Автомат для продажу питної води

07.11.2018 - 05:20 | Категорія: Торгівельний бізнес

Найбільше грошей можна заробити або на якихось нових продуктах, яких досі не було на ринку, але які вирішують якусь важливу проблему, або на чомусь перевіреному часом. Є продукти харчування, ліки, одяг, житло, розваги – все це користувалося попитом раніше і буде актуально завжди. Така природа людини, що без цих «речей» він просто не може нормально існувати. А значить, люди завжди будуть купувати продукти харчування, ходити в розважальні центри і лікуватися комерційними препаратами.

Автомат для продажу води

Є серед цих, необхідних кожній людині, продуктів ще один, без якого жодна людина фізично не зможе прожити і декількох днів. Йдеться про звичайну питну воду. Цей неймовірно простий, навіть примітивний продукт, останнім часом користується підвищеним попитом. Особливо серед міського населення, яке змушене користуватися не самою якісною водою з-під крана.

Деякі, звичайно ж, продовжують економити, готують і навіть п’ють цю не найчистішу воду. Як правило, тривале вживання водопровідної води ні до чого доброго не приводить. Тому, абсолютна більшість жителів великих і малих міст змушені витрачати додаткові гроші на питну воду.

ДЕ БРАТИ ПИТНУ ВОДУ?

Чому ми весь час говоримо саме про жителів міст? Все просто. Коли ви живете за містом, на своїй власній землі, завжди можна пробурити свердловину, встановити двигун і отримати чисту підземну воду в свій будинок. А коли ви живете в місті, в багатоквартирному будинку, зробити так ніяк не вийде.

Вирішити питання чистої питної води в умовах міста можна кількома способами.

Якщо ви живете в невеликому населеному пункті, і поруч є природне джерело, то можна періодично їздити і набирати воду там. Але це не найзручніший варіант. Особливо для зайнятих людей. А сьогодні у нас всі зайняті.

Другий (найпоширеніший) варіант – покупка питної води в пляшках. Можна просто закуповувати воду в п’ятилітрових балонах в місцевому супермаркеті. Можна замовляти доставку води додому. Зазвичай її привозять в 19-літрових пластикових балонах. Дуже хороший варіант, але досить дорогий. Кожен літр обходиться в 6-10 рублів, в залежності від «сорти» води. Крім того, щоб використовувати 19-літрові балони, потрібно ще додатково купити кілька порожніх балонів, помпу або навіть кулер.

Третій спосіб отримання чистої питної води – установка фільтра на водопровід в квартирі. Така вода обходиться трохи дешевше бутильованої води, але все одно доведеться витрачатися на періодичну заміну фільтру.

Сьогодні ми розповімо про четвертому способі видобутку питної води. Причому в якості постачальників води виступатимемо ми самі. Йтиметься про встановлення спеціальних автоматів з продажу питної води .

АВТОМАТ З ПРОДАЖУ ОЧИЩЕНОЇ ПИТНОЇ ВОДИ

Такі автомати з’явилися в нашій країні відносно недавно. Завдяки цьому, вони ще не так поширені, як, наприклад, послуги з доставки питної води. Тому навіть починаючий підприємець може бути впевнений в успіху цього бізнесу.

Автомат з продажу питної води функціонує за наступним принципом. Ні, він не продає воду в пляшках. І навіть не використовує 19-літрові бутлі для розливу води. Він продає звичайну водопровідну воду. Тільки ретельно очищену за допомогою цілої системи потужних фільтрів. Завдяки ним, навіть не найякісніша вода з-під крана знаходить смак талої льодовикової води.

Отже, автомат просто встановлюється в потрібному місці. Це може бути під’їзд житлового будинку, ВНЗ, лікарня, офіс, торговий центр, великий продуктовий магазин і т. д. Тобто, будь-яке місце скупчення цільової аудиторії.

Далі автомат підключають до системи водопроводу і електромережі. І все. Він готовий до роботи. Вода проходить через фільтри і очищається. Після цього, вона подається покупцеві. Щоб купити води, потрібно просто заплатити потрібну суму за допомогою монето – або купюроприймача і підставити будь-яку зручну ємність. Через кілька хвилин ємність заповниться свіжої чистою питною водою.

Покупець отримає довгоочікувану воду, а ви заробите кілька десятків рублів.

ЧОМУ ЦЕ ПЕРСПЕКТИВНО?

По-перше, вартість води з такого автомата для клієнта складе всього 2-3 рубля за літр. Тобто, в рази дешевше, ніж при доставці води і набагато дешевше, ніж покупка бутильованої води в магазині.

По-друге, такі автомати можна встановити в під’їздах житлових будинків. Таким образів, у людей буде цілодобовий доступ до недорогої чистій воді, не виходячи з дому.

По-третє, для роботи автомата не потрібно нічого надприродного. Водопровід, електрика і один квадратний метр місця.

По-четверте, сам автомат коштує відносно не дорого – близько 120-150 тисяч рублів. Окупається він за 6-12 місяців роботи. А далі починає приносити чистий прибуток.

І, по-п’яте, обслуговування автомата з продажу питної води – дуже простий процес. Тому ви легко зможете впоратися навіть з невеликою мережею з 15-20 автоматів, розставлених по всьому місту.

На цьому все. Вдалого бізнесу!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.