Магазин тапочок

29.04.2018 - 02:01 | Категорія: Торгівельний бізнес

Магазин тапочок – бізнес, який завжди буде приносити прибуток. Тапочки є невід’ємним атрибутом повсякденного життя кожної людини. Цю «взуття для дому» неможливо замінити нічим іншим. Саме вона дарує ні з чим незрівняний комфорт нашим ніжкам. Людина ніколи від неї не відмовиться.

МАГАЗИН З ПРОДАЖУ ТАПОЧОК ЯК ПРОСТИЙ І ПРИБУТКОВИЙ ВИД БІЗНЕСУ?

Бізнес-ідея з відкриття магазин тапочок вважається однією з найпростіших. Її легкість полягає в тому, що тут не потрібно володіти якимись особливими навичками. Необхідно лише знайти місце, де такий товар пропонують дешевше, а потім продати його дорожче.

У гарному будинку є тапочки не тільки для його власника, а й для гостей. І це можуть бути саме ваші тапочки. Щоб покупці могли придбати у вас все, що їм потрібно, купуйте вироби різних розмірів і кольорів.

Для жінок краще закупити світлі і яскраві тапочки. Також представниці прекрасної статі дуже часто вибирають домашнє взуття з рюшами. Чоловікам напевно будуть до душі більш скромні за кольором тапочки. Для дитячої аудиторії обов’язково потрібно придбати тапочки у вигляді звіряток. Але в будь-якому випадку все купуються вами вироби повинні відрізнятися високою якістю виконання. Якщо ви запропонуєте покупцям низькоякісну «взуття для дому», то ваш бізнес проіснує недовго.

Обов’язково дайте рекламу своєму бізнесу. Можна розмістити платне оголошення в газеті або навіть на телебаченні. Не шкодуйте грошей на рекламу. Це ваша інвестиція в успішний бізнес.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ?

Почніть зі складання докладного бізнес-плану. При необхідності скористайтеся допомогою компетентного фахівця. Далі вирушайте до податкової інспекції реєструвати індивідуальне підприємництво. Доведеться заповнити чимало документів. Щоб не помилитися і в результаті не отримати штраф, робіть все гранично уважно.

Потім можна почати шукати місце для торгівлі. Важливо, щоб повз вашої торгової точки проходило якомога більше людей. Це може бути торговий ряд на ринку або ролет в торговому центрі. Також можна налагодити торгівлю за допомогою мережі Інтернет.

Після залишиться найбільш важке – підібрати асортимент. Багато в чому саме від цього залежить успіх вашого бізнесу. Важливо запропонувати якомога більше моделей. У вашому списку обов’язково повинні бути такі тапочки:

прості тканинні (не виключено, що саме вони стануть головним джерелом прибутку);

вовняні;

гумові;

в’язані;

шкіряні;

вироби у вигляді звіряток;

медичні;

одноразові.

У холодну пору року можна доповнити асортимент уггамі та іншої подібної взуттям. Для закупівлі товару вирушайте на оптові ринки. Також постачальників продукції можна шукати через Інтернет.

Ви можете продавати як вже зроблені кимось тапочки, так і власноруч створені унікальні вироби. Якщо ви вирішите самі робити тапочки, то доведеться закупити весь необхідний матеріал. Це потребуватиме додаткових матеріальних витрат.

Якщо є бажання, купите магазин або відділ взуття по франшизі. Це порівняно непоганий варіант. Іноді франчайзер не вимагає з індивідуального підприємця навіть початкового внеску. У деяких випадках необхідно внеси оплату. У випадку з франшизою ви зможете продавати домашні тапочки від іменитих виробників. Але врахуйте, що тут важливо дотримуватися суворих правил, встановлених франчайзером.

СКІЛЬКИ ГРОШЕЙ ВИЙДЕ ЗАРОБИТИ НА ПРОДАЖУ ТАПОЧОК?

Щоб почати заробляти на продажу тапочок потрібно стартовий капітал. Ось середні значення того, на що доведеться витратитися.

Оренда торгового місця – 9000 рублів на місяць.

Податки – 6000 рублів на місяць.

Придбання обладнання – 24 000 рублів.

Первісна закупівля продукції – 120 000 рублів.

магазин тапочок – скільки можна заробити

У підсумку виходить, щоб почати бізнес, вам буде потрібно 159000 (9000 +6000 + 24000 + 120000) рублів. Припустимо, що ви купили 300 пар тапочок. Вам вдалося продати їх за місяць за ціною 900 рублів за одну пару. Виходить, що вам вдалося заробити 270 000 (300 * 900) рублів. Ваш чистий заробіток складе 111 000 (270 000-159 000) рублів.

Формула успіху проста: чим більше ви продаєте, тим більше заробляєте! Якщо ви побажаєте найняти працівників, то це зажадає додаткових витрат. Чим більшими будуть обсяги продажів, тим більше помічників знадобиться.

Бізнес на домашніх тапочках – не та ніша, в якій вдасться заробити мільйони, проте на хороше життя вам точно буде вистачати. Такий бізнес може налагодити кожен, а особливо той, хто вже має справу в сфері торгівлі.

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ БІЗНЕСУ З ПРОДАЖУ ТАПОЧОК

Магазин тапочок – досить непогана бізнес-ідея. Тапочки – один з найбільш ходових товарів. Розпланувавши все правильно, ви можете розраховувати на солідний дохід. Причому, щоб добре заробляти, не потрібно відкривати магазин. Орендуйте ролет або взагалі налагодьте продажу через Інтернет.

Дана бізнес-ідея приваблива наступними значущими моментами.

Ви почнете заробляти дуже швидко. Навіть покупці з низьким рівнем доходу не економлять на домашньому комфорті. А тапочки є неодмінним його атрибутом. Будьте впевнені, у вас завжди буде хороший потік покупців.

Великий потенціал. Почати можна з самих звичайних тапочок. Пропонуйте зручний домашній взуття жінкам, чоловікам, дітям. Згодом можна розширити асортимент, включити в нього і дизайнерські рішення.

Що стосується мінусів, то тут варто виділити порівняно високий рівень конкуренції. У сфері продажів задіяно досить багато дрібних підприємців. Але це не повинно вас лякати. Підійдіть до справи з усією відповідальністю – і у вас неодмінно все вийде!

У міру того як ваш бізнес почне приносити все більший дохід, ви можете почати його просувати. При відкритті магазину найміть дизайнера інтер’єрів. Він підбере такі меблі і різні аксесуари, завдяки яким вдасться ще більше підвищити продажі. Ви можете створити свій сайт в Інтернеті. Зовсім не обов’язково все робити самостійно. Зверніться по допомогу до фахівця. На сайті ви зможете не тільки уявити весь свій асортимент, але і прорекламувати свій реальний магазин. Також для розкрутки бізнесу варто використовувати бонусні картки, листівки, візитки.

Ви можете продавати не тільки нові тапочки, але і б / у речі. Можете спробувати відкрити дитячий комісійний магазин . Як це зробити і які переваги такого виду бізнесу, ви можете прочитати на нашому сайті.

ПРОДАВАЙТЕ ПРОСТІ І ПОТРІБНІ РЕЧІ, ЗАРОБЛЯЙТЕ ЧИМАЛІ ГРОШІ!

Щоб налагодити бізнес з продажу капців, не доведеться докладати якихось особливих зусиль. Просто підійдіть до цієї справи з усією відповідальністю, і у вас неодмінно все вийде, ви зможете добре заробити. Люди завжди хочуть відчувати комфорт. Тому такий бізнес ви можете налагодити в будь-який час.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.