Як швидко заробити гроші в новий рік – кращі способи

23.05.2016 - 13:40 | Категорія: Сфера послуг

Ні для кого не секрет, що Новий рік є родинним святом, кожен прагне зустріти його з родиною, з близькими і коханими йому людьми. Це свято може стати приводом нарешті зустрітися з друзями і давніми знайомими. Тому робота в новорічні свята вважається злочином проти самого себе. Але Новий рік – це так само відмінний шанс заробити куди більше і простіше, ніж зазвичай.

Кожен в ці дні прагне подарувати свято іншому, не замислюючись при цьому про фінанси. Ми хочемо поділитися дивом з рідними людьми, тому ми готові витратити все на що-небудь незвичайне і дивне. Так на чому ж все-таки можна непогано заробити, знаючи все це? Є кілька способів заробітку в допомогу охочим, для кого це свято є можливістю непоганого бізнесу.Ні для кого не секрет, що Новий рік є родинним святом, кожен прагне зустріти його з родиною, з близькими і коханими йому людьми. Це свято може стати приводом нарешті зустрітися з друзями і давніми знайомими. Тому робота в новорічні свята вважається злочином проти самого себе. Але Новий рік – це так само відмінний шанс заробити куди більше і простіше, ніж зазвичай.

Кожен в ці дні прагне подарувати свято іншому, не замислюючись при цьому про фінанси. Ми хочемо поділитися дивом з рідними людьми, тому ми готові витратити все на що-небудь незвичайне і дивне. Так на чому ж все-таки можна непогано заробити, знаючи все це? Є кілька способів заробітку в допомогу охочим, для кого це свято є можливістю непоганого бізнесу.

Дід Мороз і Снігуронька для привітання дітей та дорослих.

Одним з найпопулярніших і найвідоміших способів заробітку стає послуга «Дід Мороз і Снігуронька на будинок». Для цього вам знадобиться придбати новорічні костюми. Робота ця здебільшого пов’язана з виїздами. Головні герої цього торжества завжди присутній в дитячих садах, на дитячих ранках, на корпоративних вечірках, або якщо батьки вирішили зробити подарунок своїм коханим дітворі, то можливий і виїзд на будинок.

Дана робота зажадає від вас в одному випадку досить весело привітати дитину і вручити подарунки. В іншому – ви повинні мати достатню харизмою, щоб бути провідним на дитячому святі або на корпоративній вечірці. Оплата у всіх випадках обмовляється заздалегідь. Заробіток може бути різноманітним і буде залежати від того, які саме обов’язки ви будете виконувати. На привітанні одну дитину можна заробити близько 800-1000 рублів. Організація веселощів для групи дітей, ведення корпоративної вечірки принесе від 12 000 20 000 рублів.

Няня Снігуронька.

Життя непередбачувана штука, і буває так, що на час святкування батькам не з ким залишити своє улюблене чадо. Дана бізнес-ідея полягає в тому, що ви доглядаєте за дитиною. Ви принесете шматочок чуда в будинок, якщо, наприклад, Снігуронька прочитає йому казку, вислухає його віршик.

Нянею можна стати як самому, так і найняти певну команду. Більше працівників, більший прибуток. З метою поширення інформації про вашу компанію можна давати рекламні оголошення. У разі організації своєї команди заробітком буде вважатися відсоток від укладених угод.

Продаж ялинок, святкових сувенірів та іншого.

Будь-яке Новорічне свято не обходиться без подарунків і сувенірів. Товаром вашої фірми може стати будь-яка продукція: від незначної дрібниці, до великих речей. Чим оригінальніше, красивіше і привабливіше буде продукція, тим популярнішими вона зможе стати. Наприклад, можна продавати сукні та маски, карнавальні костюми, різдвяні светри. Найкраще заздалегідь подбати про асортимент. Не пізніше ніж за місяць до свята необхідно вже визначитися з вибором товару, такого, який зможе зацікавити і справити враження.

Можна зробити найпростіше маркетингове дослідження, показавши вибрані вами речі друзям і знайомим. Поцікавитися у них, що вони вважають найбільш поширеним і популярним. І тільки після позитивних відгуків можна сміливо купувати те, що вам здалося цікавим.

