Як організувати бізнес на розведенні свиней

21.08.2017 - 08:58 | Категорія: Сільське господарство

В даний час людей більше турбує здорові і натуральні продукти харчування. Кращим варіантом вирощувати здорову їжу є прибутковим бізнесом. І зараз з’являється дуже багато свиноферм, бо Свині не вибагливі до їжі і до того ж у них дуже швидке зростання. І багато фермерів вважають це дуже вигідним заняттям.В даний час людей більше турбує здорові і натуральні продукти харчування. Кращим варіантом вирощувати здорову їжу є прибутковим бізнесом. І зараз з’являється дуже багато свиноферм, бо Свині не вибагливі до їжі і до того ж у них дуже швидке зростання. І багато фермерів вважають це дуже вигідним заняттям.

А вигідним, воно вважається тому, що державні органи проводять ретельний контроль за ввезення м’ясної продукції. Для розвитку свиноферм держава пропонує різноманітну допомогу. Так само як і з будь-якому бізнесі і тут є свої підводні камені господарювання. І перш ніж почати займатися в даній галузі потрібно розробити план по його веденню.

Етапи бізнесу з розведення свиней:

– На початку треба визначити скільки голів свиней знадобитися для відкриття бізнесу. Безсумнівно потрібні початкові фінанси, але не варто витрачати відразу багато грошей для покупки великої кількості свиней. Досить придбати всього 300-450 голів свиней. Даного числа досить, що б розподілити які підуть на розмноження, а які прибуток.

– Наприклад при даному розкладі, свиноматок може бути від 100 до 250 голів, а кнурів в достатній мірі від 15 до 25 голів. А решту залишимо відгодівлю і подальший продаж.

– Перед покупкою необхідно ретельно вивчити родовід свиней. Що б виявити танок і мінуси перед їх придбанням.

– Не рекомендується дозволяти спорідненого спаровування, тому купуйте свиней у різних продавців. Враховуйте такий нюанс, що свиноматка приносить здорове потомство перші п’ять років. І при формуванні стад свиноматок ретельно стежте, за тим щоб туди не потрапляли слабкі тварини.

– Може виникнути таке питання про вибір приміщення для ферми. Чи потрібно брати його в оренду або краще викупити, а може бути його самому побудувати. Головне завдання полягає в тому, на який час ви плануєте ведення господарства. І яке знадобиться для цього приміщення. Найкраще орендувати або викупити готову свиноферму, ніж чекати закінчення будівництва своєї.

– У будь-якому з приміщень яке ви придбаєте необхідний буде спеціалізований ремонт і його реконструкція. Потрібно буде зробити як косметичні роботи тай і спеціальні. І необхідно знищити всіх гризунів.

– Якщо у вас є необхідне обладнання, потрібно перевірити на наявність несправності і полагодити. І Можливо докупити як потрібні матеріали й спеціальний інвентар.

– Так само необхідна надійна система опалення та вентиляція. Тому що в цеху для свиноматок, не можна допустити холод і протяги. І необхідно завжди підтримувати необхідну температуру повітря. У пологовий цех треба облаштувати спеціальними будиночками обладнаними лампами для зігрівання новонародженого потомства.

– При будівництві ферми знадобиться такі види приміщень як зимовий, так і літній. І необхідно, що б вони відповідали всім вимогам, пред’явленим до них.

-При Вирощуванні свиней необхідно використовувати два види корму: рідкий і сухий. Припустимо, сухий корм краще все використовується, тому що здійснюється високий рівень відповідності санітарно-гігієнічним вимогам. Так само він зручний, якщо вибрати автоматизовану систему подачі корму. Яка подається за спеціальними дозаторам в певній час.

Скільки буде потрібно людина.

У вашому бізнесі все залежить про вас. Якщо ваше підприємство буде автоматизованим, то менше буде потрібно людина для його обслуговування. Безсумнівно, зовсім виключити людську робочу силу не вдасться, так як спеціалізована техніка не завжди справляється з покладеною на неї роботою. Не виключайте такого моменту, що доведеться користуватися послугами кваліфікованих фахівців для навчання працівників ферми. Або найняти досвідчених людей. Для функціонування ферми необхідно найняти ветеринара або зоотехніка і ще необхідний бухгалтер і керівник. Якщо починати свій бізнес з 300-4500 голів, то для роботи необхідно буде 10 чоловік.

