Як організувати весільний бізнес з нуля

14.10.2017 - 18:50 | Категорія: Сфера послуг

Весілля – це довгоочікуване свято для будь-якої нареченої. Весілля, немов казка особисто для кожного, де пара перетворюється в принца і принцесу. Кожен вірить, що така подія раз і назавжди, від цього намагаючись втілити в своєму торжестві всі свої бажання. Весілля в – це мільйонні угоди, ретельно продумані проекти, робота для цілого штату кваліфікованих фахівців у всіх областях. Масштаби російських весіль, звичайно рідко досягають голлівудського рівня, але при цьому, весільний бізнес в Росії досить прибутковий і дуже затребуваний. Існує два конкретних напрямки для заробітку: організація весіль і продаж суконь та іншої весільної атрибутики.Весілля – це довгоочікуване свято для будь-якої нареченої. Весілля, немов казка особисто для кожного, де пара перетворюється в принца і принцесу. Кожен вірить, що така подія раз і назавжди, від цього намагаючись втілити в своєму торжестві всі свої бажання. Весілля в – це мільйонні угоди, ретельно продумані проекти, робота для цілого штату кваліфікованих фахівців у всіх областях. Масштаби російських весіль, звичайно рідко досягають голлівудського рівня, але при цьому, весільний бізнес в Росії досить прибутковий і дуже затребуваний. Існує два конкретних напрямки для заробітку: організація весіль і продаж суконь та іншої весільної атрибутики.

Цей бізнес має сезонну спрямованість і потрібно розуміти що прибуток зароблена в більш затребувані сезони і буде вашим основним доходом. З огляду на той факт, що такі сезони як літо і осінь перенасичені весіллями, потрібно в цей період збільшувати вартість своїх товарів і послуг.

Відкриваємо весільне агентство як бізнес.

Організація весіль не просто творчий процес, це особливий напрямок в мистецтві, для ведення якого потрібно бути щонайменше професіоналом. Адже заснована завдання в такій справі влаштувати незабутню подію. Для нашої країни це не настільки зайнята ніша бізнесу, тому що мало хто насправді розуміє як потрібно вміло організовувати таке свято.

Щоб не розчарувати своїх клієнтів, ви повинні докласти максиму зусиль, щоб створити один прекрасний і абсолютно незабутній день для молодят і їхніх гостей. Для цього необхідно бути дійсно великим професіоналом в цій справі.

Стартовий капітал для відкриття весільного агентства прирівнюється до 200 тисячам рублів. Ці витрати необхідні для реєстрації бізнесу, ремонт приміщення, закупівля необхідного обладнання та меблів, створення сайту.

Щоб бути успішним організаторським агентством в вашому розпорядження повинна бути величезна база з послугами та напрямками різного плану. Ви завжди повинні бути готові запропонувати на вибір велику кількість варіантів за кожним напрямом. У вашій базі повинно бути багато постачальників необхідних послуг, таких як:

провідний,

бухгалтер,

сценаристи і постановники танцю молодят,

оператори і фотографи,

оренда машин і водії,

дизайнери оформлювачі,

танцювальні та розважальні колективи,

флористы,

піротехніки,

Ді-джеї.

У ваші обов’язки буде входити укладення угод з подібного виду персоналом, необхідно щоб це були кваліфіковані співробітники, так як ви несете відповідальність за якість і організацію їх роботи.

Ваші клієнти повинні повністю довірити вам все організаційні моменти і більше не повинні займатися самостійним пошуком в цій області. В цьому і полягає ваш заробіток – організація і ведення всього заходу від початку і до кінця.

Робота сценаристів дуже важлива, вони повинні бути повністю обізнані про народності даної сім’ї, їх звичаї і переваги в плані розваг (музика, танці та інше). Тут потрібно креативність і прекрасна уява. Сценарії ні в якому разі не повинні бути схожі з якими-небудь ще, повністю індивідуальний підхід і зміст роботи. Так як весілля буде знята на відео все буде фіксуватися, і ідентичний сценарій з чужої весіллям тільки зіпсує все торжество і створить масу проблем.

Ведучий повинен мати активною життєвою позицією, бути харизматичним, в міру товариським і гостро жартувати. Комунікабельність тут понад усе, тому що саме ведучому доведеться вирішувати виникаючі спірні і питання гостей, вчасно змінювати ситуацію в залі і грамотно вести захід. Програма ді-джея повинна бути узгоджена з уподобаннями молодят і бути доповненням до промов ведучого.

