Розведення шиншил

23.05.2018 - 22:17 | Категорія: Сільське господарство

Розведення шиншил – перспективний і високоприбутковий бізнес, не дивлячись на те, що далеко не новий. Справа в тому, що шиншила – екзотичний звірок з Південної Америки, який проживає на висоті 5000 м. Над рівнем моря. І оскільки проживання в місцях, де сильні перепади температури (іноді досягає -30 градусів) і важкі умови для життя, то важливо, щоб організм звірка зміг захистити себе, тому шкірка шиншил дуже м’яка і густа. В одній волосяної цибулини ростуть 60-80 волосків, причому настільки тонких, що вони нагадують павутину. Активний вивезення шиншил почався в 1880 роках, після чого був внесений заборона на вивезення цих звірків, тому що вони стали зникати як вид. Саме тому зараз розведення шиншил високоприбутковий бізнес, який не потребує великих витрат на утримання звірів.

Основна стаття витрат це покупка сімейства шиншил. Один звірок коштує 4000 рублів, біла шиншила коштує 7 000 рублів, а вартість екзотичних звірів становить 6000 доларів за одного звірка.

Шиншила дає потомство 3 рази в рік, по 5 дитинчат. Але не дивлячись на це, цей бізнес довгий і варто відразу запастися терпінням. Досить одного співробітника, щоб доглядати за 500 звірками при середній зайнятості 40 годин в тиждень.

Витрати, пов’язані з утриманням шиншил, мінімальні, тому що вони харчуються комбікормом і сіном. На розведення 1 звірка до 10 місяців буде потрібно всього 180 рублів за весь час. А вартість шкурки становить від 50-до 100 доларів. Вартість шкурки в готовому виробі становить 1 000 євро.

Шкурки шиншил настільки затребувані, що просто неможливо домогтися надлишку продукту, а створення стабільного бізнесу на тривалий період часу гарантовано.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.