Як відкрити спа-салон і скільки коштує

17.09.2017 - 00:20 | Категорія: Сфера послуг

Сучасні дівчата сьогодні можуть дозволити собі похід в спа-салон. Там роблять дуже приємні послуги з масажу, оздоровлення і харчування шкіри, волосся, тіла. Серед різновидів послуг: масаж, ароматерапія, обгортання, діагностика проблем шкіри, обличчя та волосся. Також салон можна використовувати сумісний з перукарнями послугами.Сучасні дівчата сьогодні можуть дозволити собі похід в спа-салон. Там роблять дуже приємні послуги з масажу, оздоровлення і харчування шкіри, волосся, тіла. Серед різновидів послуг: масаж, ароматерапія, обгортання, діагностика проблем шкіри, обличчя та волосся. Також салон можна використовувати сумісний з перукарнями послугами.

Салони з спа-процедур бувають:

міського типу;

ЗАГОРОДСЬКА типу;

східного типу.

Салони в місті знаходяться в бізнес-центрах або просто як салони окремо, заміські розміщують в санаторіях.

На даному етапі часу салонів безліч і ті послуги, які вони надають користуються шаленою популярністю, незважаючи на те, що компанії мають різну структуру і надають різні методики послуг.

Реєстрація спа-салону.

Реєструвати свій салон можна по різному. Якщо там немає медичних послуг, то реєстрація буде приватної, а якщо є, то як юридичну особу. Потрібно ще й отримувати ліцензію на проведення медичних послуг.

Необхідно враховувати такі коди КВЕД як:

93.02. Послуги перукарської справи

93.04 Оздоровчі заходи

93.05. Послуги для персональних клієнтів;

85.14. Послуги з оздоровлення;

85.14.1 Послуги середнього медперсоналу

85.12. стажування медиків

Перелік послуг спа-салону.

Косметичні послуги, перукарні, медичні.

Косметичні послуги в спа-салоні.

Косметичні послуги надаються косметологом. Спеціаліст вищої категорії повинен вміти і знати все про свою справу, роботі яку він виконує. З огляду на те, що косметичні послуги пов’язані з медициною, вони повинні мати на увазі документ, що надає право працювати в цій сфері, інакше це загрожує життю і здоров’ю, а також закриття салону., Що не має ліцензії на роботу.

Надання косметичних засобів і догляду написані в наказі МОЗ РФ № 381 – н.

Косметичні послуги діляться за напрямками:

Працівниками мають середню освіти «медсестри» надають послуги з:

мануальної терапії;

поверхневі пілінги.

«Терапевтичну косметологію» надають лікарі-дерматологи:

електроепіляція тіла;

хімічні пілінги;

спа-процедура тіла і особи;

методи ін’єкцій;

виписка рецептів, діагностика.

Прості медпослуги масажу, обгортання, чищення особи і тд. що відносяться до галузі високого профілю виконують люди з вищою медосвітою, кваліфікованим лікарі.

Такий вид послуг у спа-центрах, в законі погано розглянуто. До всього іншого виникає маса складних послуг з надання послуг. Іноді процедури, які виконуються, наприклад, татуаж особи, не зовсім схожий з медпослугами салону. Виконувати вид послуги можуть тільки лікарі, а не люди-любителі, тому варто зайвий раз подумати про це.

Де взяти гроші?

Якщо зважилися відкрити салон, потрібно спершу вивчити місце його розташування. Намагайтеся це враховувати, а після ясно та чітко роз’яснити в банку, щоб знати точну суму на бізнес яку ви збираєтеся займати.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.