З чого почати свій бізнес в торгівлі

05.09.2016 - 18:19 | Категорія: Торгівельний бізнес

Щоб створити свій бізнес в торгівлі, для початку потрібно визначитися з напрямком. Ви повинні вирішити, чим ви будете торгувати: автомобільними запчастинами, електронікою або може бути відкриєте магазин одягу. Вибрати те, що ближче вам, не так уже й важко, так як напрямків дуже багато.Щоб створити свій бізнес в торгівлі, для початку потрібно визначитися з напрямком. Ви повинні вирішити, чим ви будете торгувати: автомобільними запчастинами, електронікою або може бути відкриєте магазин одягу. Вибрати те, що ближче вам, не так уже й важко, так як напрямків дуже багато.

Вам доведеться витратити певну кількість грошей, щоб почати торгувати. Мінімальна сума початкового капіталу становить близько 75 тисяч і може доходити до декількох мільйонів в залежності від ваших фінансових можливостей.

У веденні цього виду бізнесу є як свої переваги, так і свої недоліки. Коротко перерахуємо основні моменти.

Плюси бізнесу в торгівлі:

1. Щоденний прибуток від виробництва, продажу будь-якого товару або від сфери послуг.

2. Можна робити велику націнку на продавані товари.

3. Низька процентна ставка і як правило мала кількість податків

4. Відносно невеликий стартовий капітал, необхідний для відкриття даного виду бізнесу.

Мінуси бізнесу в торгівлі:

1. Податки. Хоч їх і не так багато, все ж якусь суму доведеться платити.

2. Щоб відкрити справу, доведеться зібрати багато дозвільних паперів. Великі витрати за часом.

3. Деякі види бізнесу мають сезонність. Тому треба відразу бути готовим, що в деякі місяці буде дуже гарний прибуток, а в деякі – маленька.

Для того щоб почати торгувати, потрібно вирішити деякі питання:

1. Найперше, що потрібно зробити: визначитися чим ви будете торгувати.

2. Орендувати або купити площу, де ви будете вести свій бізнес.

3. Зареєструвати сам бізнес.

4. Купити і зареєструвати касовий апарат.

З чого почати свій бізнес в торгівлі? Варіантів багато, тут наведемо лише деякі з них.

1. Один з варіантів – відкрити магазин з продажу продуктів харчування. Їжа завжди матиме попит, так як ми кожен день щось купуємо з продуктів харчування, щоб прогодувати себе. Тому можна сказати, що це безпрограшний варіант. Але в той же час конкуренція тут дуже сильна, а продуктовий магазин можна побачити чи не на кожному розі. І якщо ви все-таки зважитеся відкрити свій продовольчий магазин, вам потрібно відповісти на ряд питань. Це буде маленький кіоск, який працює цілодобово або магазин середніх розмірів? Саме площа магазина буде впливати на суму грошей, яку доведеться вкласти в свій проект. Сума буде різна в залежності від регіону.

Так само потрібно вирішити який тип обслуговування буде в вашому магазині. Або це торгівля через прилавок або самообслуговування. При самообслуговуванні щодня буде велика виручка. Але і крадіжок буде більше (на противагу торгівлі через прилавок).

Ось ще деякі питання, які потрібно вирішити. Де буде розташовуватися ваш магазин? Чи буде йти великий потік людей в цьому місці? Щоб ваша точка була помітна здалеку, необхідно буде подбати про вивісці. Це теж певні витрати.

Щоб якось привернути покупців, необхідно буде пройтися по сусідніх магазинах і дізнатися середню ціну на товари. І постаратися в своєму магазині зробити хоч на 50 копійок, але дешевше.

Коли справа налагодиться, необхідно буде ввести товарний облік. Так як видів товару багато, за кожним потрібно буде стежити.

Не дивлячись на всі труднощі, боятися все ж не варто, так як всі питання і нерозуміння вирішаться самі, в процесі практики. І якщо ви будете любити свою справу і зробите свій магазин яскравим і привабливим для покупців, то гарний прибуток не змусить вас чекати.

2. Магазин з продажу одягу.

Цей бізнес дуже прибутковий через великий націнки на товар. Так, оборот ринку модного одягу в Росії становить приблизно 150 мільйонів доларів.

Щоб грамотно вести справу, потрібно буде відстежувати останні віяння моди і чуйно реагувати на них. У вас в магазині повинні висіти речі, які будуть затребувані покупцями. Модні, яскраві, що запам’ятовуються, стильні. Вам постійно потрібно буде стежити за виходами нових колекцій, оновлювати товар. Якщо раптом ви не зумієте запропонувати клієнтам те, чого вони хочуть, вам доведеться розпродавати свою колекцію за копійки.

