Як відкрити фотосалон (фото на документи) з нуля

20.09.2017 - 08:20 | Категорія: Сфера послуг

Як творчому і креативній людині, котра захоплюється мистецтвом фотографії, перетворити свою улюблену справу в стабільне джерело доходу? Як домогтися, щоб саме твій фотосалон процвітав і приносив прибуток? Відповіді на всі ці питання ви знайдете в нашому керівництві.Як творчому і креативній людині, котра захоплюється мистецтвом фотографії, перетворити свою улюблену справу в стабільне джерело доходу? Як домогтися, щоб саме твій фотосалон процвітав і приносив прибуток? Відповіді на всі ці питання ви знайдете в нашому керівництві.

Наприклад, такий бізнес можна поєднувати з введенням в нього декількох типів послуг: моментальне фото, виготовлення календарів, листівок, запрошень за індивідуальним замовленням, друк на широкому форматі, реставрація фотографій, фотомонтаж, широкий вибір фоторамок і фото продукції. Але цей цікавий бізнес має деякі нюанси, про які знають не всі.

Як відкрити фотосалон з нуля.

Щоб розширити сферу послуг, можна почати з малого. Наприклад, фото на документи – може стати базовою основою вашого салону. Відвідуваність таких фотосалонів до 15 тис. Чоловік. Якщо, припустимо, вартість 4 фотографій на паспорт становитиме до 150 рублів, а ваші витрати складуть 1 рубль (70 копійок – вартість паперу, 30 копійок – вартість чорнила), то при найменшій відвідуваності ваш дохід становитиме до 4 тис. Рублів. А якщо відкрити салон в прохідному місці – до 30 тис. Рублів, з урахуванням широкого спектра послуг.

Види фотографічних послуг.

Поступово можна розширювати сферу діяльності вашого салону, в залежності від попиту.

1. Друк фото з електронних носіїв.

2. Друк фото з плівок.

3. Створення ретро-фотографій.

4. Відновлення старих знімків.

5. Виготовлення плакатів і друк картин.

6. Виготовлення візиток, колажів, віньєток.

7. Друк фото на майках і гуртках.

8. Ретуш фотографій.

9. Виготовлення овалів на пам’ятники.

10. Послуга ксерокопіювання і друку відсканованих публікацій.

Також можна виставити на продаж додаткові аксесуари: альбоми та рамки для фотографій, плівки та батарейки різних видів.

Але для людини, яка хоче займатися фотографією професійно, з творчим розмахом, всього цього буде мало. Можна спробувати відкрити приватне фотоательє або власну фотостудію. Але витрати на такий бізнес будуть потрібні куди більше, так як приміщення для ательє повинно бути з площею не менше 20 квадратних метрів і висотою не менше 3 метрів. Також знадобиться спеціальне обладнання для студійної зйомки.

Місце під приміщення фотосалону.

Для великого попиту потрібно правильно підібрати місце для вашого фотосалону. Найголовніше, щоб це місце було прохідним! Наприклад, можна розташувати салон поруч з паспортним столом, ОВІР, кадровим агентством, або поруч з організаціями, в яких потрібні фотографії на документи.

Площа салону моментальної фотографії може становити до 10 квадратних метрів.

Устаткування для фото на документи.

устаткування витрати

цифрова фотокамера Від 10 тис. Руб. і вище

Комп’ютер + відповідне програмне забезпечення Від 30 тис. Руб. і вище

Принтер (струменевий, кольоровий) Від 5 тис. Руб. і вище

Штатив Від 1,5 тис. Руб. і вище

Картридж Від 1 тис. Руб. і вище

фотопапір 300 рублів / 100 листів

Освітлювальні прилади Від 3 тис. Руб. / 1 ??прожектор і вище; б / у від 1тис. руб. і вище

Програмне забезпечення фотосалону.

AdobePhotoshop – програмне забезпечення для якісної обробки фотографій і усунення можливих дефектів.

AMSSoftware – спеціальна програма для фотодруку, в якій закладені всі форми типових документів, відповідно до гостами. Нововведення і зміни даної програми оновлюються фірмою безкоштовно.

Радимо використовувати ліцензійну продукцію (від 10 тис. Руб.), Оскільки правоохоронні органи ведуть боротьбу з піратською продукцією.

Персонал.

На перших порах роботи вашого салону моментальної фотографії наймати персонал не обов’язково, ви можете особисто виконувати роботу.

При зростанні вашого салону вам знадобиться людина для виконання поточної роботи (при чому, фото для документів може робити і непрофесійний фотограф, головне запросити фахівця для налаштування камери і регулювання світла), а самі ви зможете зайнятися організаційними і робочими моментами салону, наприклад, рішення проблем з податковою інспекцією або поповнення витратних матеріалів.

Особливості бізнесу.

Якщо ваш салон розташований поруч з будь-яким навчальним закладом, то великий наплив клієнтів у вас буде з травня по жовтень включно, так як для вступників абітурієнтів потрібні фотографії на документи. У зимовий час ви зможете протриматися завдяки додатковим послугам: ксерокопіювання, ламінування, продаж аксесуарів і т. Д.

Бізнес окупиться через півроку або через рік, але для цього головне мати високу відвідуваність і низьку оплату оренди приміщення.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.