Як організувати бізнес з продажу дитячих товарів

03.09.2017 - 19:11 | Категорія: Торгівельний бізнес

Займатися продажем товарів для дітей завжди буде вигідно. Кожен батько прагне до того, щоб дитина росла в комфортному середовищі і отримував все необхідне для свого розвитку. Різноманітні іграшки, одяг, коляски, стрибуни – без усього цього не обійтися і попит на ці товари не ослабне. Тому відкриваючи бізнес з продажу дитячих товарів, можна бути впевненим, що ця справа буде приносити дохід.

Особливості бізнесу з продажу дитячих товарів.Займатися продажем товарів для дітей завжди буде вигідно. Кожен батько прагне до того, щоб дитина росла в комфортному середовищі і отримував все необхідне для свого розвитку. Різноманітні іграшки, одяг, коляски, стрибуни – без усього цього не обійтися і попит на ці товари не ослабне. Тому відкриваючи бізнес з продажу дитячих товарів, можна бути впевненим, що ця справа буде приносити дохід.

Особливості бізнесу з продажу дитячих товарів.

Дитячі товари на ринку представлені у великій різноманітності. Про це свідчить велика кількість магазинів, що працюють в абсолютно різних форматах. Це і гіпермаркети, і відділи у великих торгових центрах, і невеликі магазини, розташовані в самих різних районах міста. Деякі підприємці торгують виключно через інтернет-магазини. При цьому кожен бізнесмен зможе знайти свого покупця.

Для людей із середнім або високим доходом підійдуть гіпермаркети. Тому, хто хоче більш економно підійти до покупок, можна порекомендувати невеликі приватні магазинчики, а також спеціалізовані ярмарки. Є магазини вузького профілю, в яких можна знайти окремі види дитячих товарів (одяг для дітей, все для майбутніх мам, іграшки і т. д.).

Відкриваємо дитячий магазин.

Як і в будь-якій справі, перше, що вам знадобитися зареєструвати юридичну особу. Другим кроком буде пошук відповідного приміщення. Або це буде окрема будівля, або можна орендувати площу в торговому центрі. У будь-якому випадку місце має бути вдалим з точки зору великої прохідності людей. Плюс зручні під’їзні шляхи і місце для стоянки автомобілів. Це важливий момент, тому що в наш час більшість людей стало пересуватися на особистому автотранспорті.

Після того як буде вибрано приміщення для магазину, займіться оформленням. Зробіть інтер’єр яскравим, що привертає увагу. Використовуйте насичені, чисті кольори. За допомогою різних відтінків можна виділити окремі сегменти в магазині: відділ з дитячим харчуванням, відділ плюшевих іграшок, відділ дитячого одягу і т. д. Звільніть окрему ігровий майданчик, де діти могли б провести час, поки їх батьки вибирають товари.

Працівників магазину слід підбирати з досвідчених кандидатур. Добре, якщо деякі продавці будуть мати педагогічну освіту. Головне якість – вміння легко знаходити мову з дітьми і вміти переконувати батьків.

Важливий аспект у відкритті точки – гармонійна, професійно зроблена реклама. Обличчям вашого магазину буде фасадна вивіска. Її можна зробити світиться, динамічною, благо сьогоднішні технології дозволяють це втілити в життя. Штендер біля входу з переліком товарів теж не будуть зайвим. Ну і природно оголошення в інтернеті, це обов’язкова умова для нашого часу.

Режим роботи магазину повинен збігатися з режимом роботи торгового центру, якщо у вас буде відділ саме там. Якщо у вас буде «окрема будівля», то орієнтуйтеся на те, що покупки будуть відбуватися швидше за все у вечірній час і у вихідні. Оптимальний час роботи: з ранку і до дев’яти – десяти вечора.

Які саме дитячі товари найкраще продавати?

Вивчіть асортимент ваших конкурентів, які працюють поблизу. Виберіть групу товарів, яка слабо представлена ??в інших магазинах. Якщо площа вашої торгової точки буде не дуже великий, можна обмежитися якимось одним сегментом дитячих товарів.