Якщо безперервно стежити за всіма «капризами» моди, скрупульозно вивчати споживчий попит, то даний вид бізнесу може приносити дуже хороший дохід. До того ж для людини одяг – це спосіб самовираження, спосіб заявити про себе, показати себе. І тому люди постійно будуть прагнути оновлювати свій гардероб і купувати щось нове.

Ваш магазин повинен бути помітним, повинен розташовуватися в «прохідному» місці, так як навряд чи хто поїде за покупками всією сім’єю на околицю міста. Зробіть яскраву рекламу для вашого магазину: привертає увагу вивіску, стильні вітрини.

Вам потрібно буде прогнозувати попит на свій товар. Вловлювати бажання покупців. Якщо не буде попиту, то можна легко розорити свій магазин, а колишню популярність відновити буде не так то й просто. Тому купуйте одяг невеликими партіями. Якщо ви закупили товару дуже багато, а колекція вийшла з моди, вам доведеться знову таки продавати її за гроші і нести значні збитки.

Не соромтеся, обійдіть інші магазини одягу, подивіться як оформлені вітрини, як оформлений інтер’єр. Спостерігайте за своїми конкурентами, як вони працюють і переймайте їх успішний досвід. Ну а я можу лише побажати вам успіху в цій нелегкій, але цікавій справі.

3. Ще один перспективний варіант – магазин з продажу запчастин.

Тут так само потрібно визначитися що це будуть за запчастини: електроніка для автомобілів або ж самі запчастини. Знайдіть приміщення під майбутній магазин. Чим більше «прохідне» буде місце тим, природно, буде більше клієнтів. На завершення зареєструйте свою справу і можна починати працювати.

Потрібно враховувати, що даний бізнес потребує досить великих вкладень і на відкриття магазину вам буде потрібно близько мільйона рублів. У цю суму входитимуть: стелажі, полички, вітрини для запчастин. Так само потрібно буде купити кілька комп’ютерів і підключити їх до Інтернету. Якщо приміщення буде маленьке, вам знадобиться склад, де ви будете зберігати свої запчастини.

Для хорошої роботи магазину, вам буде необхідно найняти кілька продавців, бухгалтера, керівника, а також фахівця із закупівлі запчастин. Природно, персоналу потрібно буде платити зарплату і не менше 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Надалі, можливо, ви захочете відкрити інтернет магазин для збільшення оборотів прибутку і тоді ще треба буде наймати кількох кур’єрів, щоб вони розвозили товар одержувачам.

І так, як ви бачите, вкладень знадобиться чимало. Доведеться виконати велику роботу, перш ніж ваш магазин почне приносити відчутний прибуток. Але незважаючи на всі складнощі у даного виду бізнесу є великий плюс – націнка на запчастини йде дуже велика і може доходити до 80%.

4. І останній варіант – відкриття інтернет-магазину.

Маленький інтернет-магазин не потребує великих вкладень. Вам вистачить і 75 тисячі рублів.

На ці гроші потрібно буде найняти людину, яка зробить вам сайт і буде стежити за тим, як він функціонує. Ще одна людина повинна буде розвозити товари покупцям. Ну а вам потрібно буде стежити за чітким виконанням замовлень і роботою сайту, тобто виконувати функції керуючого.

Середній інтернет-магазин зажадає більших грошових вливань, близько 150 – 300 тисяч рублів. Тут вам буде потрібно трохи більше співробітників. Адміністратор буде стежити за виконанням замовлень, консультувати клієнтів, управляти фінансами, звіряти рахунки. Комірник буде обробляти і додавати замовлення. Водій, який буде доставляти товар покупцям.

Можна так само відкрити великий інтернет-магазин, в якому буде велика клієнтська база і велика кількість замовлень. Для цього нам буде потрібно близько 1 мільйона рублів.

У цьому виді магазину вам буде потрібно багато персоналу. Людина, яка буде керувати справою або, просто кажучи, директор. Адміністратор повинен буде стежити за підтримкою клієнтів. Комірник займатися обробкою замовлень. Ну і звичайно ж не обійтися без кількох водіїв.

Сподіваюся дана стаття допоможе вам у виборі своєї справи. Не поспішайте, все обміркуйте, а потім дійте. Дійте з наміром отримувати гарний прибуток і у вас все вийде.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.