Як відкрити пункт прокату будівельного інструменту

23.07.2017 - 04:49 | Категорія: Сфера послуг

Уважно вивчаючи попит в сфері споживчих послуг, ми з подивом виявили вільну нішу: послуги з надання прокату інструментів, необхідних для ремонту. Абсолютно, на наш погляд, незаслужено обділений увагою напрямок для заснування і розвитку успішного бізнесу. Клієнтуру при цьому можна знайти де завгодно: це звичайні обивателі, дачники, невеликі будівельні бригади. , З пошуком клієнтури не повинно бути проблем, оскільки ремонт – захід, що прирівнюються до природного катаклізму, стало бути, відбувається не часто. І «потерпілому» набагато простіше взяти на прокат, наприклад, газозварювальний апарат або бетономішалку, адже використовувати їх доведеться одноразово.Уважно вивчаючи попит в сфері споживчих послуг, ми з подивом виявили вільну нішу: послуги з надання прокату інструментів, необхідних для ремонту. Абсолютно, на наш погляд, незаслужено обділений увагою напрямок для заснування і розвитку успішного бізнесу. Клієнтуру при цьому можна знайти де завгодно: це звичайні обивателі, дачники, невеликі будівельні бригади. , З пошуком клієнтури не повинно бути проблем, оскільки ремонт – захід, що прирівнюються до природного катаклізму, стало бути, відбувається не часто. І «потерпілому» набагато простіше взяти на прокат, наприклад, газозварювальний апарат або бетономішалку, адже використовувати їх доведеться одноразово.

Як відкрити прокат будівельних інструментів з нуля?

Відразу слід обмовитися: відкриття пункту прокату обійдеться дорого, оскільки купувати доведеться різноманітний інвентар та інструментарій в широкому асортименті. У пункті прокату в обов’язковому порядку повинні бути:

Ударно-обертальні інструменти (дрилі, гайковерти, перфоратори, молотки, і т. п.);

Ріжучі ішліфовальниеінструменти (пилки, шліфувальні пристосування, і т. п.);

Монтажне, зварювальне, компресорне обладнання (розпилювач, і т. п.);

Пристосування для будівництва (теплові гармати, бетономішалки, і т. п.).

Вартість цих далеко не дешевих інструментів і пріспособленійследует включити в бізнес-план прокату. Саме в пропонованому асортименті їх наявність обов’язкова. Якщо все і відразу придбати ви не можете, зорієнтуйтеся спочатку на споживчому ринку, вивчіть попит: у якої категорії клієнтів які інструменти і яке обладнання особливо популярні? Купуйте все поступово і почніть з найбільш затребуваних категорій.

Приміщення.

Вибір приміщення для прокатного пункту має велике комерційне значення. Це може бути будь-який підсобне приміщення, підвал, прибудовах, – жорстких вимог немає, все на ваш розсуд. Єдине побажання – площа не повинна бути менше 30-ти квадратних метрів. Обладнайте ваше помещеніеудобнимі з хорошим доступом до будь-якого інструментарію. Господарю ж, крім столу і стільців, не знадобиться нічого.

Цінова політика і обслуговування.

Зазвичай вартість прокату становить до 10% від ринкової вартості пропонованого обладнання і береться подобово. Обслуговувати клієнтів – видавати і приймати інструменти – цілком під силу одному человеку. Било б добре, якби цим займався кваліфікований майстер по налагодженню цього інструментарію. Такі фахівці цінуються високо, на заробітну плату такого працівника економити не варто.

Видаючи на прокат цінне майно, вимагайте від клієнта паспорт і знімайте з нього ксерокопію, щоб в разі неповернення знати, кого слід розшукувати. Найвразливіше місце даного бізнесу – саме неповернення, тому в штаті вкрай бажана присутність юриста.

Реклама.

Великих грошових вкладень реклама вашого бізнесу не потребуватиме, оскільки бізнес орієнтований на невеликий контингент місцевого населення. Використовуйте безкоштовні оголошення в газетах, місцеве телебачення, місцевий сайт в мережі Інтернет, на квитанціях за комунальні послуги і електроенергію, найпримітивніші оголошення на парканах і стовпах.

Місцезнаходження.

Про місце розташування прокатного пункту хвилюватися особливо не варто. Цей бізнес не вимагає великої прохідності. Ті, хто в вас дійсно потребує, знайдуть вас всюди. Необхідно тільки обладнати зручний вхід і помітну вивіску.

Відкриття прокатного пункту буде під силу того, хто має невеликий капітал і не боїться ризику, не боїться залучення позикових фінансів.

Читайте також:

Залишіть коментар

Вам необхідно залоґуватися для написання коментарів.