Як відкрити магазин з продажу дитячих іграшок

29.03.2017 - 12:38 | Категорія: Торгівельний бізнес

Ви хочете вкласти свої кошти в цікавий бізнес, який при хорошій організації буде приносити значний прибуток? Тоді магазин дитячих іграшок – це те, що вам потрібно. Розвиваючі ігри, конструктори, дерев’яні іграшки, ляльки, книги, набори для творчості – всі ці прекрасні речі становитимуть асортимент вашого майбутнього магазину.Ви хочете вкласти свої кошти в цікавий бізнес, який при хорошій організації буде приносити значний прибуток? Тоді магазин дитячих іграшок – це те, що вам потрібно. Розвиваючі ігри, конструктори, дерев’яні іграшки, ляльки, книги, набори для творчості – всі ці прекрасні речі становитимуть асортимент вашого майбутнього магазину.

Дітей різного віку відповідно будуть цікавити і різні ігрові набори. Найменших дітлахів напевно зацікавлять яскраві іграшки. Дошколятам сподобаються прості ігри з цікавим сюжетом. Старші хлопці захочуть пограти вже в щось більш складне, наприклад, в стратегічні ігри.

Перед відкриттям магазину слід вивчити всі тонкощі і нюанси даного виду бізнесу. Нижче ми розглянемо основні кроки, які вам необхідно буде зробити, щоб грамотно організувати роботу торгової точки і отримувати найбільшу грошову віддачу.

Магазин іграшок як бізнес.

Вам потрібно буде створити і зареєструвати юридичну особу. На підготовку документів піде кілька місяців. А ви тим часом можете почати підшукувати відповідне приміщення. Добре якщо воно буде знаходитися в «прохідному» місці. Наприклад, у великому торговому центрі.

Оскільки вашими відвідувачами будуть діти і їх мами, потрібно зробити так, щоб в магазин легко було зайти з коляскою. Для цього необхідно, щоб був передбачений безбар’єрний підйом. Добре, якщо на вході буде розташовуватися вільна зона, де можна залишити велосипед або ту ж коляску, в разі якщо раптом дитина захоче прогулятися по магазину разом з вами за руку.

Зручні під’їзні шляхи, наявність поблизу стоянки для автотранспорту напевно підвищать відвідуваність торгової точки.

Підійдіть творчо до оформлення вашого магазину. Яскраві, соковиті кольори, персонажі з дитячих мультфільмів і казок напевно привернуть увагу як батьків, так і їхніх дітей. Перетворитеся на мить в дитини, яка дивиться на світ навколо з подивом і захопленням. Згадайте в які іграшки ви любили грати.

Крім запам’ятовується, яскравого оформлення, необхідно щоб інтер’єр магазину був добре продуманий. Виділені зони для різних товарів і різних вікових категорій допоможуть швидше і простіше орієнтуватися у виборі товару. Невисокі стелажі дозволять добре розгледіти всі що потрібно навіть найменшим відвідувачам.

Працівники вашого магазину повинні добре розбиратися в специфіці товару, а також вміти легко знаходити спільну мову з дітьми. Тому підійдіть відповідально до вибору персоналу. Доброзичливі, усміхнені продавці будуть притягувати до себе діточок. У такій дружній атмосфері вибирати іграшки приємно і легко. І батьки будуть задоволені такою теплій атмосфері і напевно порекомендують відвідати ваш магазин своїм друзям і знайомим.

Який магазин відкривати?

Ви можете працювати під брендом відомої компанії, або відкрити самостійну точку.

У першому випадку вам необхідно буде укласти договір франчайзингу. За те, щоб працювати під відомою торговою маркою, з вас буде стягуватися щомісячна плата – роялті. Частина рекламних витрат в цьому випадку компанія візьме на себе. Ви також зможете використовувати розроблену модель ведення бізнесу. Можливо вам буде надано план продажів, який необхідно буде виконувати. Варто зауважити, що виконання такого плану справа досить складна.

Відкривши магазин самостійно, вам не потрібно буде ні перед ким звітувати. Правила роботи ви будете встановлювати виключно на свій розсуд. Але і гроші на рекламу і розкрутити доведеться брати зі своєї кишені. Якщо площа вашого магазину буде невеликий, то можна буде зайнятися продажем якогось певного виду іграшок. Наприклад, якісь розвиваючі ігри або тільки товари для дітей наймолодшого віку. Можливо, у вашому асортименті будуть виключно товари для творчості.

Відкривши магазин в великому торговому центрі, у вас вже буде деякий постійний потік потенційних клієнтів. Можна буде продавати не тільки іграшки, але і дитячий одяг, взуття, шкільне приладдя, канцтовари, книжки, дитяче харчування.

Для того щоб покупці відразу знаходили потрібний товар, магазин слід розділити на зони. Наприклад, у відділі дитячого харчування можна позначити один сегмент з соками і пюре, інший – з сухими дитячими сумішами. Відділ з іграшками в свою чергу може бути теж поділений на кілька частин – ігри для дітей старшого віку, ігри для малюків, конструктори, ляльки, радіокеровані моделі і так далі.

Інтернет-магазин дитячих товарів.

Останнім часом все більше число покупок відбувається у всесвітній мережі. Ви можете не виходячи з дому купити потрібний товар. Досить тільки наявність комп’ютера, підключеного до інтернету і кілька хвилин вільного часу.

Основне, що потрібно для відкриття інтернет-магазину, зробити хороший сайт, зручний і простий у використанні. Плюс вам знадобляться послуги фахівця, який зробить ресурс популярним і підніме його на перші місця в пошукових системах. В цьому випадку можна розраховувати на отримання хорошого доходу. Ну і регіон, в якому ви будете вести свою діяльність повинен бути досить розвиненим і багатонаселеним.

Для залучення клієнтів, необхідно буде виділити гроші на рекламу. Основними вашими покупцями будуть батьки у віці від 25 до 40 років. Відповідно рекламу потрібно створювати з урахуванням смаків та інтересів цієї категорії населення.

Букети з м’яких іграшок.

Букети з м’яких іграшок – оригінальний, прекрасний подарунок. Такі букети набирають все більшу популярність останнім часом. Таким чином ви зможете завоювати нових покупців, якщо в асортименті вашого магазину крім традиційних ігрових наборів, ляльок, конструкторів, з’являться такі оригінальні товари.

Створюється подібна композиція з плюшевих іграшок самих різних розмірів. На виготовлення йде значна кількість часу. Добре якщо на вітрині будуть представлені найрізноманітніші варіанти букетів. Так як найбільш активно їх розкуповують напередодні свят, є сенс зробити кілька варіацій букетів на різну тематику: Новий рік, день святого Валентина, Восьме березня, день народження.

Можна навіть організувати точку, на якій буде продаватися виключно тільки цей вид дитячих товарів.

Як бачите відкриття магазину з продажу іграшок – захоплююче і цікаве заняття. Тільки уявіть скільки діточок разом з їх батьками ви зможете зробити по справжньому щасливими. До того ж не забувайте, що іграшки користуються попитом в будь-який час, тому цей вид бізнесу принесе значний прибуток. Добре якщо з часом у вас вийде відкрити кілька торговельних точок в різних частинах міста.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.