Термокамінці – неординарна бізнес-ідея

01.06.2018 - 12:33 | Категорія: Торгівельний бізнес

Термокамінці – неординарна бізнес-ідея, завдяки якій вдасться добре заробляти на особливих вимогах любителів кави, чаю та інших подібних напоїв. З цієї статті ви зможете дізнатися переваги і недоліки даного виду бізнесу. Також дізнаєтеся, чому для деяких людей важливо підтримувати комфортну температуру кави і чаю. Прочитавши все, що написано нижче, ви зможете зрозуміти, як реалізовувати таку бізнес-ідею, скільки можна на ній заробити і як починати бізнес. У підсумку ви зробите все грамотно і досягнете високих результатів.

У ЧОМУ НЕЗВИЧАЙНІСТЬ ДАНОГО ВИДУ БІЗНЕСУ?

Кожен день людство вживає кілька мільярдів чашок кави, чаю, какао та інших подібних напоїв. Величезна кількість чашок виливається з тієї причини, що напій «вже холодний, тому несмачний» або «ще дуже гарячий, а часу зовсім мало». Таке використання бадьорять напоїв просто нераціонально. Завдяки термокамушкам вдасться раз і назавжди вирішити цю проблему.

Термокамушкі вже завоювали досить багато позитивних відгуків. Вони функціонують за принципом термоса. Коли напій починає остигати, камінчики підігрівають його. Якщо напій надмірно гарячий, то камінці охолоджують його. Коли камінчик поміщається в напій, він поглинає частину теплової енергії з нього. Як тільки напій остигає до 60 градусів, камінчики починають віддавати зібрану енергію. Девайс підтримує температуру кави, чаю або іншого напою на позначці в 60 градусів.

Термокамушкі були створені спеціально для того, щоб підтримувати комфортну температуру кави, чаю та ін. Для кого-то напій може здатися надмірно гарячим, а для кого-то – дуже холодним. Некомфортна температура кави і чаю заважає сприйняти смак напою. Цей момент є вкрай актуальним не тільки для справжніх гурманів, але і для звичайних шанувальників кави і чаю.

Термокамушкі – це камінці, виконані у вигляді герметичних кавових зерен. Для їх виготовлення використовується спеціальний сталевий матеріал, який відрізняється підвищеною стійкістю до дії корозії. Камінці мають особливий енергоємним наповненням. Для їх створення застосовуються виключно екологічно безпечні матеріали рослинного походження.

Термокамушкі потрібно просто покласти в чашку з гарячим напоєм. Завдяки їм свіжозварений кави, чай чи інший напій вдасться негайно остудити. Далі протягом досить тривалого часу камінці будуть підтримувати температуру, яка найбільш оптимальна для вживання. Дістати камінці з чашки можна за допомогою звичайної ложки.

Знайте, що творцями даних камінчиків є двоє американців. Їх творіння навіть завоювало нагороду під назвою «Одна з 100 діамантових компаній року». Термокамушкі вже добре відомі далеко за межами Америки. У Росії такий девайс особливо любимо шанувальниками витончених кавових і чайних смаків.

ЯК І З ЧОГО ПОЧИНАТИ ЦЕЙ БІЗНЕС?

Щоб реалізувати цю бізнес-ідею, необхідно придбати термокамушкі. З цією метою краще звернутися до виробника даної продукції. В цьому випадку вам не тільки вдасться закупити потрібну кількість виробів. Найголовніше це те, що ви не переплатите.

Обов’язково складіть бізнес-план. Ви повинні чітко визначитися з тим, як ви будете пропонувати термокамушкі: разом з напоєм або окремо. З урахуванням цього розробіть подальший план дій. Якщо ви продаєте тільки термокамушкі, то обов’язково купіть для них відповідну упаковку. Важливо, щоб все було гармонійно. Якщо ж ви вже реалізуєте кави, чай і інші напої, то термокамушкі можна пропонувати в якості додаткової послуги або як подарунок-бонус до особливо дорогим сортам кави або чаю.

Скільки вдасться заробити за місяць?

Якщо ви маєте свою кав’ярню, то термокамушкі допоможуть вам істотно збільшити кількість клієнтів. У вас буде можливість надавати кожному покупцеві напій такої температури, яка влаштовує його в повній мірі. Заробіток залежить від кількості проданих чашок кави, чаю або іншого теплого напою. Наприклад, одна чашка кави з термокамушкамі коштує 100 рублів. Ви продали за місяць 300 чашок кави. Виходить, що ваш заробіток (без урахування обов’язкових виплат) складе 30 000 рублів (100 руб. * 300).

Ви також можете продавати термокамушкі. Припустимо, що один камінчик ви будете пропонувати за 1200 рублів. За місяць ви продасте 50 штук. Ваш заробіток (без урахування обов’язкових виплат) складе 60 000 рублів (1200 руб. * 50).

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ БІЗНЕСУ ЩОДО ЗІГРІВАННЯ НАПОЇВ

Термокамушкі – один з наймолодших видів бізнесу. Він став відомий зовсім недавно, проте реалізувати таку бізнес-ідею бажають багато. Це пов’язано з тим, що все більше людей цікавиться даними винаходом. Серед інших плюсів даного бізнесу варто відзначити наступні.

Рівень конкуренції зведений до мінімуму. Термокамушкі можна замовити переважно у приватних осіб. Ви можете стати першим підприємцем, який буде пропонувати таку продукцію в більших обсягах.

Є висока ймовірність того, що даним продуктом зацікавиться багато людей. Сучасні покупці завжди охоче беруть щось незвідане.

Такий бізнес неодмінно буде позитивно сприйнятий суспільством, так як він має цінність на побутовому рівні.

Цей бізнес обов’язково стане успішним, адже все більше покупців висуває більш високі вимоги до смаковими характеристиками кави, чаю, какао та інших подібних напоїв.

Солідні перспективи. Термокамушкі стають все популярнішими. Особливим попитом вони користуються у офісних працівників. Ваш бізнес буде постійно набирати обертів.

Температурою кави, чаю та інших напоїв незадоволені дуже багато клієнтів. Використовуючи термокамушкі, ви зможете порадувати відвідувачів свого закладу. Вони захочуть приходити до вас знову і знову.

термокамушкі – переваги і недоліки

З мінусів варто відзначити те, що термокамушкі коштують недешево. Якщо ви тільки починаєте свій кавовий бізнес, то витрати на такий девайс виявляться для вас досить відчутними.

До речі, якщо ви любите каву, чай і бажаєте зв’язати з цими напоями справу свого життя, тоді вивчіть більш детально бізнес-ідею по відкриттю велокафе .

РЕЄСТРУЙТЕ БІЗНЕС ПРЯМО ЗАРАЗ І ПОЧИНАЙТЕ ЗАРОБЛЯТИ!

Термокамушкі – бізнес-ідея, яка буде приносити вам стабільний дохід. Будьте впевнені, що такий бізнес буде затребуваний завжди. Людство ніколи не відмовиться від гарячої кави і чаю. У вас є всі шанси досягти успіху!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.