Надання послуг мобільного шиномонтажу – особливості та переваги даного бізнесу

16.09.2016 - 10:34 | Категорія: Сфера послуг

Кожен автолюбитель періодично звертається в шиномонтаж, що б «перевзути» свого залізного коня. При необхідності заміни коліс їх підкачки, балансування або ремонту, клієнт може просто набрати телефонний номер і до нього приїде спеціальний автофургон, укомплектований для шиномонтажу всім необхідним обладнанням. Такі послуги надаються двома автомеханіками, які на місці роблять необхідний ремонт.Кожен автолюбитель періодично звертається в шиномонтаж, що б «перевзути» свого залізного коня. При необхідності заміни коліс їх підкачки, балансування або ремонту, клієнт може просто набрати телефонний номер і до нього приїде спеціальний автофургон, укомплектований для шиномонтажу всім необхідним обладнанням. Такі послуги надаються двома автомеханіками, які на місці роблять необхідний ремонт.

Такі автомобільні послуги дуже ефективні і дають багато переваг, якщо порівнювати зі стаціонарним шиномонтажем.

Перший плюс. Виробляти шиномонтаж на виїзді простіше і зручніше, та й більш економно. Адже для подібного бізнесу, немає потреби купувати земельну ділянку з відповідним приміщенням. Так само не потрібно наймати багато працівників. Для такої роботи потрібні один – два тямущих автомеханіків. Завдяки оперативності автотранспорту та його мобільності, кожен клієнт може отримати потрібну допомогу.

Крім інших, дана послуга буде популярною у автовласників віддалених районів, де поруч немає автосервісів. Такий вид послуг сподобається і корпоративним клієнтам, які мають солідний автопарк. А водії, у яких поломка з колесами сталася на дорозі, в першу чергу будуть дзвонити в таку службу.

Ще одним плюсом є – мінімум витрат на рекламу і пошук клієнтів. Вам необхідно буде розмістити на кузові свого фургона необхідну інформацію: адреса сайту в інтернеті і номер телефону. Використовуючи магазини автозапчастин та автозаправки, поширювати свої візитки.

І так. Вам знадобиться для роботи автофургон, який має вантажний відсік площею 13 м2 і більше. Необхідно враховувати, що в ньому повинні вільно рухатися двоє людей. Говорячи про робітників, то тут не можна забувати, що від їх досвіду і вміння буде залежати Ваша репутація і репутація ваших послуг. Тому, поставтеся до підбору з усією строгістю і відповідальністю.

Мобільний сервіс має достатній спектр послуг: Мобильный шиномонтаж, – зміна коліс і колісних дисків, ремонт покришок, установка гуми, підкачка і балансування коліс і так далі. Головною умовою для такого бізнесу буде наявність необхідного обладнання для шиномонтажу. І якщо зарекомендувати себе з позитивного боку, то про Вас швидко дізнаються багато власників машин і не потрібно буде шукати нових клієнтів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.