Бізнес план: створення пасіки

26.09.2016 - 11:18 | Категорія: Сільське господарство

Створення пасік і розведення бджіл – ці ремесла відомі людині дуже давно. Ще на Русі у людей був достаток меді. Цьому сприяли хороші ліси, природа яких була медоносної.опоможе збільшити свої доходи. Один з них – створення пасіки. Головним продуктом є мед. Про його цінності знають всі. У ньому знаходиться велика кількість корисних речовин, які допомагають людському організму.

Створення пасік і розведення бджіл – ці ремесла відомі людині дуже давно. Ще на Русі у людей був достаток меді. Цьому сприяли хороші ліси, природа яких була медоносної.

Рекомендується займатися бджільництвом в сільській місцевості, так як мед виходить чистіше, та й території для цього більше. Але не виключений варіант розведення бджіл в місті., Але за умови, що є хоч невелику ділянку землі. Знадобиться огорожа пасіки і установка замків на ворота або хвіртки.

Пасіка складається з декількох вулик. Бджоли розташовані в них сім\’ями. Важливим є те, що при розведенні бджіл постійне керівництво господаря не обов\’язково. Комахи справляються самі, без участі інших осіб.

У бджільництві є кілька негативних сторін. Одна з них – контакт з бджолами. Якщо не мати певних навичок це стає небезпечно для людини.

Ще одна погана сторона цього бізнесу – бджоли хворіють http://nasekomyh.ru/category/pchelyi-osyi-i-muravi/. Це знижує роботу і призводить до загибелі. Щоб такого не сталося, треба знати декілька правил.

Доходи від бджільництва великі. Підприємець може продавати не тільки мед, але й прополіс, віск або бджолина отрута.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.