Бізнес ідея: як організувати ставок для платної риболовлі

14.09.2016 - 00:59 | Категорія: Сільське господарство

Риболовля, напевно, найпоширеніший відпочинок росіян, і заробити на цьому відпочинку можуть не тільки ті, хто організовує тури в Астрахань і Кольський півострів, а навіть ті, хто зможуть правильно організувати риболовлю на будь-якому придатному для риболовліРиболовля, напевно, найпоширеніший відпочинок росіян, і заробити на цьому відпочинку можуть не тільки ті, хто організовує тури в Астрахань і Кольський півострів, а навіть ті, хто зможуть правильно організувати риболовлю на будь-якому придатному для риболовлі ставку. Ліцензований організований лов поки ще розвивається і молодий бізнес.

Певні труднощі створює не завжди зрозумілі закони в сфері рибальства. До кінця не ясні умови оренди природних водойм, і порядок створення штучних. У Московській області є досить успішні і працюючі проекти.

Де за кілька сотень рублів, можна залишитися з уловом, що радує будь-якого рибалки. Відкриття нових водойм, підтверджують те, що даний бізнес вигідний. Власники платних водойм не сподіваються на швидкий прибуток, але роблять все, для того, щоб справа для душі процвітало. Вони чистять водойми, і стежать за тим, щоб риба в водоймах була здоровою. Більше інформації про рибаку та водойми на сайті fishingural.ru. Для отримання прав на ведення бізнесу в сфері рибальства, потрібно отримати наступні дозвіл на використання водних ресурсів. Уповноважений орган Комітет рибальства РФ, і регіональні представники. Придбання ліцензії зобов\’язує виконувати певні обов\’язки на власника водойми: очищення берегової лінії, осушення прибережних боліт, меліорація, заповнення водойми рибою. Всі ці пункти перевіряються держ. органами, також повинні дотримуватися санітарно екологічні норми.

Є три шляхи відкриття рибальського бізнесу. Перший – покупка бізнесу вже готового. Другий дуже складний і витратний. Орендувати природна водойма у держави, очистити і облагородити його. Але немає гарантій, що в наступному році продовжать ліцензію, в цілому витрати на таку оренду невигідні. Третій спосіб значно простіше, досить лише взяти в оренду готовий водойму, таким чином, стартові вкладення будуть залежати від того який це водоймище, якщо на водоймі немає будиночків для відпочинку, обладнаних пляжі, то витрати мінімальні, якщо ж це досуговая інфраструктура, то ціна буде досить високою. Брати в оренду коштує ті водойми, які розташовані не більше ніж за півгодини їзди від міста, окупність таких водойм, як правило, вище. Вкладення в платний водойму слід розподіляти таким чином – на першому місці очищення і облагороджування водойми, на другому зариблення водойми, і на третьому закупівля кормів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.