Як відкрити магазин для майбутніх мам

10.03.2017 - 05:34 | Категорія: Торгівельний бізнес

Для будь-якої дівчини вагітність – це приємна подія, яке чекають кілька місяців. Дівчата в цей період проживають не одну, а жити за двох одразу. Для багатьох важливо, щоб малюк народився здоровим і щоб малюкові було радісно вивчати новий світ. Для цих цілей, матусі вибирають білизну маленькому малюкові і іграшки, які допоможуть йому розвивати свою пам’ять і моторику. А самі вагітні протягом усього стадії вагітності носять спецодяг, яку важко знайти в звичайному магазині, тому доводиться шукати спеціалізовані. Для цього, можна відкрити бізнес, завдяки якому ми можемо зробити доступним магазин і отримувати прибуток від виручки, роблячи щасливими матусь і їхніх діток.

На першому етапі добре було б виявити ціну речей, які купують вагітні жінки. Скільки вони витрачають і який асортимент речей. Легше дізнатися кількість відвідувачів майбутніх матусь в ваш магазин. Коли дівчина вагітна, потрібно не просто знати, який одяг носити, а й розуміти, яка якість продукції.Для будь-якої дівчини вагітність – це приємна подія, яке чекають кілька місяців. Дівчата в цей період проживають не одну, а жити за двох одразу. Для багатьох важливо, щоб малюк народився здоровим і щоб малюкові було радісно вивчати новий світ. Для цих цілей, матусі вибирають білизну маленькому малюкові і іграшки, які допоможуть йому розвивати свою пам’ять і моторику. А самі вагітні протягом усього стадії вагітності носять спецодяг, яку важко знайти в звичайному магазині, тому доводиться шукати спеціалізовані. Для цього, можна відкрити бізнес, завдяки якому ми можемо зробити доступним магазин і отримувати прибуток від виручки, роблячи щасливими матусь і їхніх діток.

На першому етапі добре було б виявити ціну речей, які купують вагітні жінки. Скільки вони витрачають і який асортимент речей. Легше дізнатися кількість відвідувачів майбутніх матусь в ваш магазин. Коли дівчина вагітна, потрібно не просто знати, який одяг носити, а й розуміти, яка якість продукції.

Асортимент.

В асортименті майбутніх мам має бути наступне:

Косметика;

Одяг;

Нижня білизна;

колготы;

лосини.

Коли відкриєте магазин, подбайте не лише про асортимент для матусь, але і для їхніх малюків. Це буде зручно для відвідувачів і навіть вигідно.

Для малюків потрібно:

коляска;

іграшки;

меблі;

одяг;

аксесуари;

крему, засоби по догляду.

Товар обов’язково повинен бути якісним. Одяг і аксесуари вибирайте з хороших тканин, зручну. Одяг повинен бути якісною, красивою, дорогий, так як вона призначена по сезону.

Приміщення магазину для вагітних.

Майбутній магазин відкрити можна в торговельній галереєю, окремому приміщенні., Житловій будівлі. У приміщенні буде велика площа, зручне розташування товару, приємний персонал. Краще, якщо магазини будуть на першому поверсі. В інтер’єрі магазину додайте різноманітність і фарби.

Персонал магазина.

Персонал магазину повинен бути дуже освіченою, доброзичливим, компетентним. У магазині повинен бути свій консультант, інакше ваш відвідувач сам не впорається з покупкою і тут без порад не обійтися. При величезній площі в магазині має бути не менше двох продавців і адміністратор, інакше важко справлятися одній людині. Продавець зможе допомогти майбутній мамі з асортиментом речей і підбором свого розміру. У продавця-консультанта оклад повинен бути більшим, ніж у простого продавця.

Реклама магазина.

Сам по собі магазин повинен мати рекламу, на місцевому ТБ, радіо, газеті, серед друзів. Варто роздавати листівки, подарунки, робити знижкові дні, щоб було приємно приходити в магазин і купити товар. Чим більше покупців, більше дохід.

Витрати на відкриття магазину для майбутніх мам.

Для відкриття магазину вам потрібно не менше 4 млн. рублів. Сюди входить все від обладнання до витрат на товари. Щомісяця у вас буде йти пів мільйона на все найнеобхідніше. Податки, реклама, оплата, покупка товару. Щоб відкрити магазин, потрібно ліцензію. Окупність відбудеться через 2 роки. А ще відкрийте сайт тоді все буде швидше. Продавайте в задоволення і тоді, досягнете успіху в справі.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.