Як відкрити магазин чаю та кави

10.05.2017 - 08:52 | Категорія: Торгівельний бізнес

Якщо ви хочете відкрити свій власний магазин, то задумайтеся про чайно-кавової лавці. Такий магазин не потребує великих приміщеннях, а з персоналу досить одного продавця і пошук постачальників товару не буде проблемним. Знайдіть відповідне приміщення, запропонуйте різноманітний асортимент товарів за прийнятною ціною – і покупці самі потягнуться в ваш магазинчик.

Як відкрити магазин чаю та кави з нуля.Якщо ви хочете відкрити свій власний магазин, то задумайтеся про чайно-кавової лавці. Такий магазин не потребує великих приміщеннях, а з персоналу досить одного продавця і пошук постачальників товару не буде проблемним. Знайдіть відповідне приміщення, запропонуйте різноманітний асортимент товарів за прийнятною ціною – і покупці самі потягнуться в ваш магазинчик.

Як відкрити магазин чаю та кави з нуля.

Виберіть формат майбутньої лавки. Ви можете відкрити крамницю вуличного формату або ж у великих торгових центрах користуватися своєю задумкою з оформлення або ж готовим шаблоном.

Підшукайте надійних постачальників товару. Вибирайте жваві місця для відкриття свого магазину, приміщення досить в 20 квадратних метрів. Придумайте красиву назву магазину, для того щоб покупці стали помічати ваш магазин.

Займіться благоустроєм приміщення майбутньої лавки. Кавово-чайної тематиці відповідає стиль ретро, ??т. Е кольору коричневої або кремовою гами, меблі з темного дерева або металу. Кава і чай краще зберігати в скляних банках з щільними кришками, на вітрині вони відмінно демонструють товар ну і власне прикрашають сам інтер’єр магазину.

Найміть персонал – досить двох продавців в дві зміни. Навчіть персонал – вони повинні розбиратися в сортах чаю і кави, вміти запропонувати їх покупцеві, і активно пропонувати свої послуги в даному випадку супутній товар.

Крім чаю і кави в асортимент товарів ви можете включити, наприклад кольоровий цукор, горіхи або маленькі плитки шоколаду. Можете формувати подарункові набори, в які входять, наприклад три різних види чаю і коробка цукерок, або ж красиво упакований пакетик кави з прикріпленим до нього м’якою милою іграшки, і все це за допустимої ціною. Такі набори дуже добре купуватимуть для сувенірів або подарунків на свято. Можна пропонувати посуд для чаю і кави, наприклад сервизную набори. Такі товари не тільки розширять асортимент вашого магазинчика, а й значно прикрасять інтер’єр.

Уважно продумайте, як залучити відвідувачів в ваш магазин, наприклад для покупців можна влаштовувати безкоштовні дегустації різних сортів чаю та кави, або пропонувати знижки на товари. Знижки, бонуси, подарунки покупцем все це допоможе залучити й утримати нових відвідувачів.

Як відкрити магазин чаю.

Історія чаю в нашій країні почалася не так давно, ще пару десятків років тому про чай знали не так багато людей, ніж в сучасний час. Сорти чаю поділи на два види “хороший” і “інший”. Зараз же сорти чаю вражає своїм величезним розмаїттям, а так же з’явилися справжні знавці чаю, а відкрити магазин з продажу чаю значить набагато більше, ніж відкрити магазин звичайних продуктів.

Місце під майбутній магазин слід вибирати дуже уважно: по-перше, чай асоціюється з домашнім затишком і комфортом, тому приміщення не слід вибирати біля доріг або на галасливих вулицях, по-друге, варто звернути увагу на об’єкти розташовані поблизу вашого майбутнього магазину, в – третє, потрібно продумати фасад майбутнього магазину і по-четверте, чимало важливу роль відіграє внутрішній інтер’єр приміщення, важливо звернути увагу в якому посуді буде зберігатися продукт і демонстрація чаю на вітринах і полицях.

Виберіть асортимент чаю, т. Е вид чаю і країна походження. Для солідності свого магазину бажано мати елітні і рідкісні сорти напою, це допоможе залучити постійних відвідувачів-гурманів.

Є два основних способи поставки товару. Можна налагодити ліцензійні поставки чаю з такими країнами як Китай, Індія, Цейлон і ін. Країнами. Для того щоб налагодити такі контакти потрібно по-перше, відвідування міжнародних виставок чаю, на яких бувають представники вище перерахованих країн. Можна налагодити поставку чаю через російський внутрішній ринок. Як правило, відкриття бізнесу таким способом зменшує ризик і витрати.

Співробітники чайного магазину повинні бути ввічливі і уважні до відвідувачів. Продавець повинен вміти розповісти про кожен товар представленого асортименту. Для того щоб зрадити солідність магазину бажано забезпечити персонал спеціальної уніформою.

Цілком логічно в чайному магазині продавати не тільки чай, але і інші супутні товари, наприклад чайні сервізи, тари для зберігання даного продукту і багато іншого. Такі товари значно розширять асортимент товарів на полиці вашого магазину і принесуть власникові додатковий дохід.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.