Вендинговий бізнес

06.12.2018 - 10:16 | Категорія: Торгівельний бізнес

Вендінг – це автоматична продаж різних товарів і послуг за допомогою спеціальних апаратів. Через торговельні автомати продають воду, каву, цукерки, сигарети, журнали, енергію для зарядки мобільного, взуття і навіть золото. Ви напевно не раз бачили подібні апарати у себе в місті. Потрібно відзначити, що своїм власникам ці «автоматичні магазини» приносять дуже непоганий дохід.

Одні з найпопулярніших і прибуткових це торгові автомати, які продають різні напої. «Автоматний» бізнес дуже швидко розвивається. Але, не дивлячись ні на що, все ще можна знайти своє місце під сонцем. Щоб успішно займатися вендінговим бізнесом, потрібно постійно бути в курсі новинок в цій області. Одна з останніх новинок – автомати з продажу різного медіа-контенту для мобільних телефонів. Тут за певну суму кожен охочий може закачати на свій мобільник картинки, мелодії, відеоролики.

Крім автоматів з продажу різних предметів, користуються популярністю і платіжні термінали, за допомогою яких будь-яка людина може оплатити різні послуги (Інтернет, кабельне телебачення, побутові послуги, комунальні платежі) або поповнити рахунок мобільного телефону.

З чого ж починати бізнес на торгових автоматах?

Пропонуємо вашій увазі короткий бізнес-план відкриття вендінгового бізнесу.

1. Визначтеся з тим, чим будете торгувати, і, грунтуючись на цьому виборі, підбирайте моделі автоматів. Вибір просто величезний – автомати з продажу жуйки, цукерок, морозива, води, овочів, фруктів, музики, картинок … Намагайтеся вибирати самі новітні моделі, але не варто забувати і про перевірених моделях, таких як, автомати з продажу кави, чаю і какао, так як, вони ніколи не виходять з моди.

2. Після того, як визначилися з вибором торгових автоматів, потрібно переходити до наступного, не менш важливого, кроку – вибору місця їх розміщення. Тут дуже важливо розуміти, де який автомат буде найбільш актуальне. Навряд чи автомат з продажу бахіл буде користуватися великим попитом в міському університеті. А автомат з продажу золота навряд чи окупить себе в бідному районі міста. Так що, гарненько продумувати цей крок.

3. Дуже серйозно потрібно підходити і до вибору постачальника торгових автоматів. Потрібно співпрацювати тільки з серйозними конторами, які забезпечать обслуговування, навіть після гарантійного терміну (нехай навіть платно). Багато серйозних компанії безкоштовно проводять монтаж своїх автоматів для своїх клієнтів або роблять хороші знижки при наступній покупці.

4. Далі домовитеся з власниками приміщень, в яких будуть встановлені Ваші автомати, з приводу орендної плати. Є два шляхи – платити фіксований щомісячний платіж, або платити відсоток від прибутку, принесеної автоматом. Якою буде найбільш привабливий для вас, залежить від кожного конкретного випадку.

5. Після того, як з усіма домовилися, автомати встановили, потрібно «заправити» автомати продуктами або інгредієнтами. Якщо Ви займаєтеся «кавовим бізнесом», то «заправте» його цукром, вершками і кави. Після цього, можна починати заробляти перші гроші.

Не забувайте, постійно проводити чистку і обслуговування торгових автоматів, а також, «заправляти» його всім необхідним. Пам’ятайте про те, що при серйозному підході до справи автомат (або кілька автоматів) здатний замінити собою невеликий магазинчик. Тільки він зручніше, простіше в управлінні і здатний принести не менше прибутку. Обслуговувати апарат досить кілька разів на тиждень (деякі – раз на кілька тижнів). Весь інший час ви можете займатися своїми справами, поки автомат буде збирати для вас прибуток!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.