Як відкрити весільний салон з нуля

11.11.2016 - 07:22 | Категорія: Торгівельний бізнес

Відкрито безліч весільних салонів, але асортимент всюди нудний і одноманітний. Щоб знайти плаття своєї мрії потрібно об’їздити все місто витративши на це величезна кількість часу. Давайте розглянемо як відкрити шикарний весільний салон і які витрати нас очікують.

Як відкрити весільний салон.Відкрито безліч весільних салонів, але асортимент всюди нудний і одноманітний. Щоб знайти плаття своєї мрії потрібно об’їздити все місто витративши на це величезна кількість часу. Давайте розглянемо як відкрити шикарний весільний салон і які витрати нас очікують.

Як відкрити весільний салон.

Для початку дайте волю своїй уяві і придумайте, який асортимент вам хотілося б бачити в своєму салоні. Якщо ви хочете відкрити ексклюзивний салон, але боїтеся, що попит буде не великий, можна зробити відділ вечірніх суконь для подруг нареченої, які часто приходять з німі. Также можна урізноманітнити асортимент різними весільними аксесуарами, взуттям, біжутерією. Для наречених, які вибирають плаття з нареченим, рекомендується зробити і чоловічий відділ.

Тепер потрібно продумати, на якого рівня клієнта ви націлені. Якщо вашими клієнтами будуть в основному люди з високим достатком, то це буде відігравати вирішальну роль у тому, який статус ваш магазин отримає. Після того як ви визначилися з вибором клієнта потрібно зайнятися вибором постачальників. Ні в якому разі не поспішайте відразу підписувати договір з першими ж постачальником, потрібно для початку ознайомитися з усіма постачальниками. Після вибору найбільш вигідного для вас постачальника ми переходимо до наступного пункту.

Орендуємо помещеніе. Вам знадобиться приміщення площею не менше 30-40 м?. Можна розглянути варіант і в спальному районі, головне, щоб до нього легко було дістатися. Було б чудово відкрити салон в районі РАГСу. Це повинно бути дуже просторе приміщення зі зручною примірочної і великим дзеркалом, щоб у наречених була можливість добре розгледіти себе в дзеркалі в пишних спідницях.

З обладнання цілком достатньо буде вішалки, манекени, вітрини стійки і каси. Бажано мати також в салоні диван для чекаючих. Вибір продавця повинен проводитися також ретельно. Продавець повинен володіти такими якостями як стресостійкість, ввічливість і вміння вислухати клієнта. Немає необхідності наймати двох продавців відразу, в перший час і один чудово з усім впорається.

Вашому салону буде потрібно реклама: вивіска, банери, свій сайт, плакати, реклама і оголошення в інтернеті. Так як у вас буде величезна конкуренція, вам не погано б було запропонувати клієнтам додаткові послуги це можуть бути послуги кравця по підгонки сукні по фігурі. Можна рекомендувати хороших фахівців перукаря, візажиста, фотографа, оператора, тамаду.

А тепер можна зробити приблизний розрахунок витрат:

Устаткування – від 25000 рублів.

Оренда приміщення-від 600000-800000 рублів в рік.

Перша партія товару-в залежності від обраного товару.

Реклама-від 30000 рублів.

Сайт-від 40000 рублів.

Зарплата продавцеві – від 25000 рублів.

Зарплата швеі – від 20000 рублів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.