Ходовим товаром на новий рік є живі ялинки. Дана торгівля є традиційним новорічним бізнесом. В цьому випадку слід пам’ятати про отримання договору з лісовим господарством і дозвіл на продаж. Ви можете відкрити кілька торговельних точок по всьому місту. Для цього вам знадобиться команда продавців. Торгові точки краще влаштовувати в найбільш людних місцях. Мінус такого бізнесу – жорстка конкуренція і неможливість реалізації товару після 31 грудня. Вже на ранок 1 січня всі, що не вдалося продати можна сміливо викидати. Подальшої зацікавленості в даній продукції вже не буде.

Подарунковий персональний календар.

Батьки, як правило, щоб порадувати бабусь і дідусів, замовляють такі календарі з фото їхніх дітей, або всієї родини. Деякі таким подарунком хочуть здивувати і порадувати свою дівчину або подругу.

У цій роботі краще заготовити заздалегідь кілька шаблонів. Тоді ви просто будете вставляти фотографії замовника в певні «вікна». Сьогодні часто зустрічається, що замовник вважає за краще не роздруковувати, а отримати в електронному вигляді дане замовлення, щоб зберегти на пам’ять і самим роздруковувати. Деякі роботи, за бажанням покупця, можна відправляти електронною поштою. Витрат в такому випадку у вас ні буде, крім витраченого часу. Один настінний календар в середньому коштує від 150 до 450 рублів, перекидний ж 200-750. Наприклад, якщо ви виконаєте замовлення на чотири перекидних календаря, то вийде заробити 4 800 рублів.

Сувеніри ручної роботи.

Завжди відмінно цінуються сувенірчики, ручної роботи. Завжди приємно дарувати саме такі подарунки, адже вони відрізняються особливим шармом. Такий подарунок виділить вас з натовпу купують китайське одноманітність. Подарунком можуть бути дрібні сувеніри та прикраси. Своєю присутністю приносять тепло домашнього свята.

Якщо ви вмієте шити або в’язати, то прекрасними подарунками стануть іграшки ручної роботи, в’язані ажурні сніжинки, оригінальні дитячі рукавиці з теплою шапочкою. Загалом все на що прийде вам в голову.

Сума реалізації даної продукції зазвичай перевищує витрати в 6-7 разів. Заробіток ж залежить від кількості зробленої продукції і продажів.

Здати на святі дачу або заміський будинок.

Даний вид бізнесу підходить тим у кого є дача або будинок недалеко від міста. У вас є всі шанси непогано заробити на святах. Здати дачу на новорічну ніч коштує дорожче ніж зазвичай, в цілих 5-6 разів.

Орендна плата за приміщення, становить до 300-400 доларів за добу. Приміщення ж зазвичай знімають на 3-4 доби. Заробіток може бути ще пристойний, якщо в будинку є кілька спалень, лазня з басейном. Або сам будинок розташований в мальовничому куточку, оточений лісом. З метою економії постарайтеся прибирання будинку після гостей оцінити окремо. Не звертайтесь до посередників в особі агентства нерухомості.

Новорічний дизайн.

Володіючи хорошим смаком і деякими секретами дизайну інтер’єру ви можете новорічним декоратором. Напередодні свята послуги таких фахівців можуть знадобиться в багатьох закладах. Та й оплачується така робота дуже добре.

Можна поповнити свої знання в цій галузі в інтернеті. В даному ресурсі можна почерпнути значна кількість ідей і варіантів оформлення. Можна трохи заробити заздалегідь приготував предмети для оформлення, це можуть бути різні іграшки, гірлянди, дощик та інше. Оформлення невеликого офісу зазвичай коштує 400-500 доларів.

Новорічне таксі.

У новорічну ніч людям істотно не вистачає часу, так і хочеться встигнути посидіти і у родичів і друзів, встигнути на міську ялинку в парк або на площу, до святкового сімейного столу, в клуб на вечірку … І все це тоді коли міський транспорт вже не ходить, та й таксі на лінії обмежена, вони всі зайняті або ж непомірний термін очікування. Новий рік це відмінний спосіб заробити таксистом!

Вільну машину зловити величезна проблема, ціни піднімаються в 3-5 разів. Багато таксистів намагаються підробити саме в новорічну ніч, адже якщо їм пощастить вони можуть заробити суму рівну дво – трьох тижневого заробітку (15 000- 20 000 рублів). Чи це не привід підробити.

Ми привели кілька способів новорічного заробітку. У новорічні свята є величезна кількість можливостей заробітку і вони не обмежені цим списком. Багато факторів потрібно враховувати в виборі своєї справи: особливості вашого міста, ваші можливості. Але найголовніше залежить від вашої фантазії і, звичайно ж, бажання.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.