З чого почати пивний бізнес

04.09.2016 - 04:31 | Категорія: Торгівельний бізнес

Власний пивний бізнес можуть дозволити собі не тільки великі інвестори. Але не всі знають з чого почати пивний бізнес. Почати його можна з невеликого вкладення. Якщо пиво є для вас пристрастю, то чому б не перетворити цю пристрасть цілком прибутковий бізнес.Власний пивний бізнес можуть дозволити собі не тільки великі інвестори. Але не всі знають з чого почати пивний бізнес. Почати його можна з невеликого вкладення. Якщо пиво є для вас пристрастю, то чому б не перетворити цю пристрасть цілком прибутковий бізнес.

З чого почати пивний бізнес – інструкція.

Вам знадобиться:

– ліцензія

– приміщення

– гігієнічний сертифікат

– Дозвіл від спеціальних служб

– рецепт пива;

– Обладнання для пивоваріння;

– пакувальне обладнання

– інгредіенти для виробництва пива.

Для початку виберіть область бізнесу, яка вас цікавить. Варіантів дуже багато, але найбільш відомий це пивоваріння. Виберіть найбільш вигідний бізнес для району, в якому ви проживаєте, якщо в ньому багато конкуренції пивним бізнесом, то чому б не організувати власний бізнес в галузі пивоваріння та запропонувати щось нове.

Для початку визначитеся, яке пиво ви будите робити. Існує безліч готових рецептів пива, наприклад ячмінне пиво або темне баварське багато іншого. Всі ці рецепти доступні і їх з легкістю можна знайти в інтернеті. Вніматетельно по міркуйте, який різновид пива буде популярніший, мати великий попит у вашому місті, чого не вистачає на поточному ринку.

Знайдіть приміщення для бачення бізнесу. Якщо вашою метою є відкриття елітного магазину з продажу пива, то краще відкрити його в центральній частині міста або ж у жвавих районах міста, поруч з іншими елітними підприємствами. Отримайте необхідні дозволи від санпідемстанціі, ЖЕКу, Енергонагляду і пожежного нагляду.

Отримайте ліцензію. Надайте документи (реєстраційні дані, коди Росстату, перелік і обсяг реалізованих товарів, мед. Книжку і квитанцію про сплату реєстраційного збору) лицензирующему органу за місцем проживання. Напій пиво оподатковується в 15% від доходу т. к відноситься до підакцизних товарів.

Отримайте гігієнічний сертифікат на продукцію, що випускається вами продукцію. Довідка видається тільки на підставі проведеної експертизи.

Визначте спосіб упаковки пива. Найефективніший і не дорогий спосіб упаковки це розлив в скляні або пластикові пляшки або алюмінієві банки. Для цього вам знадобиться: машина для розливу пива, апарат для упаковки кришок і наклеювання етикеток. Так само можна випускати Напіт в діжках, але це більш дорогий спосіб упаковки напою, але і досить прибутковий.

Закупити у постачальників необхідне обладнання. Якщо ви вирішили варити пиво, то знадобиться технологічна ємність і ємність для первинного бродіння. Це досить для не великий пивоварні. Придбайте необхідну сировину для приготування пива це: солод, хміль, очищена вода і дріжджі.

Самі придумайте назву пива і етикетку, це є відмінною рисою вашого напою. Назва повинна відображати особливість даного продукту (світле або темне, фільтроване або не фільтрувати). Можна застосувати власну фантазії.

Розпочніть реалізації пива. Вашою аудиторією стануть невеликі кафе і бари, а також магазини і супермаркети. Ефективним рекламним ходом стане безкоштовна дегустація напою або ж невеличкий фестиваль пива, це приверне велику кількість покупців цієї продукції.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.