Як відкрити прибутковий магазин косметики з нуля

19.06.2017 - 01:14 | Категорія: Торгівельний бізнес

У всьому світі косметика і парфумерія стали дуже популярним товаром на ринку. Ці продукти часто використовують для подарунків, та й зараз рідко зустріти жінку, яка нехтувала б духами або різною косметикою. Безпосередню роль в цьому бізнесі грають продавці, Які дають можливість споживачам відчувати себе на багато молодше і привабливіше.У всьому світі косметика і парфумерія стали дуже популярним товаром на ринку. Ці продукти часто використовують для подарунків, та й зараз рідко зустріти жінку, яка нехтувала б духами або різною косметикою. Безпосередню роль в цьому бізнесі грають продавці, Які дають можливість споживачам відчувати себе на багато молодше і привабливіше.

Кожна жінка, незалежно від її віку чи соціального статусу, бажає мати в своїй косметичці якісну, дорогу косметику. Скільки жінок, які захоплюються ароматом брендового помади або кремів, скільки спокус в цих всіляких баночках, як їх приваблюють прилавки з настільки різноманітними косметичними вишукуваннями.

Звичайно хтось із числа всіх любительок косметики, може помітити, що вона така не одна і задуматися про своє власне косметичному бізнесі, який принесе не малий прибуток.

Як відомо, леді в бізнесі не новина, та й не рідкість, можна відзначити, що сучасні жінки, мають прозорливим і гострим розумом і багатьом бізнесменам, в цій області можуть дати фору.

Так і з чого ж почати звичайної заповзятливої ??пані, яка мріє про подібний бізнесі, але на жаль слабка в різних нюансах ринкових відносин?

Звичайно, косметичний бізнес завжди буде актуальними, так як жінки вкрай педантично ставляться до своєї зовнішності, так що подібний товар не залежиться на полицях і виправдає вкладення будь-яких засобів. Можна ознайомитися зі списком реалізованих товарів, що випускаються всякими косметологічними компаніями.

Наведені в списку цифри, можуть дуже здивувати. Область цього роду бізнесу досить таки прибуткова і є всі шанси сприятливо розвиватися, так само цей бізнес вважається самим рентабельним на ринку продажів.

І так ми зрозуміли, що даний вид підприємства буде дуже вигідним і прибутковим, але спочатку слід визначитися з видом косметичних товарів, а саме:

– Мас-маркет;

– Професійна;

– селективная;

– Лікувальна косметика.

Якщо ви вже все вирішили і вам не терпиться швидше почати, то рекомендуємо стартувати з косметики мас-маркет. Мас-маркет це креми, бальзами, помади, тіні, туш, молочко для тіла і багато іншого, в основному це не дорогі товари, для щоденного користування. Найчастіше виробники цього виду косметики, це такі бренди як «Lumene», «Nivea», «Калина» або «Натура Сибіряка». Якість в даній лінійки товарів в середньому однаково, що від російських виробників, що від зарубіжних.

Якщо стартовий капітал дозволяє вам зайнятися професійною косметикою, то це дуже добре, але варто врахувати, що це вже великий бізнес і їм слід займатися уміючи, тому рекомендуємо, все-таки почати з мас-маркет, набравшись досвіду, можна приступати і до професійної косметики , яка призначена для глибокого косметологічного догляду за шкірою.

Найчастіше професійні косметичні засоби випускають лініями, кожна з яких представляє певний тип шкіри. Продаються ці кошти, в основному у великих коробках або пакети. Бізнес професійної косметики, хороший для роботи з оптовиками і роздробом.

Селективна косметика, найчастіше її називають «люксової» і призначена вона для індивідуальних клієнтів. Виробники такої косметики володарі зарекомендованих брендів як Chanel, Dior, YvesSaintLaurent, Gucci.

Швидше за все якщо ви вирішили займатися люксової або професійною косметикою в невеликому місті, то ймовірно, що ваш бізнес не буде настільки рентабельним, краще цими видами займатися у великих мегаполісах, таких як Москва або Санкт-Петербург, тому рекомендуємо займатися цими видами частково.

А ось, що стосується лікувальної косметики, то вона буде затребувана як в маленькому місті, так і в великому. До 2009 року, вся лікувальна продукція повинна була продаватися в аптеках, тому багато косметологічні марки для догляду за обличчям і тілом зарекомендували себе з позитивного боку у багатьох красунь. 90% жінок вважають, що косметика, що продається в аптеках, відрізняється відмінною якістю.

З виробників лікувального виду, можна відзначити компанію Vichy, LaRoche, BiodermaіAvenu. Закон про те, що лікувальна косметика повинна продаватися виключно в аптеках, скасовували, але в підсумку вирішили нічого не змінювати і залишити даний вид на аптечних прилавках. Так що якщо ви мешканка Російської федерації, то займатися лікувальною косметикою ви зможете, тільки маючи власну аптеку.

І так, а як же вибрати марку косметичних засобів, все ж покладатися лише на свій бездоганний смак недостатньо, як ви розумієте, скільки людей, стільки й думок. Тому перш ніж відкрити магазин, проаналізуйте все-таки якісь марки найбільш затребувані і більш продається найкраще. Для підприємця важливо задоволення смаків і примха клієнтів.

Тепер пора розібратися з матеріальної та юридичною базою, природно це дуже важливі моменти, без яких ваш старт буде постійно відкладатися. Для початку потрібно зареєструватися, що це буде товариство з обмеженою відповідальністю або індивідуальне Підприємництво це ваше рішення, і звичайно ж ви розумієте, щоб вести чесний і успішний бізнес реєстрація підприємницької діяльності обов’язкова. Процедура дуже проста і в цілому не вимагає надзвичайних сум та не потребує багато часу.

Коли юридичне питання врегульовано, пора обдумати майбутнє приміщення. Вибір приміщення – це теж не маловажний критерій в успішному бізнесі. Само собою, що розуміє, магазин повинен знаходитися в місці де велике скупчення людей і величезна прохідність, найчастіше магазини з подібною продукцією відкривають на перших поверхах житлових будинків, з окремим входом.

Рекомендується продумати до дрібниць розташування свого приміщення, проаналізувати, скільки в округи підприємств, що займаються подібним родом діяльності, звичайно багато конкурентів ні до чого, так само зручний підхід до магазину, кожна дрібниця значима.

Так розглянули свій бедующій магазин косметики, все влаштовує, все прекрасно і бездоганно, наступний крок, оформлення самого магазину всередині, стіни, вітрини, прилавок все повинно бути «з голочки» і мати належний вигляд. Якщо ви вирішили, що будете працювати з дорогою брендового продукцією, тоді можете скористатися їх рекламними постерами і вивісками. У разі їли у вас велика окрема лінія, то можна найняти дизайнера або хорошого рекламщика.

Далі слід залучити клієнтів, напрацювати клієнтську базу, яким би чудовим ні асортимент в вашому магазині, без гарної реклами ваш магазин можуть просто пройти і не помітити. Ви можете помістити вашу рекламу в місцеві газети або інтернеті, так само дуже вдалий рекламний хід – це розповсюдження флаєрів в районі де розташований ваш магазин. Звичайно можна скористатися прямим маркетингом, сюди входить розсилка смс або інтернет спаму.

У підсумку хотілося б відзначити, що торгівля косметики, дуже цікавий і вигідний бізнес, але дуже конкурентний. Грамотний і правильний старт принесе вам успіх.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.