Рекламні щити з запахом

11.05.2018 - 12:00 | Категорія: Торгівельний бізнес

Рекламні щити з запахом – неординарний спосіб залучення покупців за допомогою їх нюху. Сьогодні при рекламуванні послуг і товарів вдаються до найрізноманітніших методів залучення уваги споживачів. Продавці борються за кожного потенційного покупця. Це пов’язано з тим, що на ринку представлений дуже широкий асортимент. Кожна компанія зацікавлена в тому, щоб споживачі звернули увагу саме на її продукт. Саме з цієї причини продавці із задоволенням використовують навіть неординарні види реклами.

ЧОМУ ВАРТО РЕАЛІЗУВАТИ ДАНУ БІЗНЕС-ІДЕЮ?

Представьте: по улице идет человек и видит красивый рекламный щит пиццерии. Около этого щита в воздухе витает аромат свежеиспеченной пиццы. Нет никаких сомнений в том, что человек пожелает зайти в пиццерию и отведать лакомство. На щите может быть изображен букет цветов, флакончик духов и многое другое. Воздух будет пахнуть тем, что изображено на щите. Шансы продавца данной продукции возрастают в разы.

Існує вже дуже багато вдалих прикладів застосування рекламних щитів з запахом. Наприклад, в Японії такі щити з’явилися ще в 2008 році. Така конструкція підключена до інтернету. Завдяки цьому є можливість контролювати викид ароматів в атмосферу. Таким щитом побажали скористатися багато японських продавці. Наприклад, компанія, яка реалізовувала троянди, змогла в 2 рази збільшити продажі, а прибуток фірми, яка пропонувала морозиво, зросла на 35 відсотків.

В Уругваї в 2009 році рекламували дезодорант. На щиті знаходилася величезна кількість папірців, просочених свіжим запахом. Вітер розносив аромат вулицями міста. Папірець можна було взяти з собою. В Америці за допомогою ароматного щита рекламували біфштекс. У повітрі витав запах смаженого м’яса, і кожен, хто проходив повз щитка, бажав його покуштувати.

Перераховані вище приклади дозволяють зрозуміти, що застосування ароматів для реклами товарів і послуг – це поки що маловідомий, але вельми ефективний маркетинговий трюк. Якщо ви зможете запропонувати хороші щити, то успіх в бізнесі вам гарантований.

ЩО ЗНАДОБИТЬСЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ БІЗНЕСУ З ПРОДАЖУ РЕКЛАМНИХ ЩИТІВ З ЗАПАХОМ?

Можна просто купити рекламні щити з ароматом і потім лише продавати їх. Це найпростіший варіант, який зажадає мінімальної витрати часу і сил. Тут головне – знайти сумлінного і надійного продавця даного виду продукції. При бажанні це буде зробити нескладно. Поспілкуйтеся в відповідних колах, ознайомтеся з відгуками.

Також можна продавати щити з ароматом і надавати послуги з їх перевірці. Контролювати роботу щитів доведеться регулярно. При необхідності конструкцію потрібно буде замінити, відремонтувати. Також можна надавати послуги з вибору місця для рекламного щита. Врахуйте, що тут багато що залежить від того, що саме рекламується. Якщо це, наприклад, кави, то ароматний щит краще розташувати у офісної будівлі. Безумовно, всі роботи узгоджуються з замовником.

Ще можна налагодити виробництво рекламних щитів з запахом. Тут потрібні вже зовсім інші гроші і потужності. Доведеться орендувати приміщення, закупити необхідне обладнання і сировину, найняти фахівців.

Після того як ви визначитеся з форматом свого бізнесу, зареєструйте свою діяльність в податковій інспекції. Щоб не виникло проблем з законом, враховуйте всі прописані норми. Надайте всю необхідну документацію, оплатіть необхідні внески.

ЯКУ СУМУ ВИЙДЕ ЗАРОБИТИ НА «АРОМАТНОЇ» РЕКЛАМІ?

Проведемо приблизні розрахунки, щоб зрозуміти, який може бути прибуток в місяць. Припустимо, ви закупили 100 ароматних щитів за ціною 15 000 рублів за штуку. За них довелося заплатити 1 500 000 (100 * 15 000) рублів. Вам вдалося реалізувати щити за один місяць за ціною 50 000 рублів за штуку. Ви врятували 5 000 000 (100 * 50 000). Виходить, що ваш дохід склав 3 500 000 (5 000 000 – 1 500 000) рублів. Але це сума без урахування податків на прибуток (13%) і додану вартість (18%). Якщо їх відняти, то ви заробите близько 2 800 000 за місяць (за умови, що ви продасте все щити за один місяць, що малоймовірно).

У ЧОМУ ПОЛЯГАЮТЬ ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ БІЗНЕСУ З ПРОДАЖУ «АРОМАТНОЇ» РЕКЛАМИ

Рекламні щити з запахом – бізнес-ідея, яка має дуже багато переваг і для вас, і для того, хто буде купувати, і використовувати ароматні щити. У число основних плюсів входять наступні.

Ефект в короткі терміни. Так може бути завдяки солідній частоті візуального контакту, а також охоплення широкої аудиторії.

Хороша окупність. Просунуті компанії розуміють, що для успішного бізнесу потрібно постійно використовувати свіжі рекламні інструменти. Благо, таких компаній чимало.

Можна пропонувати ароматні щити з підсвічуванням. Така реклама неодмінно буде користуватися більш високим попитом, так як вона видно не тільки вдень, але і вночі.

рекламний щит із запахом – реклама фаст-фуду з запахом

Такими щитами побажають скористатися багато замовників, адже для них доступні наступні очевидні переваги.

Невисока вартість одного рекламного контакту. Аромат зможе вдихнути кілька тисяч потенційних покупців.

Щити з ароматом ефективні не тільки в випадку з перехожими. Вони також будуть діяти на водіїв і пасажирів.

Щити можна розташувати не тільки на вулицях міста, а й в торгових центрах, офісах, а також в інших подібних приміщеннях.

Щоб встановити таку конструкцію, не доведеться витрачати багато часу і сил.

Ароматний щит неодмінно зверне на себе увагу, причому навіть в тому випадку, якщо він буде виглядати непоказно, тому що всі люди реагують на запах.

Хороша окупність. Вже через кілька днів після початку рекламної кампанії клієнт зможе підраховувати свій дохід.

рекламний щит із запахом – прибутковий бізнес

Чим більше у вас замовників, тим вище ваш заробіток.

Що стосується мінусів даного виду бізнесу, то тут варто відзначити, що на самому початку доведеться витратити пристойні гроші на закупівлю щитів і рекламу свого бізнесу. Крім того, необхідно враховувати той факт, що ще далеко не всі компанії усвідомлюють наскільки вигідно використовувати щити з ароматом. Вам необхідно буде розповісти їм про це.

Бажаєте випробувати свої можливості в сфері торгівлі? Вам обов’язково потрібно ознайомитися з відповідними бізнес-ідеями . Тут представлені виключно прибуткові варіанти з ведення сучасного бізнесу. Ви обов’язково знайдете щось підходяще для себе.

Реалізуйте «ароматний» бізнес, допомагайте іншим і збагачуйтесь самі!

Рекламні щити з запахом – це бізнес, який, по суті, дозволяє заробляти чималі гроші. Чим більше видів щитів ви зможете пропонувати, тим вище виявиться ваш заробіток. Подібний бізнес доречний цілий рік.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.