Залишіть коментар
Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.
Нижче мова піде про питання відкриття фермерського господарства, ми розглянемо з якими проблемами можна зіткнутися і як їх вирішити. Також розробимо типовий бізнес-план відкриття фермерського господарства. Для початку дамо визначення самого поняття селянського фермерського господарства(СФГ) – це комерційна організація, метою якої є отримання і максимізація прибутку шляхом випуску і реалізації сільськогосподарської продукції. Прибуток, отриманий від продажу сільгосппродукції повинна становити від 70 відсотків від загального прибутку.Нижче мова піде про питання відкриття фермерського господарства, ми розглянемо з якими проблемами можна зіткнутися і як їх вирішити. Також розробимо типовий бізнес-план відкриття фермерського господарства. Для початку дамо визначення самого поняття селянського фермерського господарства(СФГ) – це комерційна організація, метою якої є отримання і максимізація прибутку шляхом випуску і реалізації сільськогосподарської продукції. Прибуток, отриманий від продажу сільгосппродукції повинна становити від 70 відсотків від загального прибутку.
Серед сільського населення цей бізнес набуває все більшої популярності, оскільки для розвитку селянсько-фермерського господарства створюється все більше і більше підтримують державних програм, а також вдосконалюється податкова політика по відношенню до СФГ. Бажаючи освоїти дану сферу економіки і успішно реалізувати своє господарство в якості фермерського, необхідно добре розібратися в усіх дрібницях, розрахувати витрати по відкриттю, спланувати майбутній прибуток і вирішити ряд інших питань. Дана стаття допоможе реалізувати всі ваші мрії і плани по відкриттю СФГ.
Бізнес-план фермерського господарства – зразок.
Бізнес-план по відкриттю фермерського господарства може бути розроблений як для дрібної, так і для великої ферми. Також він може відрізнятися за видами діяльності господарства, увага може бути зосереджено тільки на одному-двох видах, або планується освоєння ряду видів діяльності. Більш того, в бізнес-плані необхідний облік в цифрах, а вони часто є абсолютно несумісними. Тому буде запропоновано типовий бізнес-план з можливістю самостійного заповнення вартісних та кількісних показників.
Потрібно звернути увагу на початкові вкладення, тому що великі ферми, згідно зі статистичними даними, є найбільш стійкими, але вони і вимагають більших витрат, а дрібні фермерські фірми не вимагають багато вкладень, а й в перспективі розглядаються як менш стійкі до ринкових змін.
Напрямки діяльності.
Землеробство.
В першу чергу можна зайнятися таким видом як землеробство або вирощування. Вирощувати можна різні культури, але варто звернути увагу на такі, попит на які найбільш постійний, цілорічний, а також зіставити витрати на їх вирощування. Наведемо список найбільш вдалих і користуються попитом:
– Овочеві культури: картопля, кабачки, баклажани, капуста, огірки, помідори та ін .;
– Зерно: овес, пшениця, ячмінь, жито та ін .;
– зелень;
-фрукти: сливи, яблука, груші, персики, абрикоси та ін .;
-ягоды: клубника, малина, вишня, черешня и др.
Тваринництво.
Розводити можна наступних тварин:
-крупнорогатий худоба, свині, коні, вівці;
– Розведення птахів: кури, індики, гуси та ін .;
– Бджільництво;
– Розведення риб: щука, короп, сом і т. д.
Додаткова діяльність.
Освоюючи різні види діяльності в сфері сільського господарства не потрібно зациклюватися на якомусь одному, двох видах, тому що в сільському господарстві мається на увазі використання виробленої готової продукції в якості сировини для подальшої переробки. Так, наприклад, існують такі можливості:
– Вирощуючи ВРХ і свиней, ви отримуєте власну сировину для виготовлення тушкованого м’яса, маринованого шашлику, м’ясних напівфабрикатів, ковбас і ін., А також всіх видів молочної продукції;
– Вирощуючи овочі і фрукти, можна додатково зайнятися їх консервацією, сушінням або заморожуванням;
– Вирощуючи зернові культури, є можливість виробництва борошна і крупи, як для продажу, так і для подальшого використання в якості сировини для випічки хлібобулочних виробів.
Це тільки маленька частина списку всіх можливостей, насправді можна розвиватися і розвиватися, освоюючи все нові види виробництва.
Оформлення СФГ.
Якщо ви вирішили створити селянсько-фермерське господарство, то слід знати наступне:
– СФГ можуть відкрити працездатні особи РФ і іноземні, а також особи без громадянства;
– Члени СФГ: подружжя та їх родичі не більше ніж з 3 сімей, при цьому діти і внуки приймаються до складу членів СФГ у віці 16 років; Не здійснений в родинних стосунках громадяни (не більше 5).
СФГ створено з моменту державної реєстрації в законодавчому порядку.
Державна підтримка СФГ.
Кредити за вигідними умовами на розвиток сільського господарства видаються фермерським господарствам, які беруть участь в програмі розвитку АПК.
Для відкриття індивідуального підприємця вам можуть надати стартовий капітал від держави в сумі 50000 тисяч рублів, для цього потрібно зареєструватися як безробітний і написати заяву на самозайнятість.
Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.