Бізнес-план відкриття спортивного магазину

07.07.2016 - 12:03 | Категорія: Торгівельний бізнес

Наш час – бум здорового способу життя. Зараз ви рідко знайдете здорову молоду дівчину або хлопця, котрий не захопленим будь-яким видом спорту. Починаючи від фітнес-клубів закінчуючи сноубордом, все чимось зайняті. Попит народжує пропозицію, і отже, можна задуматися про відкриття магазину спортивних товарів. Дана ніша на ринку підійде для будь-якого регіону країни, адже в кожному є активні люди провідні ЗСЖ.

Бизнес-план спортивного магазина.Наш час – бум здорового способу життя. Зараз ви рідко знайдете здорову молоду дівчину або хлопця, котрий не захопленим будь-яким видом спорту. Починаючи від фітнес-клубів закінчуючи сноубордом, все чимось зайняті. Попит народжує пропозицію, і отже, можна задуматися про відкриття магазину спортивних товарів. Дана ніша на ринку підійде для будь-якого регіону країни, адже в кожному є активні люди провідні ЗСЖ.

Бизнес-план спортивного магазина.

Представляємо вашій увазі бізнес-план, що містить приклади опитувань. Розповімо, як відкрити спортивний магазин з точки зору організації даного бізнесу, а нюанси реєстрації магазина можна прочитати далі .

Вибираємо концепцію.

Все залежить від ваших матеріальних можливостей. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликими фінансовими ресурсами, то вам вигідніше буде відкрити спеціалізований магазин спортивного одягу. На нього піде менше грошей ніж на універсальний магазин, де доведеться закуповувати набагато більше товарів. Універсальний магазин спортивних товарів – це другий варіант, але він найважчий у виконанні. Самий витратний і швидше за все ви зустрінете некволу конкуренцію. Так що, пропонуємо вам розглянути третій варіант.

Магазин люксової одягом, інакше стати дилером певної марки спортивних товарів. Але для цього потрібно знати ринок свого міста, щоб не продавати аналогічний товар своїх конкурентів.

Вибираємо місце майбутнього магазину, тобто приміщення.

Не секрет, що успіх торгівлі в більшості своїй залежить від вдалого розташування магазину. Який би ваш магазин не був хороший, мало хто буде до вас їздити якщо ви будете розташовуватися на околиці міста, куди і транспорт погано ходить. Але якщо хочете розташуватися в спальному районі, то краще дивитися ті, де живуть люди з хорошим достатком. Советуем вам придивитися до центру міста або до великих торгових центрів. А ще краще поблизу потенційних покупців – тобто поруч зі спортивними школами, фітнес залами і т. д. Потрібно знайти приміщення з мінімальною площею – 50-70 квадратних метрів. Але все залежить від товару, який ви будете продавати. Для спортивного інвентарю великих розмірів цієї площі буде мало.

Асортимент.

Перед закупівлею асортименту ми повинні знати переваги нашого клієнта і звичайно ж орієнтуватися у всіх спортивних новинки та новомодних тенденціях. Непогано було б проводити анкетування в магазині для виявлення споживчого попиту. Якщо ви відкрили маленький спортивний магазин, то слід зробити упор на продаж одягу – футболок, спортивних костюмів, кросівок. А такі бренди як Nike, Adidas, Reebok, Puma, Columbia завжди будуть в попиті, так що, вони повинні обов’язково бути присутнім у продажу.

І звичайно ж, ми повинні розглянути головне питання на сьогоднішній день – де взяти початковий капітал? Перший варіант – це знайти партнера, який так само як і ви буде віддаватися роботі, любити спорт і віддасть половину своїх заощаджень. Важливо відзначити, що любов до спорту – це одна зі складових рис характеру підприємця такого бізнесу. Ви повинні розбиратися в тому, що продаєте. Або доведеться наймати людину, яка буде розбиратися, але відповідно ви будете платити йому за це чималі гроші. А другий варіант – це банківський кредит. Максимум за півтора року ваш бізнес окупиться, якщо ваша націнка буде не менше 40%.

Підсумок.

Все в ваших руках, головне бажання працювати і любити те, що ви продаєте. Ви повинні бути прихильником ЗСЖ і розбиратися у всіх нюансах, щоб продажі добре йшли.

При постійному вивченні ринку і попит, ви будете збільшувати асортимент товару, що призведе до ще більшого прибутку.

Сподіваємося, що даний приклад бізнес-плану допоможе вам відкрити свій магазин.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.