Як відкрити магазин канцелярських товарів

12.04.2017 - 03:21 | Категорія: Торгівельний бізнес

У цій статті для початківців бізнесменів описані поради на тему відкриття магазину канцелярського товарів з нуля. У такому магазині здійснюється реалізація шкільних, дошкільних товарів, товари канцелярської спрямованості, а також деякі товари для дітей, такі як навчальна література та товари для творчості. Ви також можете ознайомитися з таким унікальним напрямом бізнесу, як відкриття канцелярського магазину для лівшів, оптового магазину канцелярських товарів або ж цілодобового – в залежності від розміру вашого стартового капіталу.У цій статті для початківців бізнесменів описані поради на тему відкриття магазину канцелярського товарів з нуля. У такому магазині здійснюється реалізація шкільних, дошкільних товарів, товари канцелярської спрямованості, а також деякі товари для дітей, такі як навчальна література та товари для творчості. Ви також можете ознайомитися з таким унікальним напрямом бізнесу, як відкриття канцелярського магазину для лівшів, оптового магазину канцелярських товарів або ж цілодобового – в залежності від розміру вашого стартового капіталу.

Що потрібно, щоб відкрити магазин канцелярських товарів?

Клієнти магазинів канцелярських товарів діляться на чотири більші групи:

Школярі з батьками.

Батьки дітей дошкільного возраста.

Школярі старших класів і студенти.

Інші покупці.

Підприємець, який відкрив магазин канцелярських товарів, після декількох років успішної роботи, може цілком правомірно вважати себе щасливим і таким, що відбувся підприємцем, а так само в більшості випадків буде мати стабільний і великий прибуток.

Які дозволи необхідно отримати?

Для відкриття магазину канцелярських товарів, необхідно, в першу чергу, отримати санітарно-епідеміологічний висновок в муніципальному відділенні

Державного санітарно – епідеміологічного нагляду, далі, сертифікат про відповідність правилам пожежної безпеки від державній пожежній інспекції. Крім того, необхідно зареєструвати і касовий апарат. Робиться це в районному відділі Державної податкової інспекції.

Кожен новий найманий працівник зобов’язаний представити довідку про проходження медичного огляду згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації від 12.042011 № 302Н, який набрав чинності першого січня 2012 року зі скасуванням наказу від 16.08.2004 № 83.

устаткування

Самий мінімум обладнання для відкриття магазину канцелярських товарів, це стелаж, для установки за продавцем і прилавок-вітрина, для установки перед продавцем. Цього набору цілком достатньо, для початку торговельної діяльності. Так само можна, якщо це необхідно, змонтувати настінні полки та інші підвісні елементів.

У рекламних цілях слід замовити яскраву, що кидається в очі вивіску, з написом, виконаним великими літерами. Так само слід на вітрину викласти яскравий, що запам’ятовується товар, наприклад, подарунковий набір або щось подібне.

Для підсобного приміщення необхідно придбати міцні і стійкі стелажі. Полиці такого стелажа повинні бути не менше, ніж сорок сантиметрів у висоту і тридцяти сантиметрів у глибину, так як на них будуть розміщуватися коробки з товаром. Так само слід подбати і про зручність занесення коробок на склад.

асортимент

Відкривається магазин канцелярських товарів може бути орієнтований або на продаж шкільного приладдя, або на продаж серйозних офісних канцелярського приладдя. Можна організувати два відділи – для офісної канцелярії і прикольною шкільної. Поділ відбувається в залежності від орієнтування на певну групу покупців. Для охоплення обох сторін буде потрібно дуже багато капіталовкладень, чого в перший час собі зуміє дозволити далеко не кожен підприємець. Саме тому, на початку слід зупинитися на чомусь одному.

Не варто купувати найдешевший товар. Це не тільки не завлечёт покупців, не дивлячись на низькі ціни, але і створить певну репутацію магазину, який займається продажем дешевих канцелярських товарів. Дешевий товар вкрай рідко відповідає стандартам якості і, тому, дуже скоро такий магазин втратить своїх клієнтів, і його дешевий китайський товар буде припадати пилом на стелажах. Найоптимальніше рішення, це знайти золоту середину між ціною і якістю. Покупці сьогодні набагато бажанішим набувають хороші якісні речі, приємні у використанні, по більш-менш доступною ціною.

Великі магазини з великим товарообігом можуть встановлювати мінімальні ціни. У маленькому магазинчику такої змоги не буде до тих пір, поки не буде розширення торгівлі. Всі гроші будуть йти на оплату боргів, орендну плату, і закупівлю нового товару. Найголовніше, не дивлячись на прагнення зробити ціни нижче, в тому, щоб ціни в магазині не були вище, ніж в оточуючих торгових точках. Інакше, конкурентна боротьба буде програна.

Немає сенсу купувати аналогічний товар в десятках варіацій. Це зайві витрати грошей і торгового місця. Досить купувати лише три різновиди: той, що подешевше, той, що подорожче і середнє між ними. Надто великий вибір аналогічного товару лише змусить підприємця витратити зайві гроші, а покупця, найімовірніше, зайвий раз спантеличить з вибором.

Так само існує таке поняття, як сезонні товари. Такі товари добре купуються тільки перед початком навчального сезону. В інший час вони практично не затребувані. Все, що не продасться в серпні-вересні, доведеться розпродавати зі знижками, або відправляти на зберігання на склад. У більшості випадків перший варіант, тобто розпродаж зі знижками, набагато вигідніше, ніж зберігання, адже деякий товар, пролежавши рік на складі, втрачає свій вигляд і, все одно, буде продаватися з великою знижкою.

В асортименті дуже бажано мати різну навчальну літературу і дитячі книжки, різного роду календарі, подарункову продукцію, сувенірні товари.

Таким чином можна досить сильно підвищити рівень продажів. Даний хід для збільшення прибутку і прохідності магазину актуальний майже завжди.

Винятком є ??лише випадки, коли мала торгова площа і має місце недолік стартового капіталу.

Пошук постачальників

Закуповувати товар слід, звичайно, на гуртових базах. В наш час є дуже раціональне рішення: замовлення через інтернет і по телефону. При цьому не потрібно витрачати час і кошти на поїздку до бази особисто. Досить лише в рядку пошуку браузера ввести пропозицію, пов’язане з пошуком канцелярського товарів оптом, вибрати кілька баз з регіону розташування магазину, переглянути каталоги, оцінити їх і порівняти з цінового фактору. Так само необхідно дізнатися про наявність сертифікатів на товар та про умови поставки його на склад. Аналізуючи всю здобуту інформацію, можна цілком адекватно оцінити всіх постачальників і зробити вибір у бік того постачальника, з яким найбільш вигідно мати справу. Оплата товару проводиться готівкою за фактом доставки. Можна також обміркувати ідею створення канцелярської оптового магазину, якщо дозволить розмір стартового капіталу.

У разі, коли дохід магазину є стабільно високим, можна укладати договори про співпрацю безпосередньо з виробником. Це дозволить купувати товар по ще більш низькими цінами, ніж через посередника. А це, в свою чергу, дозволить його і дешевше продавати. Але в цьому випадку, швидше за все, сама доставка ляже на плечі підприємця. А при успішному веденні бізнесу можна подумати про розширення бізнесу і відкриття мережі магазинів канцелярських товарів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.