістю. Вам буде потрібно максимум пара років, щоб повернути свої вкладення. Але, звичайно, і тут не обходиться без підводних каменів. Конкуренція в сфері туризму вкрай висока. Щоб домогтися успіху, вам знадобиться постійно брати участь в діяльності фірми, придумувати щось нове і, звичайно, дотримуватися продуманому бізнес-плану.

Останнім пунктом ні в якому разі не можна нехтувати. І для складання бізнес-плану краще звернутися до фахівців. Вони зможуть врахувати всі витрати, потенційні доходи, розпишуть поквартальний план діяльності – вам залишиться тільки слідувати наміченої схемою. Повірте, так ви забезпечите своєму підприємству як мінімум половину успіху.

Якщо ви хочете придбати постійних клієнтів, які будуть користуватися вашими послугами і рекомендувати компанію друзям, слід придумати якусь особливість, сформувати унікальну пропозицію, яке стане візитною карткою вашої фірми. Зрозуміло, так само потрібно визначитися з розміром стартового капіталу і цільовою аудиторією.

Власники успішних туристичних агентств і компаній-туроператорів радять ніколи не впадати у відчай. Бізнес, пов’язаний з відпочинком і розвагами, зможе стати дійсно ефективним, якщо ви будете впевнені в собі і в успіху. Ентузіазм, наполегливість і бажання домогтися свого – ось три «кити», на яких можна побудувати ваш бізнес.

Пам’ятайте про сезонності. Традиційно в Азію відправляються пізньою весною, влітку і на початку осені. З жовтня по квітень – «мертвий» сезон, коли кількість клієнтів різко скорочується. Користуючись цим, ви можете піднімати ціни влітку і трошки знижувати їх взимку – так ви забезпечите приплив клієнтів у не найкращий час року.

Гарна, продумана рекламна кампанія важлива для вашого успіху не менше, ніж грамотно складений бізнес-план. Якщо ви ніколи не працювали в цій сфері – не намагайтеся робити все самостійно, віддайте кампанію в руки фахівця. Він зможе підібрати оптимальні варіанти і обіграти ваше унікальна пропозиція.

У правильному, грамотному бізнес-плані обов’язково повинно бути:

– Чітке визначення діяльності компанії;

– Вибрані напрямки (Азія, Європа, Америка – і далі по країнах);

– Види туризму (дитячий, сімейний, преміум);

– Цільова аудиторія – ви повинні знати, для кого працюєте;

– Сума стартового капіталу – вам необхідно розуміти, скільки ви можете витратити.

При оформленні бізнес-плану так само варто враховувати непередбачені витрати. Вони будуть. Обов’язково. І було б чудово, якби ці непередбачені витрати не вибили б вашу молоду компанію з колії – для цього і потрібен певний запас грошей.

Ще один аспект роботи фірми, який не можна залишати без уваги – це якість обслуговування клієнтів. Чи не буде клієнтів – не буде доходів. Саме тому набирайте персонал з обережністю. Вибирайте важливих, освічених і амбітних молодих людей, які тільки починають свою кар’єру – вони постараються знайти спільну мову з будь-яким клієнтом.

Вам потрібен керуючий? Тоді варто віддати перевагу колишньому співробітнику великого туристичного агентства. Він уже обізнаний про типову діяльності і звичайних проблеми туристичної фірми і може вирішувати їх швидко і ефективно.

І зрозуміло, не забудьте визначитися з найбільш популярними напрямками туризму. У Китай їдуть за відмінною кухнею, красивою архітектурою і дешевими покупками. Філіппіни, Сінгапур і М’янма найкращим чином підійдуть для тих, хто віддає перевагу спокійному відпочинку і чисті пляжі. Експериментуйте, пропонуйте, придумуйте – і ваша компанія обов’язково стане успішною.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.