Фермерське господарство

06.12.2017 - 10:43 | Категорія: Сільське господарство

Фермерське господарство. При відкритті фермерського господарства варто враховувати той факт, що ферми з багатопланової спеціалізацією приносять набагато більший дохід, а найголовніше, стійкі до змін ринку. Але для відкриття великої ферми потрібні чималі витрати, тому варто почати тільки з одного напрямку, але мати на увазі подальше розширення.

Можна вибрати вирощування зернових культур, овочів, зелені, ягід і фруктів, або розведення індиків, птахів, риб, свиней, корів, кроликів, кіз.

Що добре в фермерському господарстві, так це те, що паралельно можна отримувати додатковий прибуток, наприклад, якщо підприємець вирощує овочі, то може заморожувати овочі та фрукти і реалізовувати їх як готовий продукт. Або виготовляти м’ясні вироби, ковбаси, делікатеси, якщо фермер вирощує худобу. Фермер, який займається вирощуванням зернових культур, може виробляти борошно, крупи або відкрити пекарню і продавати хлібобулочні вироби.

З чого почати бізнес? Для початку подбайте про реєстрацію юридичної особи. Якщо Ви безробітний і не досягли ще пенсійного віку, то можете подати заяву на самозайнятість в сільському господарстві і отримати від держави 50 000 – 60 000 рублів на початкові витрати.

На позику від держави можуть розраховувати тільки ті фермерські господарства, які внесені в програму розвитку АПК.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.