Розведення страусів

01.04.2018 - 06:07 | Категорія: Сільське господарство

На перший погляд здавалося б екзотична ідея, але як показала практика європейських країн, розведення страусів є вельми прибутковим бізнесом. Тому зараз розведенням цих птахів займаються в країнах СНД і Росії. Не дивлячись на те, що батьківщиною страусів є спекотна Африка, фізіологія цих птахів дозволяє їм переносити холоду, вони можуть спокійно гуляти по снігу. Сьогодні страусині ранчо є навіть в Сибіру. Розводити страусів вигідно так само в силу їх багаторічної здатності розмножуватися, так самки можуть мати потомство до 30 років, а самці до 40 років. До того ж при зростанні 2,5 метра їх вага досягає 150 кг, що в рази вигідніше розведення звичайної домашньої птиці.

Тому страуси це вигідна і довгострокова інвестиція. Найкраще розводити африканських чорних страусів, тому що вони швидко ростуть – достатньо 10 місяців до забою.

Як можна заробити на розведенні страусів? По-перше, страусина ферма виробляє м’ясо з низьким вмістом холестерину і високим вмістом білка, а так само яйця, з яких можна робити сувеніри, до того ж вони корисні через низький вміст того ж холестерину.

Крім цього страусина шкіра, жир і пір’я – це все цінні продукти для виробництва різний виробів: від ковбойських чобіт до косметичних засобів.

Основні витрати на бізнес становить закупівля птахів (п’ятиденні курчата – 100 $, однорічна самка – 1000 $, дворічний самець – 1200 $) і створення сприятливих умов для птахів (велика територія, відсутність грунтових вод, віддаленість шумів, сухість, захищеність від вітру).

В цілому, розведення страусів не вимагає особливих умов і колосальних витрат на утримання.

А деякі ферми мають додатковий заробіток на проведенні екскурсій по страусиній фермі, що ще більше привертає інтерес людей до страусиної продукції.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.