Вирощування полуниці

01.02.2018 - 17:55 | Категорія: Сільське господарство

Вирощування полуниці – перспективний бізнес в сфері сільського господарства, тому як щорічне споживання полуниці в нашій країні зростає на 30-40%. Для того, щоб почати бізнес з вирощування цієї культури, слід запастися самими рослинами, вирощеними з вусів першого і другого порядку. Найбільш вдалі сорти полуниці це Ельсанта, воля, кама, кембрідж, ред Капулет, Глім, Віже.

Для бізнесу буде потрібно теплиця. Теплиці бувають скляні, покриті плівкою і полікарбонатні. Якщо ви плануєте серйозний бізнес, то вибирайте третій варіант. Не дивлячись на те, що полікарбонатні теплиці найдорожчі, зате Вам не доведеться боятися заморозків і возитися з важкої конструкцією, як у випадку зі скляною теплицею.

У бізнесі з розведення полуниці не будуть потрібні підсобні робітники, тому як все можна робити самостійно. Але якщо Ви вже є власником кількох плантацій і не встигаєте обходитися своїми силами, то тоді будуть потрібні наймані робітники.

На початкових етапах полуницю можна вирощувати голландським методом, який передбачає створення 2,5-метрового грунту, загорнутого в поліетилен з отворами в шаховому порядку. За такою технологією полуницю можна навіть вирощувати в сараї або в квартирі.

Найголовніша проблема – це проблема збуту. Тому, якщо Ви плануєте поставляти полуницю в магазини, важливо дотримуватися таких правил збору врожаю: необхідно ягоду збирати відразу в ящики або кошики, в яких вона зберігається. Ні в якому разі не слід пересипати ягоду, тому що так вона швидко псується. Влітку найпростіше продавати полуницю на ринку, а взимку або в магазини, або переробникам, які використовують її для виготовлення йогуртів, соків, джемів, варення.

Рентабельність полуничного бізнесу становить 75%.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.