Магазин морських сумок

28.04.2018 - 11:08 | Категорія: Торгівельний бізнес

Магазин морських сумок – актуальна і прибуткова бізнес-ідея напередодні літнього сезону. Слід враховувати, що hand made є одним з перспективних видів бізнесу, так як реалізовані товари з цієї категорії користуються високим попитом у покупців. Виготовлені вручну речі, високо цінуються за ексклюзивність та оригінальність. Якщо вони мають стильний, трендовий дизайн – успіх практично забезпечений. А якщо кожна річ супроводжується ще й власної цікавою історією? Число покупців може збільшитися в геометричній прогресії!

У ЧОМУ СЕНС БІЗНЕС-ІДЕЇ?

Ідея випускати подібну продукцію прийшла в голову американцям. Спочатку все планувалося як невеликий цех з пошиття сумок, але при вирішенні питання про матеріал розробники зупинилися на старій парусині. Ця міцна матерія, крім своїх високих споживчих якостей, володіє ще однією родзинкою – раніше вона виконувала свої функції на яхтах, цивільних або військових кораблях.

магазин морських сумок – сенс бізнес ідеї

У кожного судна, особливо старого, в процесі тривалої експлуатації траплялися різні цікаві події. Ця багата історія і переносилася на сумки, що привернуло до них увагу покупців. Багато хто захотів мати ексклюзивну річ, зшиту з матеріалу з цікавим, часто захоплюючим дух минулим.

Люди люблять речі з історією, але ще більше вони люблять розповідати історії про свої речі! Цим і скористалися організатори бізнесу.

Яку продукцію необхідно продавати?

Чому продукція отримала назву «морський»? Через своє попереднє життя. Асортимент не потрібно обмежувати виключно сумками. Як доповнення можна продавати корисні аксесуари:

чохли для телефонів і інших пристроїв;

гаманці;

барсетки;

клатчі;

сумочки для документів і багато іншого.

Головне, що матеріал, який використовується для виготовлення цих речей, просочений морськими штормами, Просолов хвилями, побував в складних, але дуже цікавих бувальцях.

магазин морських сумок – цікаві переробки

ЗАКУПІВЛЯ МАТЕРІАЛУ

Відкриваючи магазин морських сумок , спочатку необхідно знайти достатню кількість парусини або постачальників, які будуть постачати нею на постійній основі. На практиці це не так складно, як може здатися. Існують спеціальні аукціони, на яких розпродають списане корабельне майно. Позбавляються (іноді дуже дешево або безкоштовно) від непотрібної парусини багаті яхт-клуби. Трапляються аналогічні оголошення в газетах і на спеціалізованих сайтах.

Важливо не забувати дізнаватися історію парусини: назва корабля, де вона використовувалася, роки його експлуатації, кумедні, зворушливі або, навпаки, трагічні ілюстрації, інакше головна задум не буде виконана. Не варто соромитися питати! Справжні моряки дуже люблять розповідати про свої пригоди. Іноді можуть дещо придумати, тому краще отримувати додаткову інформацію та в інших джерелах.

магазин морських сумок – закупівля матеріалу

ВИГОТОВЛЕННЯ МОРСЬКИХ СУМОК

Для пошиття можна орендувати цех або зайнятися цією бізнес-ідеєю на дому . Місця для початку проекту потрібно небагато. Втілити ідею можна і на самоті, тому досить одного робочого місця. Допускається будь-який дизайн виробів, але на початковому етапі краще дотримуватися трендових фасонів.

Необхідно виготовити кілька речей, щоб почати продавати. Надалі, коли з’явиться достатня клієнтська база, можна приймати замовлення, що передбачають пошиття моделей за індивідуальними дизайнам.

Виробничий процес складається з декількох етапів.

1. Замовник приходить до виробника і знайомиться з асортиментом доступних моделей.

2. Продавець розповідає історії готових речей, а також ті, що пов’язані з матеріалами, з якого поки не вироблялася продукція.

3. Покупець вибирає одну з готових сумок (гаманців, ключниць) або заявляє, що хоче «таку ж, але …», а далі озвучує свій список побажань.

4. Чи узгоджується дизайн, ціна, можливість передоплати, терміни і починається процес виробництва.

5. Замовник забирає готову річ і з гордістю використовує, не забуваючи при нагоді розповідати всім знайомим її історію.

магазин морських сумок – виготовлення морських сумок

Початковий асортимент допоможе показати покупцеві якість товару, а обраний ним самим дизайн, якого точно немає ні у кого на планеті, дозволить збільшити частку прибутку. До того ж такі речі не доведеться виготовляти запас, а тільки під конкретне замовлення. Це дозволить заощадити на складських і транспортних витратах.

УСПІШНІ ПРОДАЖІ

Організація продажів допустима по самій стандартною схемою. Це може бути невеликий магазин (крамниця) або продає сайт. На першому етапі можна організувати реалізацію товару через дошки оголошень (в газетах або Інтернеті), на своїх сторінках у соціальних мережах. В останніх випадках будуть потрібні певні витрати на рекламу, але все ж вони будуть менше, ніж оренда магазину і оплата комунальних платежів.

Зустрічати клієнта можна в цеху. Це буде своєрідним маркетинговим ходом: людина виявиться залученим у процес виготовлення. Але слід надати робочого місця пристойний зовнішній вигляд. Творчий безлад, можливо, сподобається замовнику і зіграє на користь продавця, але деякі моменти бажано приховати від сторонніх очей.

магазин морських сумок – успішні продажі

Який прибуток очікувати?

Розрахунок прибутку необхідно проводити з урахуванням витрат на матеріали та оренду робочого приміщення, якщо виготовлення морських сумок буде відбуватися поза домом. Для прикладу можна навести ціни на аналогічну продукцію американського виробництва. Вона коливається в межах від 40 до 200 доларів за один виріб.

В середньому вартість метра була у використанні парусини, а саме стільки її потрібно для пошиття однієї сумки, дорівнює 150 руб. Також знадобляться спеціальні нитки і фурнітура. Ця стаття витрат затягне на 300 рублів. З огляду на витрати на електрику, в сумі собівартість одного вироби дорівнюватиме приблизно 500 руб. Що в еквіваленті відповідає 8,5 доларам. Навіть якщо продавати морські сумки вполовину дешевше американських аналогів – по 20 доларів, вигода очевидна.

Орієнтуючись на ці розцінки і знаючи, скільки буде коштувати матеріал, доставка і додаткові витрати, кожен, хто вирішить втілити цю бізнес-ідею в реальність, зможе самостійно обчислити потенційний прибуток.

Далеко не у всіх поблизу є океан і величезна кількість шхун з історією, але помилково думати, що попит на морські сумки можливий тільки в прибережній смузі через доступність матеріалу. Навпаки, «доторкнутися до моря» набагато більше бажають люди, які проживають від нього далеко. Доставка може обійтися дорого і вплинути на ціну, але, якщо вдасться розвинути стійкий попит, все обов’язково окупиться.

магазин морських сумок – прибуток

Можна постаратися організувати спільний бізнес з кимось, які проживають на узбережжі – партнеру буде зручно купувати матеріал, дізнаватися його історії і відправляти вам на пошиття.

Американський приклад показує, що заробити на даній бізнес-ідеї цілком реально. Необхідно зважити всі аспекти, дізнатися вартість кожного етапу, визначитися з ціною, рекламою, способом продажу, потенційною вигодою і можна приступати до цього цікавого, творчого і вигідному справі!

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.