У справі по вирощуванню синьою необхідно багато передбачити. У нього потрібно включати не тільки у професійному доборі потрібних фахівців і необхідно дати оцінку тому як вони здатні працювати в команді. Обумовлюється це тим, що у кожного буде своя специфічна спрямованість. І Необхідно що б всі працювали злагоджено, крім окремих фахівців. Наприклад зоотехніки займаються тим що биувелічівать продуктивність, а якщо ветеринар буде допускати в своїй роботі помилки, це може привести до нульової роботі попередніх працівників. Якщо зоотехнік краще виконує свої зобов’язання, тим простіше буде робота ветлікаря. Отже, економісти роблять розрахунки за кінцевим результатом.

І допускається не проводити розрахунки приросту свінейв певні періоди, і якість зооветеринарних послуг. Хоча для обліку витрат повинні бути враховані всі взаємопов’язані елементи підприємства. Розвиток якості виконання роботи зоотехніків – веде на краще приросту голів поросят і підвищенню роботи ветеринарів. Якщо враховувати абсолютно весь процес в сукупності, то це призведе до підвищення доходів. Отже кожний наступний приплід, порося від однієї свиноматки дає можливість про резервацію місць і додаткового прибутку.

Планована прибуток і витрати.

Прибуток проводиться від збуту. Необхідно укладати договори і одним або декількома міськими ринками. Але на цьому не варто обмежуватися, якщо вам дозволяє продукція, то можна розглянути додатково магазини, кафе, ресторани, шашличниеі інші варіанти. Реалізовувати можна як готовим м’ясом, так і живою вагою. У продаж включається вся свиня і її органи. Тільки дохід більше 1 млн. Рублів може становити від продажу м’яса. Також продаючи молодих поросят, дохід складає більше 500 000. Разом в рік дохід може бути близько 1,5 млн. Рублів. Прибутковість свиноферми повністю залежить від вашого підходу і може варіюватися від 1 до 3 років. Хоча завжди є можливість розширювати своє виробництво, збільшуючи внесок коштів, отже і прибуток буде зростати.

Прибуток вона і є прибуток, а так само і присутні витрати, перше, на що підуть витрати це на свиней, розширення приміщень, закупівля обладнання та корми, виплата заробітної плати працівникам і багато іншого. Але це не має на увазі, що при розрахованим підході, и не в силах при розглянутих витратах непогано заробляти. Перші витрати є наступними: приміщення близько 1 млн. Рублів. Який воно буде площі і від інших аспектів. Устаткування яке буде використовуватися в середньому від 1 до 2 млн. Рублів. Все залежить для яких цілей і що купувати. Заробітна плата для персоналу буде становити приблизно півтора мільйона рублів. В середньому одна свиня обходиться від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Не варто економити на щеплення. У порівнянні з вищевказаними сумами і з огляду на корм тваринам. Вам приблизно знадобиться 7 млн. Рублів.

Де зробити свиноферму і купити свиней.

Зрозуміло байдуже який заклад, необхідно що б воно знаходилося не пода Льоку від міста. Адже через специфіку свиноферми її на території міста не можна будувати. Підходящим варіантом підходить селище, село чи іншого населеного пункту розташована не пода Льоку від міста. Мінімальний розмір свинячий ферми повинен бути приблизно 40 м для 200 голів. Будівельний матеріал вибирається з його вартості, а якщо обмеження на цей аспект відсутні, то краще виготовити ферми з бруса. Головний фактор будівництва ферми, в ній повинно бути достатньо світла, і його оснащеності. Тварини повинні бути розподілені і кожен перебувати в своєму цеху.

Враховуйте що знадобляться приміщення такі як: для годування і відпочинку тварин і вигулу і появи потомства. Свиней можна придбати на найближчих свинофермах, тільки необхідно визначити кількість і породу. Підготувати транспорт для перевезення.

Зрозуміло для початку будь-якого бізнесу необхідний чіткий план і кваліфіковані фахівці, і також потрібно буде вкладення сил і засобів, а вже потім очікувати прибуток. Найголовніше не відкрити підприємство, а підтримувати його працездатність.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.