Як відкрити свою авіакасу

08.09.2017 - 12:23 | Категорія: Сфера послуг

Агентство «Авіасейлс» пропонує Вам відкрити авіакаси прямо у вас в офісі за один день, без необхідності акредитації та найму фахівців знають системи бронювання. Для продажу авіаквитків знадобиться тільки доступ в інтернет. І все. Агентство «Авіасейлс» пропонує Вам відкрити авіакаси прямо у вас в офісі за один день, без необхідності акредитації та найму фахівців знають системи бронювання. Для продажу авіаквитків знадобиться тільки доступ в інтернет. І все.

У вас є сайт або блог про туризм і подорожі, форум або регіональний портал? Дайте користувачам можливість шукати дешеві авіаквитки прямо у вас на сайті і заробляйте з проданих авіаквитків і бронювання номерів в готелях. Просто, на автоматі!

Готовий бізнес: своя авіакаса за один день.

Хто може стати партнером з продажу авіаквитків?

Власники сайтів (рекомендована тематика: туризм, подорожі, регіональні портали, жіночі сайти, форуми і т. д.);

блогери;

Власники груп в соціальних мережах (Twitter, VK, Facebook, Однокласники і т. д.);

Турагентства;

А також всі, хто хоче заробляти на продажу авіаквитків.

Як це працює?

Ви розміщуєте форму пошуку авіаквитків у себе на сайті. Якщо користувач зацікавлений в купівлі авіаквитка, то він шукає квиток, бронює і купує його. Ви отримуєте свою комісію 50-70% від нашого доходу з проданого авіаквитка. Крім того, ми платимо комісію за бронювання готелів та інші корисні продукти і сервіси.

Чим Авіасейлс краще за інших?

Ми найбільший і найвідоміший російський метапоісковік авіаквитків. Наші користувачі купують десятки тисяч авіаквитків щомісяця. За рахунок наших обсягів нам вдається отримувати максимальну комісію з агентств і авіакомпаній, в 2-3 рази більше, ніж вони платять кому небудь ще. 70, і навіть 50% від цієї суми – більше, ніж ви могли б отримати, працюючи з ними безпосередньо.

Ми пропонуємо максимально широкий вибір авіаквитків, працюючи як з російськими, так і зарубіжними партнерами, а також безпосередньо з авіакомпаніями, надаємо користувачу об’єктивну картину за цінами на авіаквитки в провідних агентствах і авіакомпаніях, йому не потрібно шукати квитки десь ще. Це означає, що з високою ймовірністю користувач знайде і купить потрібний йому авіаквиток саме у вас.

Ми пропонуємо ті ціни, які нам віддають авіакомпанії і агентства-партнери.

Ми платимо не тільки за авіаквитки, але і за інші туристичні продукти, наприклад бронювання номерів в готелях. Максимальний дохід з кожного користувача – головна мета.

Ми займаємося афілейтним маркетингом вже більше 11 років. Накопичений досвід дозволяє нам вичавлювати максимум з вашого трафіку. Статистику покупок Ваших відвідувачів можна дивитися в режимі on-line в особистому кабінеті. Ви отримаєте можливість аналізувати кількість пошуків, бронювань і продажів.

Ми постійно вдосконалюємо ядро ??і інтерфейс нашої пошукової системи, створюємо нові сервіси для користувачів сайту, підключаємо нові агентства і авіакомпанії. Таким чином нам вдається домагатися максимальної конверсії користувачів в реальних покупців.

Ми не накладаємо обмежень на трафік або тематику вашого сайту – зареєструватися і почати заробляти разом з нами може кожен. При реєстрації ми не вимагаємо підписати стос документів і надати детальну інформацію – весь процес займе всього кілька хвилин.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.