Як відкрити крюїнгове агенство

09.05.2017 - 10:50 | Категорія: Сфера послуг

Багато хто не раз, напевно, задавався питанням, як відкрити крюїнгову компанію або крюїнгове агенство? Але знайти інформацію з цього питання не вдавалося – а діючі компанії, звичайно ж, про це не розкажуть. Ми спробуємо в цій статті описати основні моменти і процес створення морської крюїнгової компанії.Багато хто не раз, напевно, задавався питанням, як відкрити крюїнгову компанію або крюїнгове агенство? Але знайти інформацію з цього питання не вдавалося – а діючі компанії, звичайно ж, про це не розкажуть. Ми спробуємо в цій статті описати основні моменти і процес створення морської крюїнгової компанії.

Слово крюїнг – це англійське слово, і означає воно – наймати екіпаж. Таким чином, крюїнгова компанія повинна займатися підбором професійних моряків і комплектації на іноземні судна і не тільки, через агентів або безпосередньо.

Для створення компанії необхідно пройти державну реєстрацію, наприклад, зареєструвати ТОВ «крюїнг». Залежно від законодавства країни, залежить отримання ліцензії. Наприклад в Грузії на сьогоднішній день ліцензії не потрібно – працевлаштування моряків вказані в статуті фірми. Більш детальну інформацію можна отримати у будь-якого юриста, який працює в морській галузі.

Більш складний і трудомісткий спосіб, але якісний – це особиста реєстрація кожного моряка в своєму комп\’ютері, тобто базі даних. Для цього вже необхідно зняти офіс, обладнати його комп\’ютерною технікою, факсом і т.д. Ключовий момент є у всій роботі крюїнг-менеджер. Крюїнг-менеджером можете стати і самі Ви – найголовніше це знати англійську мову, розбиратися в морській документації. Але все-таки Вам бажано найняти колишніх працівників крюїнгової компанії або просто знайти підходящу кандидатуру. Вся основна робота лягає на крюїнг-менеджера, від переговорів, до пошуку судновласника (агента).

Також при відкритті крюїнгової компанії Вам насамперед необхідно створити сайт Вашої майбутньої крюїнгової компанії. Це є дуже важливим фактором, і ні в якому разі не вдавайтеся до безкоштовних конструкторів сайтів. Сайт повинен виглядати суворо, і мати ім\’я з відповідною назвою Вашої крюїнгової компанія, і обов\’язково, щоб були в доменній зоні .com.org. .ЄС. .ru і т.д. Радимо звернутися щодо створення морського сайту для крюїнгової компанії до професіоналів цієї справи. Наприклад, компанія спеціалізується на розробці і просування саме сайтів для крюїнгових агентств, і морській індустрії.

Після того, як у Вас буде свій сайт, база даних моряків, офіс – Вам необхідно зробити презентацію Вашої компанії і розіслати по морським компаніям з пропозицією про Ваші послуги.

Важливий фактор для компанії є фінансова система – джерела доходів.

Морські компанії самі оплачують за кожного моряка певну суму – в залежності від посади і типу судна. Хабарі, з боку крюїнговою компанії категорично заборонені! Це навіть вказується в договорах з компаніями, з якими Ви будете працювати. В іншому випадку Ви просто втратите авторитет і підете з ринку.

А тепер підіб\’ємо підсумки коротко: щоб відкрити крюїнгову копанію, Вам необхідно зареєструвати фірму, зібрати базу даних моряків, знайти крюинг-менеджера або стати таким, створити сайт для крюїнгової компанії, зробити презентацію про компанію. Тільки після цього Ви вже зможете почати шукати партнерів для подальшої роботи.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.