Як відкрити фітнес клуб

18.09.2017 - 20:42 | Категорія: Сфера послуг

На ваших очах розробка плану по відкриттю фитнес-клубу. Ми розповімо і дамо необхідні рекомендації як відкрити бізнесу свій фітнес клуб з нуля. Надамо поради для тільки початківців підприємців, розрахунки на вкладення і всі витрати по цьому бізнесу.

Чи вигідно відкрити фітнес клуб?На ваших очах розробка плану по відкриттю фитнес-клубу. Ми розповімо і дамо необхідні рекомендації як відкрити бізнесу свій фітнес клуб з нуля. Надамо поради для тільки початківців підприємців, розрахунки на вкладення і всі витрати по цьому бізнесу.

Чи вигідно відкрити фітнес клуб?

Фітнес затребуваний в останні роки і ті, хто займається цією справою, дуже добре отримує. Це справа буде завжди затребуваним і буде постійно зростати і розвиватися.

Вибір відповідного приміщення.

Для маленького клубу можна зробити приміщення в сто кв. м, можна орендувати, а можна і просто купити приміщення. Звичайно краще своє приміщення, орендоване може сильно позначитися на вашому бюджеті, тому майте свою будівлю «під рукою». Відкривайте міні-зал в спальних районах, там де багато людей і бажано в доступності їх квартир, щоб зручно було приходити і займатися.

Плата за величезної зали не буде настільки велика, якщо ви реально хочете відкривати великий фітнес центр., Тому, що ви відкрили її там, де буде багато прибутку вам і плата за оренду буде не видна.

При виборі місця посилайтеся на міські парки, центри і площі, де велике скупчення народу. Договір оренди приміщення укладайте наперед, тим самим простіше буде вам.

Устаткування для відкриття фітнес-клубу.

При роботі фітнес клубу виходите з потреб відвідувачів, адже чим більше ви будете їх виконувати, тим більше буде клієнтів.

Комплект тренажерів, які вам знадобляться:

пара доріжок для бігу;

комплекс для преса;

турнік;

дошка для віджиму лежачи;

виконання присідань;

тренажер для разгибания, сгибания,

похилі лави для преса;

тренажер для нахилів;

лава для Скотта;

гантелі;

grifи;

степ-платформи і ін.

Вартість відкриття фітнес клубу.

Від початкової мети відкриття буде залежати і вартість. Це залежить від обладнання і матеріалів, роботи персоналу, в яких входять тренера, адміністратор. В місяць буде пристойних дохід до декількох тисяч доларів, тому окупність прийде через рік.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.