Автомат з продажу автомобільної «незамерзайки»

10.11.2018 - 22:44 | Категорія: Торгівельний бізнес

Давно у нас не було публікацій, так чи інакше пов’язаних з вендінговим бізнесом. Може здатися, що всі ці апарати для автоматичної торгівлі в наш час стають все менш актуальними. Конкуренція зростає. І новим гравцям вже зовсім немає місця на ринку.

В якійсь мірі така думка є вірним. Конкуренція в вендінговому бізнесі дійсно дуже і дуже висока. Встановлювати черговий кавовий автомат або термінал для поповнення рахунку, можливо, є збитковою ідеєю. Велика ймовірність, що такий бізнес просто не окупить себе, а принесе власнику лише одні збитки і поганий настрій.

Автомат для продажу незамерзайки

На щастя, в світі вендінгового бізнесу є одна незаперечна перевага. Різноманіття різних автоматів для торгівлі в наш час вразить навіть самого вишукувальних підприємця. До ваших послуг величезна кількість виробників вендінгової техніки, кожен з яких готовий запропонувати до декількох десятків різних автоматів.

Сьогодні вже складно знайти продукт, який ще не був задіяний в вендінгової торгівлі. Про каву, снеки, воду – вже навіть згадувати не хочеться. Адже виробники навчили свої автомати продавати і більш екзотичні речі – від щойно приготовленої гарячої піци до повнорозмірних автомобілів.

Але найприємніше, що виробники не стоять на місці. Вони створюють все нові і нові автомати , аналогів яких ще немає на ринку. А значить, за допомогою таких вендінгових машин ви можете швидко зайняти своє місце в цій фантастично зручною і перспективній сфері бізнесу.

Сьогодні мова піде про вендинге і про автовласників. Адже цей автомат створений спеціально для них. Отже – автомат з продажу омиває рідини для стекол .

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ АВТОМАТ ДЛЯ ПРОДАЖУ «НЕЗАМЕРЗАЙКИ»?

Технічно – це пристрій, який дозволяє налагодити автоматичну продаж омиває рідини для автомобільного скла.

А зовні – це якесь поєднання колонки автозаправної станції і звичайного вендінгового автомата. Тут є сам термінал зі звичним екраном і зручним управлінням. Купюро – і використовують монети. Внутрішній простір з ємністю для зберігання омиває рідини. Все це дуже схоже на термінал для оплати різних послуг або паркувальний автомат. Але є тут однієї важлива відмінність.

Подібно колонці АЗС, автомат для продажу «незамерзайки», має заправний «пістолет».

Працює це таким чином. Автовласник під’їжджає до автомата. Вставляє «пістолет» в ємність для омиваючої рідини. Вибирає потрібний обсяг рідини. Вносить оплату. Залишається лише заправити бачок омивача і повернути «пістолет» на місце. От і все.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО?

По-перше, це дуже зручно. Не потрібно купувати каністру з «омивайки» і возити бовтатися рідина в багажнику свого авто. Крім того не потрібно бруднити руки. Під’їхав, заправився і поїхав далі. Краса!

По-друге, омиває рідина для стекол – потрібна всім і завжди. Це масовий продукт, який, подібно до бензину або моторного масла, потрібен завжди і у великій кількості.

По-третє, автомати з продажу «незамерзайки» не мають сезонності. Взимку ви можете продавати рідину, що не для стекол, а влітку перейти на торгівлю звичайної омиває рідиною для автоскла.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЗАПУСКУ БІЗНЕСУ НА ВЕНДІНГОВОЇ ТОРГІВЛІ «НЕЗАМЕРЗАЙКОЙ»?

По-перше, потрібно місце для розташування автомата. Ідеальний варіант – автозаправні станції. Якщо вам вдасться знайти АЗС, де ще немає такого автомата, і власник якої погодиться на взаємовигідне співробітництво, це може стати для вас ідеальним варіантом.

Крім АЗС, хороші місця для розміщення автомата для продажу “омивайки”:

Великі паркінги і паркувальні зони;

СТО;

автомийки;

Автостоянки поруч з великими об’єктами, такими як автовокзали, порти, аеропорти, торгові центри, ринки і т. д.

Як тільки місце знайдено, можна зайнятися покупкою першого автомата. Зараз на ринку є кілька варіантів від різних виробників. Так що ви легко зможете знайти варіант автомата для продажу «незамерзайки», який задовольнить саме ваші потреби.

Вартість автомата від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Середня ціна – близько 140 тисяч рублів. За ці гроші ви отримаєте повністю працездатний автомат з купюропріємником, дисплеєм, баком на 150-200 літрів і насосом, модемом для інтернет-зв’язку з власником, бортовим комп’ютером, який буде керувати всім цим.

Обслуговування автомата не вимагає багато сил, часу і спеціальних знань. Тому, вивчивши інструкції, ви все зможете робити самі. Так що, ніякого персоналу вам не буде потрібно. А весь прибуток буде йти виключно вам.

Головне тут – не затягувати. Сьогодні цей дуже перспективний бізнес ще не дуже поширений в нашій країні. Особливо в регіонах. Тому у вас є всі шанси опинитися в рядах першопрохідців. А, як відомо, саме перші – отримують найбільшу прибуток в будь-якому бізнесі.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.