Як відкрити м’ясну лавку

26.12.2016 - 08:22 | Категорія: Торгівельний бізнес

Є безліч способів відкрити свій бізнес при відносно низьких вкладеннях. Одна з таких ніш – м’ясна лавка. Для запуску бізнесу вам знадобиться близько 50 000 рублів плюс звичайно ж гроші на закупівлю м’яса. Але при цьому чистий прибуток щодня становитиме 6-15 тис. Рублів. Погодьтеся непогано, якщо порахувати скільки ви будете отримувати в місяць, А якщо ви відкриєте не одну, а кілька таких крамниць? Ваша прибуток зросте в рази. Наприклад, від 4-6 таких крамниць ви зможете виручити близько 50 т. р. Складність полягає лише в контролі, але ця проблема усунена.Є безліч способів відкрити свій бізнес при відносно низьких вкладеннях. Одна з таких ніш – м’ясна лавка. Для запуску бізнесу вам знадобиться близько 50 000 рублів плюс звичайно ж гроші на закупівлю м’яса. Але при цьому чистий прибуток щодня становитиме 6-15 тис. Рублів. Погодьтеся непогано, якщо порахувати скільки ви будете отримувати в місяць, А якщо ви відкриєте не одну, а кілька таких крамниць? Ваша прибуток зросте в рази. Наприклад, від 4-6 таких крамниць ви зможете виручити близько 50 т. р. Складність полягає лише в контролі, але ця проблема усунена.

Як відкрити м’ясну лавку: короткий бізнес-план.

Обладнання та інвентар для торгівлі м’ясом.

Перше, що необхідно зробити – це підібрати обладнання. М’ясну лавку краще відкрити в павільйоні на колесах, або по-іншому контейнер з прилавком. Він має багато переваг: в ньому досить багато місця, він мобільний, що важливо для починаючого підприємця. Його демократична ціна (всього 50 т. р., якщо купувати все обладнання окремо вийде набагато дорожче). Такий контейнер зручний і для самих покупців – вони зможуть побачити самі то кількість товару, яке ви їм пропонуєте. У цей час можна вирішити і інші важливі питання, що стосуються документів. Важливо для запуску бізнесу отримати дозвіл від санітарно – епідеміологічної служби. Найті гарного продавця, допоміжних робітників.

Устаткування необхідне для м’ясної крамниці:

холодильники (вартість близько 50 т. р.)

касовий апарат (приблизно 16 т. р.)

весы (3 т. р.)

дошки обробні

колода разрубочная (3 т. р.)

сокири розрубувальні, 2 шт: великий і маленький

ножі;

лопати для взятия фарша

електром’ясорубка

металевий гак для підвіски туші

блюда, листи для викладення товару

санітарний інвентар

Реєстрація в податковій і отримання дозволів.

Реєстрація в податковій займе не більше тижня. Оформлення документів близько 2 місяців і за витратами буде коштувати близько 5 т. р. Плюс в тому, що такого бізнесу не потрібні ліцензії, але потрібен дозвіл від Росспоживнагляду, в складі якого колишні СЕС і Госторгинспекция. Також потрібно дотримати пожежну безпеку, щоб отримати відповідний дозвіл.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.