Як відкрити магазин колготок

12.04.2017 - 07:25 | Категорія: Торгівельний бізнес

В даний час непогані колготки – це вже не багатство, а звичайна гардеробна річ будь-якої жінки. Як? І чи варто відкривати магазин з продажу колготок, настільки відомих і настільки звичайних? Відповіді на всі питання ви зможете знайти в нашому керівництві.

План дій щодо відкриття магазину колготок.В даний час непогані колготки – це вже не багатство, а звичайна гардеробна річ будь-якої жінки. Як? І чи варто відкривати магазин з продажу колготок, настільки відомих і настільки звичайних? Відповіді на всі питання ви зможете знайти в нашому керівництві.

План дій щодо відкриття магазину колготок.

Вивчіть сортимент колготок, які користуються найбільшою популярністю у споживачів. Задумайтесь, чи варто бути схожими на популярних дизайнерів або досить обмежитися класикою. Вирішіть, чи будете ви здійснювати торгівлю лише тільки колготками або ж і іншими продуктами для дам (наприклад, нижньою білизною).

Складіть свій план або ж попросіть допомоги по його складанню у знавців. Без різниці, яка площа буде у вашого магазину, бізнес-план допоможе вам зробити вибір для подальших дій.

Підготуйте всі документи для відкриття вашого магазину. У разі, якщо ви ще не зробили реєстрацію вашого магазину, займіться цим.

Оформіть оренду будівлі, уклавши контракт з його владельцем. Обговоріте з власником приміщення, ваш термін оренди. У вашому магазині повинно бути сухо, тому що колготки не люблять вогкість. Приміщення потрібно вибирати неподалік від офісів, будинків і установ де більшою мірою працюють і проходять жінки. Важливо, щоб у вашому магазині було більше місця, так як пані після трудового дня люблять походити разом з подругами по магазинах.

Купіть все обладнання, яке необхідно для вашого магазину (полички, прилавок за яким буде стояти продавець і т. п.). Подайте документи в усі потрібні інспекції.

Оформіть дозвіл для вивіски вашого магазину. Малюнок вивіски, заяву, завірені копії документів та договору оренди, разом зі згодою власника приміщення подайте в ЖКГ. Придумайте вивіску, яка буде виглядати менш зухвало і привабливіше.

Зверніться до відповідних органів, такі як Росспоживнагляд і Пожежний нагляд, щоб переконається, що приміщення, яке ви орендуєте, придатне для вашого магазину.

Залучіть юристів, для швидкого збору всіх документів.

Знайдіть постачальників, які постійно будуть поповнювати ваш товар в магазині. Колготки дуже рекламований товар. Укладіть договори з конкретними виробниками через мережу дилерів. Замовте у них частину торгового оснащення. Виробники колготок дуже люблять, коли їхні товари лежать на перших місцях, за це вони роблять знижки, так як це вважається рекламою їхнього продукту.

При відкритті магазину покличте досвідченого фахівця в своїй справі для розкладу вашої продукції в магазині.

Візьміть на роботу продавців і охорону. Якщо ви збираєтеся відкривати магазин з самообслуговуванням, вам варто подбати про камерах спостереження для безпеки.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.