Залежно від місця розташування магазину, буде залежати і асортимент продукції, що продається. У спальному районі міста, наприклад, найдоцільніше буде продавати іграшки та одяг. Можливо також канцтовари, фарби, набори для ліплення, набори для аплікацій. Якщо поблизу є гіпермаркет дитячих товарів, відкривати в цьому ж місці маленький магазинчик не має сенсу, ви просто прогоріть.

Поруч з пологовим будинком найкраще відкривати відділ з продажу товарів для новонароджених. Це і підгузники, і пелюшки, і засоби для догляду. Асортимент може бути найбагатшим. Головне щоб чітко були розмежовані зони по групах товарів.

Можна зайнятися продажем товарів для майбутніх мам. Найрізноманітніша одяг для вагітних плюс товари, які знадобляться новонародженим.

Як організувати продаж дитячих товарів?

Продавати дитячі товари можна виключно через інтернет-магазин. Вже ні для кого не новина здійснювати покупки за допомогою всесвітньої павутини. Та й до того ж можна не виходячи з дому купити товар, а потім кур’єр доставить вам його прямо додому. І немає потреби витрачати час на походи по звичайних магазинах, стояти в пробках, в чергах.

Вашими клієнтами будуть молоді батьки у віці 25-40 років, середнього достатку. Більшість з них напевно не в перший раз роблять покупки таким способом, а значить розібратися як покласти товар у кошик та оформити замовлення не складе для них праці.

Вам буде потрібно фахівець, який розробить для вас сайт. Крім того сторінку потрібно буде стильно оформити, щоб не загубитися серед сотень інших пропозицій. На сайті будуть розміщені всі доступні товари і ціни на продукцію. Після того, як клієнт зробить замовлення, менеджеру необхідно буде подзвонити людині і уточнити деталі покупки, а також дізнатися найбільш відповідний час для доставки. Якщо товар буде забиратися за допомогою самовивозу, необхідно зняти невелике приміщення під офіс.

Добре якщо ви вирівняйте продажу в стаціонарній точці і через інтернет. Це буде вигідно для вас і дозволить залучити більшу кількість покупців.

Прокат дитячих товарів.

Кожна дитина має потребу у великій кількості самих різних товарів. З віком якісь речі стають непотрібними, з’являються нові смаки і потреби. Діти мають властивість швидко рости і ось недавно придбані стрибуни вже валяються в дальньому кутку. Або новорічний костюм, куплений за певну суму грошей, в наступному році вже може не знадобитися. А кошти витрачені. Ось чому прокат дитячих товарів – послуга, яка набирає все більшої популярності.

Прибуткова справа – прокат тих же новорічних та святкових костюмів, Річ надаватися як правило один раз, тому залишається в хорошому стані. Все, що вам потрібно – закупити партію найрізноманітніших костюмів. Клієнтів ви зможете знайти в дитячих садах, школах, установах додаткової освіти. Тут регулярно проводяться всякі святкові заходи і ваша послуга буде дуже доречним. Знайти постійних клієнтів (які напевно порекомендують вашу фірму своїм друзям і знайомим) не складе труднощів.

У прокат крім костюмів можна здавати настільні ігри, спорттовари, різні ігрові центри, а також книги. Якщо при цьому вподобану річ можна буде викупити, прибуток від вашого бізнесу значно зросте.

Ще один ходовий товар для прокату – дитячі автокрісла. Ця послуга допоможе батькам, зрідка перевозять свою дитину на автомобілі, заощадити значну суму грошей. До того ж автокрісла для найменших швидко виходять з ужитку і їх доцільніше брати в прокат.

Поспостерігайте, які товари користуються найбільшим попитом в прокаті. Вивчіть досвід ваших конкурентів.

Можна також надати вашим клієнтам можливість здавати речі своїх дітей. Це не принесе великих прибутків, але буде певною родзинкою, приємною дрібницею для покупців і збільшить їх лояльність по відношенню до вас.

Ще одна ідея для бізнесу на дитячі товари.

Відкрийте центр дитячого дозвілля. Для цього знадобиться зняти приміщення і залучити до роботи кілька тямущих вихователів. Послугою можна буде користуватися постійно або в міру потреби.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.