Для першого танцю молодят необхідний кваліфікований хореограф. В даний час крім вальсу дуже вітаються різні танцювальні постановки молодят зі всіляких напрямків, тому хореограф повинен володіти вмінням поставити танець як класичному, так і в сучасному стилі.

Завдання фотографів і операторів знаходити найбільш вдалі ракурси і бути поруч з цікавими подіями невідкладно. Так як вся зйомка буде проходити в русі, потрібно вміти зловити потрібний кадр. Щоб молоді були задоволені роботою і захоплені отриманим результатом і пишалися ним ще багато років.

У вигляді доповнень до свята користується попитом піротехнічне шоу. Для це потрібно першокласний фахівець, який буде дотримуватися техніки безпеки і шоу пройде без непередбачених наслідків.

Декоратор повинні прикрасити зал, це повинні бути люди обізнані в сучасних оздоблювальних рішеннях. Ця робота передбачає декорування кулями, живими квітами, драпірування тканиною і інші оформлювальні роботи.

Чи не одне весілля не обійдеться без химерно прикрашеного весільного кортежу. Тому ви повинні надати вибір авто для молодят і варіанти його оформлення.

З усього можна зробити висновок, що це дуже трудомісткий витратний вид діяльності. Вам необхідно мати дуже багато найманого персоналу, якому необхідно буде платити і це далеко не маленькі суми, за такого роду висококласні послуги. Якщо немає можливостей набрати відразу такий величезний штат, то спочатку пропонуйте найнеобхідніші послуги, а пізніше з’явиться можливість розширення штату співробітників.

При цьому вся відповідальність на вас, основна організація такої кількості людей теж, докладаючи немалі зусилля можна вдосконалюватися і досягати все більших висот в цьому напрямку.

Відкриваємо весільний салон як бізнес

Якщо ви прихильник весільної моди і трудомісткий процес організації свята не для вас. Те можна зайнятися організацією бізнесу з відкриття весільного салону. Початок як завжди лежить в оренду приміщення і безумовно вдалого вибору його розміщення. З високою прохідністю і респектабельному районі, де можливості людей будуть відповідати рівню послуг, що надаються.

Пам’ятайте про важливу роль назви і вивіски магазину, вона так само важлива як і внутрішнє його зміст. Ваше завдання подарувати нареченій настрій ще не збулося торжества. Клієнтки з благодушним настрій готові віддати все і навіть більше, для свого головного в житті наряду. Не менш важливий обслуговуючий персонал, який буде ввічливий і обізнаний в асортименті, а так само розуміти який розмір варто пропонувати нареченій і інші дрібниці.

Стартовий капітал варіюється близько 500 тисяч рублів, але ви повинні розуміти що все залежить від ваших можливостей. Все що відноситься до початку ведення даного бізнесу, це оренда приміщення, обладнання, придбання товару і заробітна плата для персоналу.

Асортимент повинен бути широким, різні моделі та виробники, щоб якомога більше дівчат ви змогли зацікавити. Сукні ручної роботи та ексклюзиви мають властивість притягувати увагу наречених з першого погляду.

Не забудьте в своєму арсеналі жіночих суконь мати чоловічі костюми. Майбутнє подружжя не менш ретельно підходять до їх вибору, а якщо немає, то цим займуться їх нареченої. Так само пам’ятайте про сукнях для подружки, або скоріше слідуючи європейським традиціям їх частіше ставати кілька. Всі ці наряди основна частина вашого заробітку.

Якщо можливості клієнта до покупки не великі, то він неодмінно візьме наряд в прокат. За пару таких прокатів ви можете окупити загальну його вартість. А після можна здавати його до того моменту, поки його не зашкодять, але при цьому клієнт буде зобов’язаний виплатити компенсацію.

Крім нарядів в вашому салоні необхідна весільна атрибутика і доповнення до образу. Вам знадобитися слідувати всім перевагам пари. Так само варто розширити ваш асортимент різними весільними прикрасами до столу і авто. Кожна дрібна деталь тут має своє важливе місце, а вам плюс до доходів.

Важливою складовою весільного бізнесу є хороша репутація серед наречених, щоб надалі вони могли рекомендувати вас своїм знайомим. Гарне весільне агентство або салон велика рідкість, а з гарною репутацією відбою від клієнтів не буде.

Якщо прикласти максимум зусиль і вкладати в нього всього себе і свою душу, є шанси досягнутий висот в цій справі.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.