Бізнес-план магазину дитячого одягу, як відкрити магазин, обладнання

10.07.2016 - 11:06 | Категорія: Торгівельний бізнес

Одним з все більш гідних видів бізнесу на сьогоднішній день стали магазини дитячого одягу. Щорічно дітям необхідна нова одяг і взуття, в зв’язку з особливостями росту дитячого організму. Кожній дитині потрібні сукні та кофтинки, колготки і штанці і багато іншого і все це готові своїй дитині (особливо малюкам) купити батьки, часто на шкоду своїм інтересам.Одним з все більш гідних видів бізнесу на сьогоднішній день стали магазини дитячого одягу. Щорічно дітям необхідна нова одяг і взуття, в зв’язку з особливостями росту дитячого організму. Кожній дитині потрібні сукні та кофтинки, колготки і штанці і багато іншого і все це готові своїй дитині (особливо малюкам) купити батьки, часто на шкоду своїм інтересам.

У наведеній нижче статті наведено бізнес-план магазину дитячого одягу, а також корисна інформація для початку свого бізнесу в цьому напрямку.

Бізнес-план і як відкрити магазин дитячого одягу

Маркетинг, ринок і основні конкуренти.

Будь-який бізнес на початку свого існування передбачає наявність певного плану, і магазин дитячого одягу не є винятком. Для початку необхідно вивчити ситуацію на ринку і перспективи розвитку. Потреби дітей можна виявити в певному процентному співвідношенні:

34% – дитячий одяг,

18% – іграшки,

12% – взуття,

36% – різні дитячі дрібниці.

У нашій країні оборот дитячого одягу в рік становить три-чотири мільярди доларів і, крім того щорічно зростає на чверть. Близько 80 відсотків поставок дитячих речей відбувається із зарубіжних країн, таких як Китай, Фінляндія, Німеччина.

Середньостатистична сім’я приблизно десять тисяч рублів в рік витрачає на одну дитину, таким чином можна прорахувати перспективність бізнесу, пов’язаного з дитячим одягом, особливо якщо врахувати кількість населення і кількість магазинів дитячого одягу в конкретному місті. Отже, необхідно обов’язково вивчити асортимент, а також розташування магазинів – основних потенційних конкурентів.

Торговельне приміщення.

Після закінчення розрахунків слід почати пошук відповідного приміщення для магазину дитячого одягу. Вибір повинен бути обгрунтований в першу чергу фінансовими можливостями, так як для зберігання одягу та іграшок не потрібні спеціальні умови. Крім того розташування магазину також вимагає певного вибору, адже він повинен розташовуватися недалеко і при цьому магазин повинен бути добре видно. Дизайн повинен залучати і радувати не тільки дітей, які часто звертають увагу на яскраві і красиві речі, але і їх батьків. Отже, для оформлення документів і оренди невеликого приміщення знадобиться від 30000 до 50000 рублів.

Документи для відкриття бізнесу і реєстрація.

Зазвичай достатньо того, щоб зареєструвати ВП. Якщо не розглядати оптові поставки в інші магазини дитячого одягу, то вашими клієнтами будуть фізичні особи. Індивідуальні підприємці, як правило, платять невеликі податки, при цьому зменшується кількість документів і полегшується робота зі звітами по податках. Реєстрація ІП також буде дешевше, ніж ТОВ. А для подачі документів до податкової інспекції знадобиться тільки заяву (завірене у нотаріуса) і копія паспорта.

Меблі, обладнання та інвентар магазину дитячого одягу.

Мінімального набору обладнання буде достатньо для відкриття дитячого магазину. У цей набір повинні увійти касовий апарат, різні полки, стійки, тумби для взуття, дзеркала, бажано, щоб дане обладнання гармоніювало із загальним дизайном. 40000-60000 рублів – в цю суму обійдеться все вищеперелічене обладнання, проте в цілому дана сума може бути значно більше, але якщо саме вам це необхідно. На вивісці для вашого магазину економити не слід, так як це свого роду ваша візитна картка. Оренда обладнання може допомогти вам в разі відсутності достатніх фінансових коштів.

Персонал.

Розмір магазину безпосередньо пов’язаний з кількістю персоналу в дитячому магазині, наприклад два продавці, котрі розуміються відповідно розмірів і віку дитини, успішно впораються зі своїми обов’язками в невеликому магазині.

Розмір заробітної плати співробітників (в тому числі і бухгалтера) можна встановити з розрахунку середніх зарплат в даному конкретному регіоні.

Фінансовий план , що є складовою частиною бізнес-плану, повинен обов’язково враховувати, що від заробітної плати залежать і внески на обов’язкове пенсійне страхування (14 відсотків), і податок на дохід фізичної особи (13 відсотків). При цьому цілком можна вибрати спрощену систему оподаткування (УНС); і якщо застосовувати податкову базу «доходи», то ставка платника податків становить 6 відсотків.

Витрати магазину можна вирахувати. Наприклад, 5000 рублів – це виручка магазину дитячого одягу в день, отже, 150000 рублів – дохід за місяць, тоді: закупівля обладнання і меблів для відкриття магазину – 40000-60000 рублів; оренда – 30000-50000 рублів; заробітна плата співробітників – 20000-30000 рублів; відрахування в пенсійний фонд: 20000 х 14% = 2800 рублів; оподаткування – 15000 рублів на місяць; податкові відрахування: 20000 х 13% = 2600 рублів; податок за УНС – 150000 х 6% = 9000 рублів.

Таким чином, щомісячні доходи складуть 100000-150000 рублів, а витрати 60000-90000 рублів на місяць, значить, прибуток магазина складе приблизно 60000-90000 рублів щомісяця. Відповідно навіть при не дуже хорошому стані справ не менше ніж через рік ваш бізнес окупиться. Крім того в якості моральної підтримки може виступати думка про те, що дитячий одяг завжди користується попитом і дякувати за це варто наших маленьких споживачів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.