Як відкрити газетний кіоск

11.11.2016 - 22:09 | Категорія: Торгівельний бізнес

Газетний кицьок є невеликим бізнесом. Він буде приносити своєму власникові не величезний, але стабільний дохід, тому що люди, незважаючи на існування інтернету і інших технологій, все одно купують і читають друковану продукцію, а саме газети і журнали.Газетний кицьок є невеликим бізнесом. Він буде приносити своєму власникові не величезний, але стабільний дохід, тому що люди, незважаючи на існування інтернету і інших технологій, все одно купують і читають друковану продукцію, а саме газети і журнали.

Вам знадобляться:

земля під кіоск;

кіоск;

реєстрація бізнесу;

узгодження з адміністрацією;

постачальники продукції.

Як відкрити газетний кіоск з нуля.

Перше – вибір місця

Найкраще місце розташування для газетного кіоску велелюдне, а саме – біля метро, ??автобусних зупинок, магазинів, в торговому центрі. Хочете великого прибутку – шукайте місце з великим потоком людей.

Друге – де взяти кіоск.

Є два варіанти вирішення проблеми – купити кіоск самим або взяти його в оренду. У першому варіанті все довго і досить затратно, так як потрібно буде брати в оренду землю у місцевої адміністрації або орендувати місце в торговому центрі. Та й сам кіоск обійдеться дорого. Тому другий варіант більш вигідний, так як можна орендувати чийсь кіоск.

Третє – оформлення документів.

Вам буде потрібно мінімальне юридичне оформлення – реєстрація в якості індивідуального підприємця. Зареєструватися ви зможете в податковій інспекції за місцем прописки. Реєстраційна мито на сьогоднішній день становить 800 рублів.

Четверте – постачальники.

Інтернет – засіб зв’язку, за допомогою якого можна домовитися з постачальниками журналів, газет та інших супутніх товарів. Зошити, ручки та інші дрібниці буде дуже вигідно продавати в вашому газетному кіоску, особливо, якщо поблизу не так багато магазинів.

П’яте – продавці.

Для вашого газетного кіоску будуть потрібні два продавці зі змінним графіком, від яких не потрібно буде вимагати особливої ??майстерності торгувати-продавати, тому що кіоск завжди буде забезпечений «своїми» покупцями. Отже, продавці можуть не розраховувати на високу заробітну плату.

Старше покоління не зраджує своїм звичкам і продовжує купувати і читати газетний і журнальної продукції, незважаючи на те, що існують і інші види ЗМІ. Саме цей факт може спонукати створити свій бізнес, а саме газетний кіоск.

Корисна порада.

Відкриття невеликого газетного кіоску – правильний вибір, якщо вам не вистачає початкового капіталу. Такий бізнес буде приносити постійний дохід. Та й невеликий кіоск обійдеться в невелику суму.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.