Як відкрити хлібний кіоск

03.08.2017 - 00:29 | Категорія: Торгівельний бізнес

Якщо ви вирішили спробувати себе в якості індивідуального підприємця, але не знаєте з чого почати, спробуйте відкрити хлібний кіоск в місці з високою прохідністю або в спальному районі, де такий кіоск ймовірно буде користуватися великим попитом. Роблячи ставку на великі обороти, ви можете розраховувати в подальшому на більш вигідні умови співпраці з вашими постачальниками.

Для відкриття хлібного кіоску вам знадобиться:Якщо ви вирішили спробувати себе в якості індивідуального підприємця, але не знаєте з чого почати, спробуйте відкрити хлібний кіоск в місці з високою прохідністю або в спальному районі, де такий кіоск ймовірно буде користуватися великим попитом. Роблячи ставку на великі обороти, ви можете розраховувати в подальшому на більш вигідні умови співпраці з вашими постачальниками.

Для відкриття хлібного кіоску вам знадобиться:

– Дозвіл декількох органів місцевої адміністрації;

– Стаціонарний кіоск (на ваш розсуд новий або раніше вже працював);

– Торгове обладнання (стелажі, дерев’яні лотки, касовий апарат);

– Домовленість з постачальниками хлібобулочних виробів;

– Продавець (один або два змінних).

Як відкрити хлібний кіоск з нуля.

Першим кроком буде підбір місця для вашого майбутнього хлібного кіоску, для цього вам необхідно буде звернутися в місцеву адміністрацію і з’ясувати де за правилами можна поставить ту чи іншу торгову точку. На жаль, в ряді міст з даного питання існую жорсткі правила, які вам так чи інакше доведеться дотриматися, навіть якщо бажане вами місце не відповідає вимогам місцевої адміністрації. Після того, як знайшлося підходяще місце вам слід також узгодити його з відділом архітектури та містобудування і додатково звернутися до відділу торгівлі для отримання дозволу.

Наступним кроком є ??підбір безпосереднього самого кіоску. Якщо ви вирішили придбати новий кіоск вам слід знайти в самому місті або його передмісті фірми, які займаються виготовленням стаціонарних кіосків, і розглянути всі їх пропозиції. Якщо ж у вас недостатньо грошей для придбання нового кіоску цілком можливо купити непоганий ларьок, раніше був у вжитку. Для цього просто потрібно домовитися з господарем даного кіоску і обговорити з ним ціну і умови продажу. Але будьте готові до того, що всі витрати по демонтажу та транспортування даного кіоску вам швидше за все доведеться понести самому.

Перш, ніж ваша торгова точка буде готова почати працювати вам доведеться її обладнати всім необхідним. Зробіть кілька стелажів для товару і обзаведіться дерев’яними лотками. Також розумно буде поставити на кіоск протипожежну сигналізацію. Придбайте касовий апарат. Якщо ви вже маєте статус ІП вам слід не забути поставити свій касовий апарат на облік в податковий орган, в якому ви зареєстровані. Також необхідно укласти договір на обслуговування каси. Після того, як всі ці кроки будуть виконані і ваш кіоск буде готовий до роботи вас відвідають співробітники органів пожежної інспекції та Росспоживнагляду, які також повинні видати вам свої дозволу на роботу.

Щоб забезпечити свою торгову точку необхідною продукцією простудіюйте всіх можливих постачальників хлібобулочних виробів. Також за вашим бажанням асортимент вашого хлібного кіоску можуть доповнити кондитерські вироби. Працювати ви можете як з безпосередньо виробниками хлібобулочних і кондитерських виробів, так і з оптовиками. До слова з останніми працювати набагато простіше, так як вони самі організовують доставку товару безпосередньо в вашу точку і вам не доведеться самому організовувати доставку з заводу або з пекарні. Але враховуйте і те, що оптовики додатково наценівают товар, придбаний у прямих виробників.

До підбору продавця підходите більш ніж відповідально. Ні в якому разі не приймайте першу-ліпшу людину. Уважно вивчіть резюме і досвід роботи кандидатів, так як хороший і чесний продавець – це запорука благополучної роботи і подальшого процвітання вашої торгової точки.

Якщо справи вашого хлібного кіоску пішли в гору, беріться організовувати ще один, а потім і ще. Така тактика дозволить вам збільшувати вашу прибуток і мінімізувати фінансові ризики. Хай щастить.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.