Як організувати бізнес на вирощуванні овочів на продаж

26.07.2017 - 02:44 | Категорія: Сільське господарство

Досліджуючи всі можливі види заробітку, необхідно рахуватися з великою кількістю обставин. Основним є потенціал власника. Його здібності до ведення та розвитку бізнесу і звичайно передбачуваний розмір початкового капіталу. Так само необхідно визначити, чи буде бізнес для вас додатковим заробітком до основного доходу, або основним. Бізнес будучи основним передбачає можливості для зростання і збільшення масштабів.Досліджуючи всі можливі види заробітку, необхідно рахуватися з великою кількістю обставин. Основним є потенціал власника. Його здібності до ведення та розвитку бізнесу і звичайно передбачуваний розмір початкового капіталу. Так само необхідно визначити, чи буде бізнес для вас додатковим заробітком до основного доходу, або основним. Бізнес будучи основним передбачає можливості для зростання і збільшення масштабів.

Сільськогосподарська діяльність є одним з довгостроковим напрямом в бізнесі. Не секрет, що на нашому ринку все складніше знайти натуральні продукти вітчизняного виробництва. Так як вони поставляються з-за кордону, їх якість і відсоток свіжості під великим питанням. У зв’язку з цим ціни на них з кожним днем ??все вище. Тенденція зростання цін неухильно в цьому напрямку.

Овочівництво одне з найуспішніших напрямку ведення такого роду бізнесу. Можливість збору декількох урожаїв в сезон, недовгий період зростання, все це збільшує можливість для більшого обороту овочів.

Відправною етап для розвитку такого виробництва, виявлення районів для виведення, тих чи інших видів культур. Головним і основним критерієм хорошого врожаю є родючість грунту. На даний момент жителі землеробських регіонів Росії перебираються в міста. Що відкриває можливість придбання їх земель за помірну, часом низьку ціну.

Виділимо основні щаблі ведення бізнесу по вирощуванню овочів:

Пошук родючих земель для вирощування культур.

Виявлення основних культур, які ростуть в даній місцевості.

Відбір видів овочів, найбільш придатних для зростання в погодних умовах обраної місцевості.

Визначившись з культурами, потрібно провести моніторинг ринку насіння і критерії їх використання. Ознайомтеся з часом зростання рослин, етапи і особливості в різній грунті. Вивчіть методи обробки. Виявити технології за допомогою яких буде відбуватися вирощування культур. Чим більше ви будете знати про вирощуваної культури, тим швидше досягнете успіхів у цій галузі.

Як тільки ви визначитеся з вирощуваної вами культурою і способами догляду за нею, почніть пізнавати ази овочівництва. Варто зауважити, що більшість сформованих думок про відсутність перспектив і малої прибутковості в цій області, як раз виходить від безграмотності фермерів і не бажання розвиватися і застосовувати нові технології в тій області. Вважаючи, що фермер – це селянин своєї землі, що працює впроголодь, люди забувають, що злагоджений бізнес і хороші знання в ньому роблять з фермера успішного бізнесмена з великою площею володінь і перспективами на майбутнє.

Етапи вирощування овочів. Щоб отримувати хороший урожай необхідно визначити черговість висаджування тих чи інших культур, з огляду на температурні умови і періоди їх дозрівання. Все це принесе вам можливості отримати два врожаї на рік або навіть в сезон. Висадивши редис, при потрібній температурі через сорок днів він дозріє. А ви вже зможете висадити перець, баклажан або томати. Таким чином вийде два врожаї на одній ділянці землі. Так створюючи вигідні умови для росту рослин, при грамотному підході до догляду за ними, рентабельність вашої продукції зросте в рази.

Організація збуту овочів:

Більше вигоди. Продаж самостійно на ринкових і оптових площах, організувавши транспортування.

Менше вигоди. Реалізація на оптові склади.

Вигідно. Поставка в магазини і мережі, а так само ресторани. Важливим аспектом буде постійні поставки завжди свіжої продукції.

Нові можливості. Виробництво екологічно чистої продукції за загальноприйнятими методиками, для передчасно здійснили замовлення клієнтів. У такому випадку виробник несе повну відповідальність за відсутність хімії, натуральність своєї продукції.

Овочі високої якості – запорука вашого успіху. Що найголовніше в овочівництві? Звичайно завжди свіжі овочі. Вирощується вами продукція завжди повинна бути кращої якості, елітних сортів, бути екологічно чистими продуктами, нешкідливою і безпечною для споживача. І найголовніше, ви повинні отримувати великі обсяги врожаю якомога частіше. При цьому навіть в такій області існую свої норми і стандарти. Продукція підлягає сертифікації. Звичайно це все ідеальна картина для ведення овочевого бізнесу. Найчастіше ми зустрічаємо, товар з відсутністю будь-яких сертифікатів. У такому випадку виробник не зможе дати ніякої точної інформації про товар, якими мінералами насичена грунт, на якому проростають овочі, а район в якому він їх вирощує і зовсім може виявитися не благополучним для такого виду культур. Звідси і неякісна продукція, що швидко псується і дрібну картоплю, гіркі огірки та ін.

Витрати в овочевому бізнесі. Перш ніж почати своє виробництво необхідно запастися потрібними матеріалами. В першу чергу приділити час купівлі насіння і саджанців. Обзавестися препаратами для обробки рослин від зовнішніх впливів і паразитів. Для кращого росту і дозрівання, знадобиться підгодовувати грунт культур мінералами та іншими поживними речовинами. Обзавестися всім необхідним для зведення і ремонту споруд для кращого росту рослин. Буде потрібно автотехніка для перевезень. Розрахувати витрати на світло, тепло і водопостачання. Врахувати оплату робітників і різних соціальних відрахувань.

Існує певна формула розрахунку вартості вирощеної продукції. При якій необхідно поділити всі витрати на масу отриманої при зборі врожаю продукції, готової до реалізації.

Фінансова вигода вирощування овочів на відкритому грунті. Така величина встановлюється:

від виробництва всіх овочів в будь-якому вираженні (натуральному чи грошовому) на гектар землі;

ціною за один центнер продукції;

ефективністю праці;

основного доходу зі всієї продукції;

трудомісткістю;

обсяг отриманого прибутку до одиниці площі.

Фінансова вигода при вирощування овочів в захищеному грунте. Определяется:

отримана продукція, в грошовому або натуральному еквіваленті зібрана з одного квадратного метра землі;

витраченими силами і вкладеннями на один центнер вирощених овочів;

доходом з одного квадратного метра і одну раму.

Вигода ведення бізнесу на вирощуванні овочів досить велика. Максимальний прибуток від картоплі доходить до трьохсот відсотків. Коли на працю, з розрахунку на один засіяний гектар, йде до п’ятисот человекочасов. А на один центнер продукції припадає до п’яти человекочасов.

Одного робочого буде досить, при веденні тепличного господарства, на територію в двісті квадратів. Ваші теплиці зможуть окупитися вже за 9-10 місяців.

Перевага ведення овочевого господарства на особу. Все що потрібно, це грамотний підхід і старанність. Наші прадіди тільки цим і жили, кажучи про подяки землі. При правильному і вмілому підході, земля вас віддячить своїми врожаями.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.